Jump to content

adeq

Players
 • Content Сount

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5253

About adeq

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Gdzieś na forum czytałem, że paczeki za 3 euro są optymalne aby wyskoczył jakiś okręcik (może tym co nie wypadało kupowali po 1euro). Mi w paczkach po 3euro wyszło tak około jeden statek na 15 paczek. Ale prawdą jest, że miałem trochę premek zakupionych od WG (szczerze trochę nie wierzę w to, że gracze premium mieli mieć lepiej - to nie za bardzo ma sens biznesowy - w końcu jakby wypadało wszystkim tak samo to pewnie trochę osób co mało wydaje skusiłoby się na coś).
 2. adeq

  0.6.0 - bigosowanie perków

  Zdecydowanie się zgadzam - nowe perki dla CV są bez sensu. BTW. Tak generalnie to nie jest to taki buff do BB jak ludzie piszą - weźcie sobie kalkulator skilli i ustawcie setup na secondary itp - zauważycie, że wcale nie jest to tak łatwo (tak BB mają bardzo dużo fajnych skilli ale wszystkich nie wezmą). Moim zdaniem jeśli chodzi o BB to skile są fajnie porozkładane - można zrobić secondary BB, BB z dużą przeżywalnością i mocnym AA, BB oparty o stealth + coś i jeszcze jest ten skill na lepszą penetrację HE (fajne dla BB, niektórych CA i może DD??), szkoda że to nie bufuje bomb Co do CV to jak zwykle słabo - będzie ten sam optymalny zestaw dla wszystkich CV na wszystkich tierach Jeśli chodzi o DD - to miałem wrażenie, że ze skilami jest spoko - priority target na DD ma sens jak najbardziej - w pogodni za DD na kapie albo ostrzeliwaniem innych pomaga skupić się na zadaniu i tylko śledzić licznik (może jestem zbyt optymistycznie nastawiony do tego skilla ale akurt teraz robię rosyjskie DD i jak jestem na kapie to miałem wrażenie, że chciałbym mieć taki skill). Czy ktoś wie jak działa skill z dodatkowym samolotem startującym z BB/CA? - tzn. czy one lecą w parze czy osobno - bo jeśli to drugie to i DD i CV będą miały dość ciężko (skill to tylko 1pkt). Link do kalkulatora, zachęcam do zabawy z buildami: http://shipcomrade.com/captcalc Przykładowe buildy (nie jestem ekspertem w DD mam tylko geringa, ale mniej więcej pokazuje, że nie jest tak źle z buildami): Gearing i podobne: http://shipcomrade.com/captcalc/10000000001000010000101001000001 A tutaj to co chciałbym mieć na gearingu (sprzed zmian w umiejętnościach): http://shipcomrade.com/captcalc/10000000001000010000101001000001 gorsze niż to co mogę mieć po patchu Rosyjskie: http://shipcomrade.com/captcalc/10000000001000010000110001001000 Torpedowe (tutaj się nie znam, ale takie coś bym sam zrobił): http://shipcomrade.com/captcalc/11000000000100010010010100000001 Właśnie zobaczyłem że ktoś dodał powyżej filmik flamu ze skilami - jak dla mnie fajnie - tylko mam nadzieję że radio nie dotrwa do wersji finalnej.
 3. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  ups ale ort poprawiam ...
 4. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Jedną z zalet nicosia są wspaniałe kąty ostrzału - okręt jest bardzo dobrze skontowany do wroga przez co nie jest łatwo zadać mu dużo obrażeń. W przypadku poprawionych HE pancerniki podobno zadają całkiem dużo dmg a jak wiemy kąt okrętu nie ma znaczenia w przypadku HE.
 5. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Tak przy okazji - jeśli skill ze zmianą penetracji HE wejdzie do gry tak jak jest na PT, to możliwe że nikoś już nie będzie taki OP.
 6. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Oj tak - ciężko byłoby wytłumaczyć czemu na grę, ale to tylko gra, piksele itp. i czemy JEJ czegoś nie kupiłem w zamian
 7. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Ej jestem programistą - nie będę sobie kupował co roku komputer PS. Tak na wszelki wypadek nie uświadomiłem swojej dziewczyny, że tej grze wydaję pieniądze ;)
 8. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Haha zaspany jestem już poprawiam (mam urlop i chodzę spać w różnych godzinach )
 9. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  Około 7 rano 2 stycznia Tak zgadza się nie jest to tanie, ale na pewno znajda się tacy którzy spróbują - jest to jedyny sposób aby dostać rzadkie okręty i może do tej pory nie zdawali sobie sprawy jak to łatwe. Co ciekawe nie miałem powtórzeń (ten sam okręt kilka razy) domyślam się że gra losuje ponownie okręt jeśli już mam - czyli tak samo jak kontenery (na stronie z wydarzeniem jest lista okrentów) więc jeśli ktoś ma większość premek z listy to możliwe że gremy i nikoś są bardzo blisko (ofiara do RNGusa może pomóc ). W celu obniżenia kosztu akcji można kupić premki bezpośrednio (o ile komuś chodzi tylko o nikosia i gremy), no ale to trzeba obliczyć jak to mniej więcej się opłaca. Dane macie, jeśli ktoś spróbuje to niech potem napisze czy mu się udało (może po prostu miałem szczęście, ale sądząc po forum z takim tematem to może to tak działać jak napisałem).
 10. adeq

  Mikołaj Poszukiwany

  No to ja zadziałałem - na amerykańskim forum czytałem jak to ludzie maja super prezenty wiec myśle sobie - - co tam najwyżej świnka skarbonka się odchudzi: 5 razy 20 razy 3eur. I takie miałem wyniki: 90 dni premki Około 2500 dublonów Około 500 smoczych sygnałów A teraz najlepsze: marblehead, ashan, atlanta, sims, sharnhost i dwa low tiery : nikolai !! i gremy !!!! Nikolai już przetestowany gremy jutro )) a reszta w przyszłości
×