Jump to content

_piternoga__

Beta Tester
 • Content Сount

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6704
 • Clan

  [KURLA]

1 Follower

About _piternoga__

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Jeb! Co jak co, ale te osłony od MP robią robotę. 40km/h i pień w lesie i nic. Normalnie byłoby po moście i drążkach, a tak to tylko rysa na osłonie 17 kg waży, ale robi robotę
 2. _piternoga__

  Black — American premium Tier IX

  A Twoja dziewczyna to widziała?
 3. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Osobiście zaprosiłem go do tego tematu by skonfrontował się z nami ( nie chodzi o bijatykę ), zaproponowałem by tworzył filmy z bardziej doświadczonymi graczami z korzyścią dla siebie i widzów jak mniemam. Niestety nasz szanowany CC się nie pojawił. Powtórek też kilka wysłałem, ale gdzie mi i mojemu skillowi do Dropsa, Hultaja czy Krycina? Nawet Flamu gra lepiej ode mnie :/ Zrobił to w sposób, nazwijmy to po imieniu, idiotyczny. Offtop: Jak już rozmawialiśmy o Disco to... Zderzak z bullbarem czy byz?
 4. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Gówniarz roku nie ma i popatrz go, za grosz manier. Właśnie tu mam dylemat. Opona 235/85/R16 to już jest kawałek opony, dodatkowo felgi będą z innym osadzeniem, ET -25, czyli będzie trochę szerzej niż fabryka zakładała. I tu pojawia się dylemat. To ma być auto na wyprawy, nie przewiduje bez potrzeby topić go po dach w błocie, ale wiadomo że w trasie różne rzeczy się przydarzają, a jak zjedzie się z czarnego to nie raz można nadziać się na niespodziankę. Rozsądek podpowiada ATeki, uniwersalne i bezpieczniejsze. Bo nie wiem jak z MT zachowają się półosie i piasta koła. Pytanie, czy w takiej Albanii czy Rumuni iść po ciągnik, jak się gdzieś przyssiesz, czy brać drugi samochód w częściach, jak się coś posypie... A jeszcze jak ARB zamontuje to na 100% coś urwę
 5. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Na pewno gramy w jedną grę? W dupie mam WG. Nie chce, by tworzono filmy, które mają sporo liczbę odbiorców, a które mijają się z prawdą. ... Jak chcesz, to można klepnąć. Po pysku co najwyżej. Tak, poszycie jest aluminiowe, ale "amelinium" też się utlenia i kruszeje, chociaż nie tak spektakularnie jak zwykła stal. Dlatego idzie gruba konserwacja, rama będzie z australijskiego wozu przełożona, zabezpieczona (myślałem o żeby ocynk położyć ale wyprowadzono mnie z błędu), a samo nadwozie musi iść do spawania, piaskowania i potem malowania. Szkielet na dwie warstwy epoksydem, a poszycie epoksyd plus uretan. Jeszcze remont dołu i góry silnika, skrzynia biegów et cetera... Samochód ma być ogólnie w takim stanie, że jak gdzieś po drodze do Chin by się zjebało, żeby go nie trzeba było spuścić z przepaści i wracać na nogach A sam uretan jak będę kładł to raczej w kierunku gładkości, z delikatną strukturą. Nie podoba mi się, jak wygląda to jak tynk z kamyczkami. Dach chce zrobić biały, jak w Defenderze. Reszta w podobny odcieniu zieleni jak oryginalnie, czarne zderzaki, progi, bagażnik na dachu (dopiero będą) i białe stalowe felgi z kołami 235/85/16. AT/MT, jeszcze nie wiem. Sam zderzak do przodu i tyłu, bagażnik i progi, kilka osłon na drążki, mosty i zbiornik to ponad 10 kafelków. Większość samochodów w PL mniej kosztuje niż zbrojenie
 6. _piternoga__

