n1cpon_

Players
 • Content count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7194

About n1cpon_

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile n1cpon_
 1. Znalazłem dwa niezawodne jak dotąd sposoby aby na luźno brać weekendy a właściwie trzy. Pierwszy to rzadsze granie, drugi to - wiadomka - łycha (no ale ile można chlać?) a trzeci to oglądanie Flambassa: Gość wprawia mnie w fantastyczny nastrój. Poszukajcie sobie jeszcze Pizza Navy. Genialne :D
 2. Jakiś czas temu zrobiłem screena z zamiarem wrzucenia na forum i zapomniałem o nim bo chyba grałem na bani. Zerknijcie proszę co się dzieje na minimapie :)
 3. Wiem, że ludzie na Mino kręcą wyniki podchodzące pod 300 dmg a nawet je przekraczające ale to moja trzecia bitwa i nawet mi się podoba.
 4. Jakież to są proste "statki" do grania... Jeśli taki noob na BB jak ja robi taki wynik trzeci raz pod rząd no to sory... Może po 20 bitwie to się zmieni ale na razie nie mam pytań. Z innej mańki, pytanie do posiadaczy Belfastów. Czy każdy z Was jak go wyciągnie z portu do bitwy dostaje co najmniej -1 do karmy po bitwie nawet (a może zwłaszcza) wtedy jak jest pierwszy "na liście płac"? Nie przepadam za nim szczególnie ale biorę go do przeszkolenia kapitanów i za każdym razem mam to samo...
 5. Azell nie czytasz między wierszami albo ja się wyraziłem niejasno. Jedno z dwóch. Nie jestem jakimś wymiataczem ale grając na krążkach jednak najwięcej ze wszystkich rodzajów "statków" najbardziej irytuje mnie random cyta z 20 km. Dlatego z zadowoleniem przyjąłem ograniczenie tej klasy do jednej sztuki w formacie 7v7. Zasadnym jednak wydaje mi się w przyszłości format 9v9 i po dwa BB'ki. Co do Cv się nie wypowiadam bo sie nie znam.
 6. "Jak na razie mi się podoba. Nie neguję ale też jestem daleki od huraoptymizmu. [...]" "[...] przecież to będzie sezon pilotażowy? [...]" "[...] Ja od czasu wyciągnięcia całkowicie błędnych co do RPF'a nieco się powstrzymuję z wszelkimi ostatecznymi sądami. Chcę najpierw zagrać w ten tryb, potem będę komentować." Azell? WTF? Wydaję mi się że to dość wyważone... (edytowałem tylko to co zbędne dla przesłania). Starajmy się wzajemnie czytać ze zrozumieniem przekaz płynący z postów.
 7. Sory panda ale nie brnę dalej w tę dyskusję bo zrobi się nieprzyjemnie a mi to nie odpowiada.
 8. Ale aż tak bardzo chcesz to potwierdzać?
 9. Fajne pomysły z jednym zastrzeżeniem, problemem japońskich torped nie jest ani zasięg ani prędkość tylko ich spot.
 10. @panda_k wiesz co nie znam Cię osobiście i sprawy z TS'em mnie nie dotyczą ale wiesz co to jest, wybacz porównanie, poziom przedszkola :)
 11. OK zazdroszczę takiej przenikliwości.
 12. Jeszcze nie zagrałeś a już takie wnioski? Ja od czasu wyciągnięcia całkowicie błędnych co do RPF'a nieco się powstrzymuję z wszelkimi ostatecznymi sądami. Chcę najpierw zagrać w ten tryb, potem będę komentować.
 13. Well... Jak mawiał klasyk "co zrobisz jak nic nie zrobisz..."
 14. Panowie po co tak spinacie poślady, przecież to będzie sezon pilotażowy? Może to nienajlepszy pomysł aby w ten sposób zbierać dane ale miejcie nieco wyrozumiałości...
 15. Zapewne masz rację i taka mechanika dużo by zmieniła w grze (niech jednak wypowiedzą się w tej kwestii ludzie grający CV'kami) ale nie wymagaj tego od WoWs'a gdzie radary wykrywają okręty przez wyspy... no kaman.