Jump to content

MK1D

Weekend Tester
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4855
 • Clan

  [2137]

About MK1D

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. Musashi

  Dedukcja
 2. Musashi

  Pewnie Jean Bart będzie za free expa.
 3. HMS Hood crap

  You most likely have not played the Hood, she can take a beating if angled correctly, but her guns are inaccurate and unreliable making her unpleasant to play.
 4. Zao

  Z nowymi torpedami Zao jest bardzo fajną dziesiątką.
 5. Summer Sale 2018: finished

  Lo yang is arguably the most op DD at tier 8 as it has US smoke and 5,4km hydro.
 6. Yamato

 7. USS Massachusetts

  Z tej trójki NC ma najlepsze działa (najlepsza sigma). Mass i Bama używają tych samych pocisków, ale Mass ma najgorszą sigmę. Mass i Bama mają ten sam system kontroli ognia, bo to pierdoła, której nikomu się nie chciało poprawić.
 8. USS Massachusetts

  Słaby zasięg i sigma sprawia, ze Massachusetts się robi full pod pomocniczą albo wcale.
 9. I got the same coupon four days ago, it wrote I got it as a gift as my wows account was supposedly created exactly three years ago.
 10. USS Massachusetts

  No właśnie nie trzeba pokazywać boku, wszystkie carolino-podobne pancerniki mają to do siebie, że wszystkie wieżyczki pomocnicze na danej burcie mogą walić do przodu przy odpowiednim kącie, co pozwala na tankowanie dziobem i jednoczesne ostrzeliwanie przeciwnika z pomocniczej bez straty dpmu. Przy takim kącie walą wszystkie wieżyczki pomocnicze.
 11. Legendarne moduły.

  Legendarne moduły są opcjonalne, zresztą WG nie ukrywa, że nie podoba się im dominacja hindenburga na klanówkach.
 12. Azjaci okazali się pracowici i dokonali obliczeń. Oto najsmaczniejszy z tych dźwięków. Co ten google.
 13. Aviki nie będzie zdenerwowany i nie zmieni się aż do ponownego zrównoważenia. Tłumacz google nie daje zbytnio rady, ale to nie są przypadkiem odpowiedzi na pytania z ostatniego streamu z jakimś devsem wowsa?
 14. 2018 - Year of the CV

  Niektórzy nie ogarniają prostej matmy, ostatnio miałem pod koniec bitwy bardzo nie wyrównane starcie 2 vs 4 ze "wsparciem" CV po obu stronach. Wrogi CV zbliżał się do nas, żeby jego samoloty szybciej docierały bo celu, a nasz magik uciekał w róg mapy. Skończyło się tak, że mając przewagę 2 okrętów przegraliśmy, bo wrogi Lexi wykonał 2x więcej nalotów od naszego debila zwiedzającego J1. Oczywiście nasz mistrz lotni miał 400 bitew, Lexingtona i nie dał rady zrobić 40k dmg będąc top tierem.
×