  Black — American premium Tier IX

  Ma radar, 48 węzłowe torpedy co 1:20 min, które zadają bardzo dużo dmg i są wykrywane z 800 metrów. Deska z radarem. To jest sens grania jakąkolwiek inną deska?
 7. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Dobra, to nie jest temat o mojej Dyskotece tylko o tym, żeby szanowany CeCek się pojawił, żeby potencjalni dawcy powtórek się wypowiedzieli. Uważam, że naprawdę warto spróbować. To znaczy, że robisz coś źle, bo akurat sam na Zao korzystam bardzo często z AP, klepanie BeBeczków z dystansu to ostateczność, jak nie podejdziesz bliżej, nie zaryzykujesz i nie wesprzesz desek na capach to nie wygrasz. I gówno zrobisz.
 8. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Nie wożę nic w bagażniku bo rama pyknie.
 9. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Błagam Cię
 10. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Strzygunio kochana! Niestety, bawię się z moim Landem, przygotowuje go do piaskowania i w zasadzie pograłem ostatnie 3 dni i ... I znowu znikam! Land sam się nie zrobi! Szykuje go do malowania powłoką uretanową.
 11. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Nie zgodzę się Agrest. Wierzę w pracę u podstaw. Wierzę, że mając posłuch można kreować rzeczywistość i wpłynąć w pozytywny sposób na ludzi. Nie inaczej może być w tej grze. Chcecie by dalej tworzono filmy w stylu "Gearing bez last standa" czy też właśnie "Bismarck, monstrum, kasuje wszystko wokoło"? Próbka tego drugiego: Kutuzow dostaje za 30k, zza 2 górek z 18 km? Norma. Aj, złapie jedną torpedę! No tak, bo gdyby nie Hydro to wyłapał by 3-4 a może 5... Ale nie o tym. O ile z śmiesznym pro gejmerem się nie dogadamy, trudno, te jego 2,3 4k subskrypcji które chłonie jego głupotę to i tak nie można tych ludzi spisać na stratę bo... Hallack ma ponad 100k subskrybentów. Jego filmy o WoWs mają różną oglądalność, powyższy film z Bismarckiem obejrzało ponad 15 tyś osób. Gość jest CCekiem, może udałoby się z nim dogadać? Bo Krycin, oprócz oczywistego parcia na szkło , wydaje mi się że miał dobry pomysł. Pomysł na to by pokazywać bitwy, w których zagranie taktyczne, a nie bezmyślne klepanie dmg, powoduje, że wygrywa się bitwę. Zablokował flankę w zasadzie z 3 niszczycielami, nie pozwolił by te siły otoczyły resztę graczy, utrzymał pozycję, utrzymał capy. Eliminował deski na początek! ( bardzo ważne!). I wszystko jest ok, tylko Hallack jako komentator tego wypada blado, bo nie ma perspektywy na gameplay. Czy nie lepiej by było, gdyby Krycin siedział z nim na kanale i mówił to jest tak, to wygląda tak, a to robię po to. Bitwa trwa do 20 minut, a potem krótkie 5 minutowe tournee w porcie by opisać perki i moduły, czemu to służy i tak dalej. Taki materiał miałby dużo merytorycznej wiedzy zawartej w sobie, doskonale by uczył. A dzięki kanałowi Hallacka dotarłby to do szerszego grona. Bo nie obraźcie się, ale Drops swoim kanałem czy Radical dotrze do ludzi, którym na dłuższą metę nie jest to potrzebne, bo sami prędzej czy później dojdą do podobnych wniosków. Słowem, zbyt niszowy kanał by miał szeroki posłuch. Ale tu też można się Hallackiem wspomóc - niech wspomni o tych kanałach, niech skieruje do was ludzi, którym zależy na tym by poszerzać wiedzę. Moim zdaniem warto. Warto spróbować, bo póki co każdy wie jak jest, ale tkwimy w szambie. Przyznacie, że o wiele lepiej gra się gdy w teamie zarówno sojuszników jak i przeciwników są ludzie, którzy reprezentują jakiś poziom, a nie są bezmyślnym mięsem armatnim. Zasadniczo o to mi chodziło. Żeby tworzyć wartości dla polskiego społeczeństwa tej gry, które przynosi wymierne korzyści nam wszystkim. A mamy przecież czołowych graczy w te pykankę. Można to wykorzystać. Ave.
 12. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Nup jak nup. CC ma. Papiery są. Hajs się zgadza.
 13. _piternoga__

  Hallakum się tłumaczy!

  Hłe hłe, polecam dużą dawkę popcornu
 14. _piternoga__

  Radio Location

  Meh. Pora dać sobie z tym dziadostwem spokój.
 15. _piternoga__

  kontenery - ciekawostka

  Misję może na kontener zrobiłeś
×