Jump to content

kpt_Yamawaki

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7775
 • Clan

  [D-308]

About kpt_Yamawaki

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [D-308]

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Czołgiem, znaczy się okrętem! Cały czas czekamy na graczy, mamy ok. 20 miejsc zasady się nie zmieniły: - nie meczymy komunikatorami - nie wymagamy ich - statystyki nas nie interesują, najważniejsza jest ropa, która zdobywamy poprzez zbieranie kontenerów. - nie zmuszamy do bitew klanowych - czasami uda nam się zagrać - nie zmuszamy do grania w dywizjonach - możesz ale nie musisz. - skupiamy się na rozbudowie portu - razem korzystamy z bonusów - wszyscy. - nie ma graczy ważniejszych i mniej ważnych. - pykamy sobie bez stresu, na luziku. Wysyłajcie zgłoszenia do klanu w grze, odzywajcie się w grze. ps. nazwa klanu pochodzi z World of Warplanes i nawiazuje do Dywizjonu lotniczego 308.
 2. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  nowe wojny klanowe, nowe prezenty od wargamingu, moze ktos jest chetny czasami zagrac klanówke, bez stresu, nie musimy wszyscy wygrywac :) u nas nie ma cisnienia na zwyciestwa, tak jak w przypadku reprezentacji pilki noznej :)
 3. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Oczywiście ze przyjmiemy, jedyny wymóg to kultura, a reszta... nieważna.
 4. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Dla chętnych mamy jeszcze pare miejsc. Zapraszamy
 5. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Zapraszamy, zapraszamy
 6. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Zapraszamy, mamy wolne miejsca
 7. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Zapraszamy do klanu, mamy miejsca, cały czas skupiamy się na rozbudowie portu :) U nas nie ma zbiorek, nie ma wymogów (oprócz kultury), pływasz jak chcesz, z kim chcesz, kiedy chcesz. należysz = zbierasz bonus Amen NIE MĘCZYMY KOMUNIKATORAMI.
 8. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  podbijam, zapraszam
 9. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  ktoś chętny?
 10. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  pewnie, juz wysylam zaproszenie :)
 11. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  :)
 12. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  :)
 13. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Zapraszamy!!!
 14. kpt_Yamawaki

  D-308 - zapraszamy!!!

  Czesc. Jeżeli szukasz klanu, w którym nie męczą posiadaniem komunikatorów, lubisz pływać bez zobowiązań, bez sprawdzania obecności, lubisz bądź nie lubisz rozmawiać z innymi ludźmi, lubisz pływać sam lub w dywizjonie, nie przepadasz za bitwami klanowymi - a interesuje cie bonus płynący z portu - to zapraszamy do nas. Nie mamy żadnych wymagań, u nas są mile widziani gracze i weekendowi i tacy którzy śpią przy komputerze i graja. Dla nas nie jest ważne czy masz 8 czy 10 tier, U nas nie ma żadnych obowiązków, oprócz kulturalnego zachowania. Nie musisz nawet rozmawiać z dowódcą, niemniej zapytam każdego z klanowiczów co chcemy rozbudować w porcie. Mimo ze demokracja to gówniany ustrój chcę zebyśmy wspólnie decydowali co dalej - wiekszosc decyduje. Napisz lub aplikuj, nie zdążyło się jeszcze żebym kogoś nie przyjął, miejsca u nas dostatek. Pozdrawiam ps. jezeli wiekszosc zadecyduje zebysmy jednak grali klanowki to zagramy, a co! najwyzej przegramy, czy to wazne?
×