Jump to content

MK1D

Weekend Tester
 • Content count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4113
 • Clan

  [2137]

About MK1D

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Sounds like fun, count me in*. * In case it actually happens
 2. Split US CL/CA - dyskusja ogólna.

  Było wałkowane już tyle razy. Najpierw w 2018 wyjdą francuskie pancerniki, a po nich będzie split amerykańskich krążowników.
 3. Bretagne, V tier

  Zostaną okręty razem z wbitym expem, zniknie z nich tylko status okrętu premium.
 4. Bretagne, V tier

  Lyon jest bardzo przyjemny, a jego AP są idealne, wchodzą cyty w krążowniki i pancerniki*. Ze skątowanymi celami radzi sobie średnio/słabo, ale to jest cena za kasowanie każdego bęcwała pokazującego mu burtę. Do tej pory rozegrałem 8 bitew i średnio w każdej wchodzi dewastujące na jakimś krążowniku, który pokazuje burtę. *Pod warunkiem, że cytadela nie jest schowana w psiej upie
 5. Kronstadt IXT

  To będzie krążownik, który pogodzi dwie zwaśnione grupy ludzi. Z jednej strony BBrajanek dostanie krążownik, którym będzie się grać jak pancernikiem, a z drugiej strony krążowniczy puryści nie będą musieli pluć sobie w twarz z powodu, że grają odrażającym pancernikiem.
 6. Też myślałem nad jego zakupem, jednak nie jestem pewien co do rekompensaty za maraton, WG chyba teraz daje srebro zamiast gelda.
 7. Kronstadt IXT

  Free exp albo kolejna nagroda za rankedy.
 8. Yamato

  15,7 km
 9. Asashio + DWT = niewypał?

  A co to za problem?
 10. Asashio + DWT = niewypał?

  DWT na Asashino byłyby dobre, jakby to zrobili inaczej, daliby jedne torpedy z możliwością puszczenia wąsko płytko i wąsko głęboko. Za opcją wide i tak by nikt nie płakał.
 11. Rozumiem, że Asashino w obecnej wersji jest już do kupienia w sklepie premium?
 12. Musashi

  Ja bym kwestionował AA builda. Musashi ma bardzo dobrą obronę przeciwtorpedową i prawie 100k hp, więc CV nie zdejmie nas "na raz", nawet jak się uprze, to będzie potrzebować przynajmniej dwóch podejść. Bomby AP za bardzo Musashi nie szkodzą. No i bądźmy szczerzy, ile teraz CV jest? W mojej opinii lepiej się się sprawdza tanky build, bo i tak 70% bitwy Musashi spędza będąc ustawionym dziobem do przeciwnika, więc pożary są jego wrogiem nr1.
 13. Musashi - wasze wrażenia

  A co to niby za gnębiące właściwości ma Musashi, których nie ma każdy inny BB 9 tieru?
×