Jump to content

vacnatec

Alpha Tester
 • Content Сount

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14409

About vacnatec

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vacnatec

  Dubnový kalendář událostí - duben 2017

  Teď se mi v bitvě s Jamatem zablokovaly hlavní baterie. Tak si říkám, že taranovací mise by vlastně dávala smysl...
 2. vacnatec

  Kraken v RB ? Hmmm

 3. vacnatec

  RNG

  Podle mého názoru zobrazená animace letu granátu a zásahu buď neodpovídá trajektorii, kterou spočítal server, nebo je mezi tím časový posun. U rychlých lodí (DD, CA) je to vidět nejvíc. Často si říkám, že jsem zbytečně moc předsadil a najednou 2 citadely...
 4. Já jsem teď dostal 10 kamufláží vzor 5 a nevím za co. Že by to bylo ono?
 5. vacnatec

  Nová větev IJN DD

  Jak si tady představujete, že Akizuki bude OP . By mě zajímalo, jestli jste jezdili s Taškentem, protože poloměr 730 m zcela jistě zmrazí vaše mokré sny, až ve svém kurzu uvidíte 10 torpéd. Už podle HP je jasné, že se do toho autobusu každý trefí. Že má relativně dobrý spot, který umožňuje střelbu bez spotu, je sice fajn, ale to měly ruské DD v předběžné konfiguraci taky. A základní šance na zapálení 5 % nic moc, reálně bych to viděl tak 2 - 3 %. Akizuki jsem vždycky chtěl mít, ale dal bych přednost lepší obratnosti za cenu nižší účinnosti děl, jezdit s druhým Taškentem se mi tedy zrovna moc nechce .
 6. vacnatec

  ARP lodě

  Při všech misích, kde se rozdává kapitán, je dobré mít všechny kapitánské sloty zaplněny. Pak dostanete kapitána i se slotem. Týká se to i Campbeltownu.
 7. vacnatec

  Velkolepé námořní bitvy

  A co si tak mám představit pod pojmem "chyba synchronizace"?
 8. vacnatec

  Volná diskuse na téma WoWs

  Jak se dá s destroyerem killnout sám sebe? Na volném moři, za jízdy. Potkal jsem v bitvě růžového borce s Nicholasem, po startu se rozjel, vypustil kouř, vystřelil z děl, bum bum a šel ke dnu. Vypsalo to hlášku "kripl zničil kripla", hodilo mu to -1 kill a nepříteli přičetlo odpovídající body na dominu. Celkem by mě zajímalo, jak toho docílil. 20151210_141045_PGSC105-Konigsberg_13_OC_new_dawn.zip 1.99MB 20151210_141045_PGSC105-Konigsberg_13_OC_new_dawn.zip
 9. vacnatec

  Ranked season 2

  Replaye ze včerejška - stejná mapa, stejný tier. V obou případech jsem s BB najel na cap A jako první, další se přidali posléze. Samozřejmě ne vždy to vyjde, ale na randomu i v RB to prostě funguje stylem, že když se nikdo neodváží jako první, tak pak všichni trolí kolem capu a bitva nemá žádný spád. Pak už je jedno, kdo kolik nastřílel a kdo je na jakém místě v tabulce, prohraná bitva je prohraná bitva.
 10. vacnatec

  Ranked season 2

  Jestli hodláš s BB kempit 15 km od capu, tak nepočítej, že se tam spoluhráči pohrnou. Na screenu je typická ukázka případu, kdy se bitevky bojí jít do přímé konfrontace a radši se přestřelují z bezpečné vzdálenosti. Jak asi mají DD capovat, když nemají přímou podporu. Pokud DD spotne křižník bránící cap, tak na něj ani nedostřelíš = nulová podpora.
 11. vacnatec

  Ranked season 2

  Nemají na RU serveru náhodou víc ranků? Protože 193 bitev při WR 62,7 je nějaké divné, když na EU to jde za 129 bitev.
 12. vacnatec

  Ranked season 2

  Zlaté oči. V R5+ divizi trefí na 12 km Kiev skoro každý. Pokud máš tu smůlu, že nevíš, odkud jsi spotnutý Japoncem, tak si moc nezahraješ. Nějaký rush ve směru proti už zde nefunguje, hráči umí hrát na spot, rozdíl ve spotovací vzdálenosti není zas tak malý a maximálně tak vjedeš mezi 3 lodě, o kterých před jejich výstřelem samozřejmě nevíš, že tam jsou (libovka je potkat Atago s concealment skillem, který se rozsvítí na tuším necelých 11 km a dostaneš salvu přímo do ksichtu dřív, než stačíš uhnout). V R10-6 se s Kievem hraje krásně, ale v R5+ už to není žádná hitparáda a taky se tam tato loď vyskytuje spíše méně než více. No a Taškent je navíc postižen velikostí a horší manévrovatelností, což HP navíc a modul na zkrácení spotu nijak nevyváží.
 13. vacnatec

  Ranked season 2

  Speciálně pro místní Hatsu-hatery (screen z divize R5+): Jinak borec je už na ranku 1 a s Hatsu hrál nejvíc při nadprůměrném WR, tedy byl pro tým přínosem. Závěr? Není to o lodích, ale o rukách. Jsou hráči, kteří dokáží i se zdánlivě špatnou lodí uplést z h*vna bič a pak jsou jedinci, kteří selhávají i s OP loděmi. Netřeba vést jakékoliv šílené teorie o ideálním složení týmu z hlediska lodí nebo zda se ta či ona loď na RB nehodí. Hodí se samozřejmě každá, se kterou je hráč schopen něco uhrát. Může to být Hatsu, Pensa, cokoliv. Rozhoduje faktor mezi klávesnicí a židlí.
×