MK1D

Weekend Tester
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3471

About MK1D

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile MK1D

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Portal profile MK1D
 1. 1. Zrobienie klona jest bardzo szybkie 2. Mimo małej populacji, serwer amerykański słynie z hojności graczy 3. Dla amerykanów to coś więcej niż wincyj premek; reprezentant stanu, okręt na którym służył dziadek itp. 4. Na innych serwerach zawsze się znajdą amatorzy na ten okręt
 2. Grind for the +100% exp camos is going to be real.
 3. Koniec świata dd z 15 sekundowym radarem. Hsien Yang, Chung Mu, and Hsiang Yang Gain surveillance radar consumable on slot 3 (engine boost). This new variant has fixed detection range at 7.5 km, and last 10 seconds, 12 seconds, and 15 seconds for Tier 8, Tier 9, and Tier 10, respectively. (For comparison, Black's surveillance radar has a detection range of 7.5 km and last 20 seconds.)
 4. Następna premka jest na pewno głupia. Pancernik ze świetną obroną plot. na chwilę obecną jest strasznie nieatrakcyjny. Jak wychodziły amerykańskie pancerniki, to wtedy mi się marzył taki japoński BB, ale teraz to na niego mam totalnie wywalone. Na 50 bitew Monarchiem cv spotkałem góra 6 razy. Czyżby nowy trend? "In addition to the default premium ship camo, Kii also has a new permanent camouflage, designed by the famous manga artist Makoto Kobayashi (こばやしまこと, do not get confused with the Nobel Prize physicist!). a set of standard combat bonus. -50% to service cost. +100% to XP earned per battle. +20% to Credit earned per battle. Cost 5000 Doubloons."
 5. Nie mam kuli szpieguli i nie wiem gdzie jest okręt, który nie był wykryty od pięciu minut, no ale co ja mogę powiedzieć, krul krąszownikuf się wypowiedział, więc wszyscy mogą zamknąć mordę co najwyżej. Temat do zamknięcia i elo. A nie czekaj, ktoś jeszcze oprócz mnie nie lubi herbaciarzy grających w samym sercu capa. Taka firma jedna z Białorusi. Nazwa zaczyna się na w i kończy na g.
 6. No bo ta, jak się DDkiem nadzieje na Minotaura, to moim obowiązkiem jest zdechnąć. Płynę na niego, to mnie zje waląc po nadbudówkach, a jak skręcę to zejdę na salwę. Po wejściu tego patcha w takiej samej sytuacji będę mógł liczyć na to, że ktoś akurat będzie wcelowany w jego dym. Hip hip hura!!! Minotaur na żyletki, rip in peperonni i takie tam. Akurat jako pancernik to się ich nie boje.
 7. O mnie ty się nie martw, nie opieram swojego stylu gry tym okrętem na zabawianiu się na capie 24/7. Nie daj boże będziesz musiał grać 3km za capem.
 8. Straszne rzeczy się dzieją, Minotaur już nie będzie bezkarnie kasować DD siedząc w dymie na capie, bo ktoś mu jeszcze odda.
 9. W tym nerfie chodzi o dowalenie plutonowemu kolesiostwu i szlachetkom w brytolskich krążkach. Plutony dostaną po dupie, bo skończy się dymienie pancerników i perm smoke, a taki Minotaur przestanie się zachowywać na capie jak pan na włościach.
 10. Skończy się bycie świętą krową na capie.
 11. Yamato pod pomocniczą to ścierwo z trzech powodów. 1 Niemcy mają lepszą pomocniczą (zasięg i lepsza penetracja HE) 2 155 strzelają z AP 3 Pokazanie burty czemukolwiek oprócz Zao na dystansie poniżej 11km kończy się powrotem do portu
 12. Akurat KGV na 9 tierze radzi sobie wyśmienicie. Pancerniki są szersze i mniej zwrotne, więc łatwiej jest je podpalać.
 13. Kill the Courier. Byli to pracownicy WG, było ich pięciu na cały serwer eu, za każdego było 250, szczyt szczodrości.
 14. Problem z krążownikami jest taki, że nie mają one już monopolu na pożary. Do tej pory jak grałem Zao, to jedyną konkurencją dla mnie były inne krążki i ewentualnie niszczyciele. Ale teraz krążowniki opierające się na HE muszą walczyć o dmg z brytyjskimi pancernikami.
 15. Żaden okręt nie ma cytadeli od razu pod pokładem. Nawet Minotaur ma trochę przestrzeni pomiędzy cytadelą a pokładem, więc HE wybuchnie pomiędzy nimi zadając normalny dmg z penetracji, o ile HE nie wybuchnie uderzając w jakieś działko plot.