Jump to content

dorf2l2

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1807

About dorf2l2

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  to po co się żrecie ? zaraz zaczniecie dyskusje *edited*. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.
 2. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Jak psy się żrecie między sobą. Wystarczy wam kość rzucić. Właśnie to miałem zamiar przetestować ;p
 3. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  nie wszystkie, 2 i 3, reszta popłynęła zajmować A
 4. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Raportuj szybko !!!! Tradycje PRL muszą przetrwać!!!
 5. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  oooo właśnie miałem bitwę na DD ;p zajmować A+B, popłynąłem do B, za to krążki i BB schowały się za dwoma CV i " wspierały" mnie ;p epickie bitwy toczę =) Normalnei gekonstefan dobrze by tu komentował. Ale chyba juz nie gra ;/
 6. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  jak mam normalną drużynę to zachowuję się normalnie, właśnie rozegrałem 6 bitew i 5 porażek, pomimo że zachowywałem się normalnie ;p szkoda ze inni gracze nie zachowują się normalnie ... *edited* Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.
 7. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  jak mam normalną drużynę to zachowuję się normalnie, właśnie rozegrałem 6 bitew i 5 porażek, pomimo że zachowywałem się normalnie ;p szkoda ze inni gracze nie zachowują się normalnie ... chociaż dla ciot może to i normalne zachowanie.
 8. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Ja tam wróżkom nie wierzę, uważam to za hochsztaplerstwo i ogólnie za bałwana. Gorzej właśnie jak trafisz mnie w drużynie =) Ale spokojowo, w rankingach zwykle gram tak jak mi umiejętności pozwalają. W 8 sezonie przegrałem 4 bitwy (2 wczoraj !! ) a trolowałem tylko w jednej, zaczynając od 16 stopnia.
 9. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Chyba żartujesz, to ja właśnie siwieję i tracę włosy. A rangedy gram od 12 w południe do 2 w nocy. I jak teraz? Pozostałe godziny Ci odpowiadają ? Będę grać kiedy chcę. Grając CV nie muszę używać samolotów, grając BB nie muszę strzelać. Kto mi zabroni lub nakaże ? A jak będę chciał to będę strzelał. A jak będę chciał to zjem parówki. I kiełbasę. A nawet polędwicę łososiową !!
 10. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  11 ranga, od ~~21 do ~~23, ale dziś mnie nie bedzie bo mam banana do 23:35 co do nicków to pamietam ze jak WOT ruszał to nagle zaroiło się od - o zgrozo - polskich wittmanów.
 11. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  blackman był jeden, czy jesteś tym jedynym blackmanem który to nick był znany w świecie 15 lat temu ? A ja loguję się tylko jak startuje ranking, i gram aktualnie 1-2 bitwy dziennie w rankingu, oznacza to że jescze kilkanaście dni bedziecie musieli mnie cierpieć, a potem zło zaśnie na kilka miesięcy by pewnie za pół roku znowu się przebudzić
 12. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Może faktycznie przesadziłem, 150 expa w rakingówce ..... 20k ?
 13. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  A ja jestem trochę złośliwy, oni psują mnie zabawę więc i ja odpowiadam tą samą monetą - różnica jest taka iż ja robię to z premedytacją. Zgaduje, że jak wali bismarckiem burzakami i ma 150 expa z bitwy to inaczej być nie może.
 14. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Nie płaczę na forum tylko stareałem się wyjaśnić o co biega z tymi banami. Teraz już rozumiem - jak masz dywizjon możesz skutecznie komuś poblokować grę, ostatnio właśnie tak było - coś napisałem odnośnie planów na nabliższe minuty w bitwie na co koleś skomentował że moja matka to dziwka itp, wiec go odesłałem do portu (chociaż w mojej drużynie był), a że był częścią dywizjonu klanowego (nawet rekruterem był w tym klanie !) to za chwile dostałem potężną porcję bluzgów jeszcze gorszych - ale już nie odpisałem bo ban. P.S. właściwie to trolluję ostatnio bo mnie irytuje gra " kolegów" z drużyny. Na przykład DD chowa sie za moim CV ..... wtedy torpeduję się sam. Bo szkoda mi czasu na grę z taką drużyną. Z tego powodu regres. I próbuję zrobić ostatnią misję na duke of york, wiec szaleńcze szarże krążownikiem są częste aktualnie. A rankingach zawsze pływam na złotym sprzęcie a okręt obwieszony sygnałami jakby właśnie suszyło się pranie, ale jak widzę bismarcka który cała bitwę rankingową snajpi, kończy na full HP i ma zadane 30k DMG .... to ręce opadają. W następnej bitwie jak zobaczyłem że drużyna nie ma planu - a na pytaniu o takowy zaczyna bluzgać, po czym dostaję bana na czat - wtedy poprowadziłem swojego amagi w kąt z dala od zamętu bitwy. Fatalna gra nie jest zabroniona, a czasem nawet wskazana. A jak nie wierzycie wasza sprawa, donoście do administracji czy raportujcie, wzywajcie duchy przodków czy nawet samego jarka czy rzeplińskiego, przywołujcie demony, wygrażajcie niebu. Przestaje mi zależeć.
 15. dorf2l2

  Ban na czat za ... właśnie za co ?

  Jeszcze laskę zrobić i może nawet dostaniesz plusa !!
×