n1cpon_

Players
 • Content count

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6934

About n1cpon_

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile n1cpon_
 1. Jakież to są proste "statki" do grania... Jeśli taki noob na BB jak ja robi taki wynik trzeci raz pod rząd no to sory... Może po 20 bitwie to się zmieni ale na razie nie mam pytań. Z innej mańki, pytanie do posiadaczy Belfastów. Czy każdy z Was jak go wyciągnie z portu do bitwy dostaje co najmniej -1 do karmy po bitwie nawet (a może zwłaszcza) wtedy jak jest pierwszy "na liście płac"? Nie przepadam za nim szczególnie ale biorę go do przeszkolenia kapitanów i za każdym razem mam to samo...
 2. Azell nie czytasz między wierszami albo ja się wyraziłem niejasno. Jedno z dwóch. Nie jestem jakimś wymiataczem ale grając na krążkach jednak najwięcej ze wszystkich rodzajów "statków" najbardziej irytuje mnie random cyta z 20 km. Dlatego z zadowoleniem przyjąłem ograniczenie tej klasy do jednej sztuki w formacie 7v7. Zasadnym jednak wydaje mi się w przyszłości format 9v9 i po dwa BB'ki. Co do Cv się nie wypowiadam bo sie nie znam.
 3. "Jak na razie mi się podoba. Nie neguję ale też jestem daleki od huraoptymizmu. [...]" "[...] przecież to będzie sezon pilotażowy? [...]" "[...] Ja od czasu wyciągnięcia całkowicie błędnych co do RPF'a nieco się powstrzymuję z wszelkimi ostatecznymi sądami. Chcę najpierw zagrać w ten tryb, potem będę komentować." Azell? WTF? Wydaję mi się że to dość wyważone... (edytowałem tylko to co zbędne dla przesłania). Starajmy się wzajemnie czytać ze zrozumieniem przekaz płynący z postów.
 4. Sory panda ale nie brnę dalej w tę dyskusję bo zrobi się nieprzyjemnie a mi to nie odpowiada.
 5. Ale aż tak bardzo chcesz to potwierdzać?
 6. Fajne pomysły z jednym zastrzeżeniem, problemem japońskich torped nie jest ani zasięg ani prędkość tylko ich spot.
 7. @panda_k wiesz co nie znam Cię osobiście i sprawy z TS'em mnie nie dotyczą ale wiesz co to jest, wybacz porównanie, poziom przedszkola :)
 8. OK zazdroszczę takiej przenikliwości.
 9. Jeszcze nie zagrałeś a już takie wnioski? Ja od czasu wyciągnięcia całkowicie błędnych co do RPF'a nieco się powstrzymuję z wszelkimi ostatecznymi sądami. Chcę najpierw zagrać w ten tryb, potem będę komentować.
 10. Well... Jak mawiał klasyk "co zrobisz jak nic nie zrobisz..."
 11. Panowie po co tak spinacie poślady, przecież to będzie sezon pilotażowy? Może to nienajlepszy pomysł aby w ten sposób zbierać dane ale miejcie nieco wyrozumiałości...
 12. Zapewne masz rację i taka mechanika dużo by zmieniła w grze (niech jednak wypowiedzą się w tej kwestii ludzie grający CV'kami) ale nie wymagaj tego od WoWs'a gdzie radary wykrywają okręty przez wyspy... no kaman.
 13. Jak na razie mi się podoba. Nie neguję ale też jestem daleki od huraoptymizmu. Jak mówi stare przysłowie developerów z Białorusi "поживём – увидим". :)
 14. A ja takie cuś: Najbardziej to się z Kapitana cieszę bo będę miał na Montanę, którą zamierzam kupić na tych zniżkach no i następny SK będzie :)