MK1D

Weekend Tester
 • Content count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3681

About MK1D

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday
 • Portal profile MK1D

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland
 • Portal profile MK1D
 1. Nie rozumiem, szeroko szkalowany na tym forum BBrajanek nawet nie poczuje obecności tych DD, bo i tak pływa po granicy mapy. Dodatkowo te DD będą dostawać wciry od innych DD, bo będzie można pływać do nich burtą. Najbardziej zapłaczą gracze grający blisko capów, w szczególności krążowniki na mapach z małą ilością osłon.
 2. W zakładce dźwięk trzeba coś pozmieniać.
 3. Nigdzie nie było powiedziane, że te torpedy będą robić 2137% obrażeń. Te torpedy będą pływać głębiej, będą uderzać poniżej bąbli przeciw torpedowych, czyli te torpedy będą negować % redukcji obrażeń od torped. Według wiki torpedy na X tierze zadają maksymalnie 17,900 obrażeń, więc nie będą niczego składać na 2 torpedy.
 4. I truly hope that Shima won't get DW 20km torps cuz it will only promote cancerous playstyle just like the wall of skill did. I'd prefer a buff to the short range torps to give shima a viable option to play more aggressively. They could also give her a new set of 533mm torps. Lower damage, decreased spoting range, and decreased reload could work wonders.
 5. Na razie nie.
 6. To samo co każde inne camo i +50% expa.
 7. No nie wiem. Na Shimie torpedy się bardziej puszcza na obszar, niż na okręt. Jest to znacznie mniej ryzykowne, bo można potencjalnie trafić kilka okrętów, zamiast modlić się, że ten jeden BB będzie płynąć prosto jak po sznurku. Jeżeli te torpedy będą zadawać większy dmg niż normalne, to skończy się to tak, że krążowniki będą mniej chętne do pushowania, ogólnie te torpedy najbardziej zabolą ludzi grających agresywnie, ponieważ stereotypowy BB user będzie pływać daleko poza ich zasięgiem, bo nie oszukujmy się, te torpedy będą mieć maksymalnie 12km zasięgu, chyba, że WG chce powrotu ściany skilla.
 8. Nelson też ma taką flagę, a jakoś jest za free expa.
 9. Kolego ja pisze jak jest, ty zresztą też :) Na niszczyciele poluje Minotaur, który wyciera nimi podłogę. Minotaura kasuje DM, ponieważ posiada on szereg zalet, dzięki którym kasuje on tego pasożyta w sytuacji 1vs1. A pancerniki potrafią złożyć DM jak stolik z ikei przez pół mapy. Takie są prawa dżungli. Czyżby srogie baty od badziewnego Minotaura?
 10. Des Moines to tez straszne badziewie jest. Trzeba znaleźć sobie jakąś wysepkę, bo inaczej się składa od jednej salwy jak stolik z ikei. A jak się próbuje kątować to łapie cytadelki na ryj przez dziób i się kończy spamowanie z cudzego dymu/zza wyspy.
 11. WG ciągle chowa w piwnicy Zuikaku, jak tylko "naprawią" CV to możemy się spodziewać paru premek.
 12. Ja dzisiaj skasowałem Zao jak kozaczył na 9km.
 13. Hipper jest definicją power creepu. W czasach, kiedy były tylko 3 linie krążowników i nie było takiego spamu bb, Hipper był bardzo przyzwoitym okrętem.
 14. Shimakaze doesn't have torpedo reload, only smoke.