Jump to content

Wasilij

Beta Tester
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About Wasilij

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Wasilij

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Witam, W związku z ofertą w sklepie premium na 67 okrętów za jedyne 2200 PLN, to usiadłem i policzyłem ile wydałem na posiadane w porcie premki. Część kupiłem na promocji, część w droższych zestawach ale i tak wyszło mi około 2000 PLN. Znając siebie od początku postanowiłem kupować, tylko realnie pływające jednostki ( sorry Kronshtadt ). Niestety część zakupów było robiona pod wpływem mojego ulubionego napoju ( Alabama why ? przecież ja tym nie umiem i nie lubię grać, Hood ech ) gdzie zdolność logicznego myślenia była mocno zaburzona - podłączenie alkomatu do komputera nie jest jeszcze możliwe, ale technika idzie do przodu. Pozdrawiam uzależnionych
 2. Wasilij

  Kontenery CZARNY PIATEK

  Witam, Mam taką manię, że kupuję zawsze 1 kontener z każdego wydarzenia i do tej pory to była bida z nędzą. A teraz kontener kupiony i niespodzianka : Asashio w porcie.
 3. Wasilij

  Realne Polskie drzewko w WoWs

  Hmm, jeśli premka z działami 120 mm to logicznie myśląc powinien być Grom. Szybko zatonął i nie zdążył przejść dużej ilości modyfikacji. Błyskawica, która ma kilka możliwości konfiguracji uzbrojenia pasuje, jako regularny okręt w europejskim drzewku. Do 16.00 jeszcze 4 godziny, cierpliwości.
 4. Wasilij

  Fan made Italian tech tree

  Hello, I'm really impressed of what've You done in this topic. A lot of usefull information about italian ships. For me personally, all looks great and I hope soon we will see them in game. Greetings from Poland. P.S. 500k free exp is waiting for Capitani Romani and other beautiful projects
 5. Wasilij

  Wersja 0.5.0.0 już jest

  Gold z WoT-a mam w nosie (duży to się zmieści), ale free exp by się przydał. W becie odkryłem kilka 8, jedną 9 i teraz mam to robić znowu ? Od szkolenia kapitanów mam premki, a wizja ponownego pływania niektórymi okrętami, powoduje u mnie odruch obronny. Małe ludziki w głowie krzyczą NIE.
 6. Wasilij

  Wersja 0.5.0.0 już jest

  Ta cisza była niepokojąca. Zero informacji o wprowadzeniu patcha dzisiaj, zresztą nawet teraz brak info na stronie gry. Ja rozumiem że tradycja Dzierżyńskiego zobowiązuje, ale o co chodzi ? Odpal grę, zassij patch i sam zobacz co zmienił ? Aaa, nic nie zmienił. O przepraszam są bitwy rankingowe. No po prostu to, na co czekałem. Hmm, a gdzie połączenie kont ? Gdzie mój exp z WOt-a ? Przecież na stronie Wargamingu, nawet teraz można znaleźć informację, że będą to trzy gry i JEDNO połączone konto ( tak jak teraz z samolotami i czołgami ). Zaczynam myśleć, że ktoś mnie wydymał i teraz boli dupa, w moim wieku mogę mieć nadzieję, że to tylko hemoroidy. A jak nie, to życzę szefostwu WG tego samego z paczką szkieł, żeby przyjemności nie było.
 7. Wasilij

  Zamiana Furutaki na Agano.

  Nagara/Sendai to rozwinięcie Kumy, czyli znowu sytuacja jak teraz z Furutaką i Aobą. Jeden okręt na dwóch tierach - to dla mnie bezsensu. Wolę mieć coś innego na każdym tierze. I TYLKO TO było powodem założenia tematu, nie to że Furutaka ssie i że Agano powinien być od niego lepszy. Agano można mieć teraz zamiast Furutaki a w przyszłości może przejść do linii krążowników lekkich, nic nie stoi na przeszkodzie. Mamy przykład z WoT-a jak zmieniają się linie.
 8. Wasilij

  Zamiana Furutaki na Agano.

  Hmm, nie chodziło mi o słabość Furutaki, nigdzie nie napisałem , że Agano ma być OP. Może być tak samo zbalansowana jak Furutaka, jak zrobi to WG nie wiem - myślę że zatrudniają tam ludzi którzy są w stanie to zrobić. Dla mnie bezsensu jest umieszczenie takiego samego okrętu na dwóch różnych tierach. Po prostu szkoda na to miejsca w grze, a dodatkowo Agano wygląda naprawdę fajnie. I tyle zapraszam do głosowania.
 9. Wasilij

  Zamiana Furutaki na Agano.

  Witam, W opisie zamieszczonym w grze jest wyraźna adnotacja do stanu faktycznego, czyli krążowniki typu Furutaka przeszły modernizację polegającą na przezbrojeniu w trzy podwójne wieże kalibru 203mm. W drzewku rozwoju żaden kadłub nie zapewnia takiego upgrad'u. Krążownik Aoba jest natomiast rozwinięciem Furutaki - polegającym głównie na zastosowaniu ww. uzbrojenia i lepszym zaprojektowaniu kadłuba i maszynowni ( prędkość większa o ok. 2 w. ). W sumie w grze mamy ten sam w zasadzie okręt na dwóch tierach, trochę szkoda . A przecież całkiem nieźle pasowałby na tier 5 krążownik typu Agano. 3x2 działa 155mm, 2x2 76mm i 2x4 610mm WT + do 60 działek plot i prędkość 35w. Oczywiście potrzebny byłby nerf do obrony plot, żeby zbalansować na tym tierze, ale i tak jest to robione przy niektórych pancernikach, więc nie byłoby z tym problemu.
 10. Zwróć uwagę na to co napisałeś na początku " te okręty pięknie wyglądają". Ja gram tylko dlatego, okręty interesują mnie od 30 lat i od dziecka marzyłem o takiej grze. Fakt, bardziej przemawiają do mnie bitwy z I w.ś., ale tutaj też czuję się nieźle. A co do statystyk, to tak bywa - z Wot-a pamiętam, że zrozumiałem grę po ok.2000 bitew, więc i tutaj bym się szybko nie zniechęcał. Kotwica w górę i cała naprzód.
 11. Wasilij

  Nowy patch 14.07.2015 r.

  Ta informacja wlewa nadzieję w moje serce, że są szanse na inne krążowniki pancerne. Z przyjemnością zobaczyłbym tak wspaniałe okręty jak Blucher i Riurik w moim porcie. Ale to pewnie marzenia.
 12. Ja mam ten kłopot od wczoraj, okręty raz wracają, raz nie i dodatkowo pełno lagów a fps skaczą od 10 do 70. Ticket wysłany i zobaczymy co dalej.
 13. No błagam, mam wymienione 800k expa w WoT + jakiś milion do skonwertowania. Gram w CBT po to by wiedzieć co mi pasuje, a co nie, by potem nie musieć przechodzić od nowa niskich tierów. I co wszystko o kant rzyci potłuc ? Jak tak będzie to strzelam focha.
×