Jump to content

SexyGeneral_MiMiMi

Players
 • Content Сount

  575
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16516
 • Clan

  [BL4CK]

About SexyGeneral_MiMiMi

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 02/23/1993
 • Insignia
  [BL4CK]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,705 profile views
 1. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  @GrumpyRolf..a je úplne jedno aká trieda lodí ho nasere,keď dostane rage,vtedy by zrušil všetko
 2. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Flame,bezduché plácanie,rýpanie z tvojho pohľadu a z môjho pohľadu je flame,bezduché plácanie,rýpanie čo si písal ty,takže vec názoru. Ano, DDčko zničím,pokiaľ ide na flank si farmiť dmg (alebo si zastaví v cape ako kačena)...akurát je rozdiel,či na prvý nálet alebo na druhý...(samozrejme záleží od typu DD a hráča). Tým som narážal nato,aké mi príde to nové gameplay hlúpe/jednoduché proti tomu stávajúcemu.
 3. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Nepíš tu hlúposti dobre? Ja som písal,ako sa dá teraz obmedziť účinnosť CV a ty len kňučíš ohľadne štatistík. Nikde som nepísal,že nech neprebehne rework,ale hento čo prezentovali,sa mi proste ani trocha nepáči a čakal som niečo iné. Kde som písal niečo o mojom PRku? To Havran tu začal o tom,že si na tom robíme PRko nie ja,takže tu prestaň prezentovať niečo čo som nenapísal a vymýšľať nezmysly. Ja som iba písal,že pokiaľ nehrávaš CVčko,tak nevieš čo obnáša to hrať,takže tvoj názor je jednostranný a tým pádom obmedzený.
 4. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Lebo väčšinou si reagoval na moje príspevky,tak som bral,že je to mierené na mňa.
 5. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  CVčka sú silné,keď im to dovolí nepriateľský tím,respektíve najviac vynikne. Kde som písal,že CVčka sú slabá trieda? Ja som len písal,že treba hrať ako tím,keď hraješ proti CVčku a týmto ich dokážeš účinne eliminovať po útočnej stránke. A prečo majú teda celoplošné štatistiky podobné,ako iné lode čo sa týka WR? Pokiaľ viem,ja som napísal,že už na Shokaku (Havran) stagnuje a nie,že je horší ako ja na Shokaku. Lebo porovnával jeho T6 CVčko,kde si honí PRko s T8-T10 CVčkami.
 6. 1. 7 dní prémia 2. 15 000 uhlia 3: 15 000 uhlia 4: 50 000 free exp 5.1000 dublonú 6. 100 @TheComedian1983 7. 100 @TheComedian1983 8. 25 Red Dragon 9: 25 Red Dragon 10. 100 Zulu Hotel 11. 25 Ouroboros 12. 100 India Delta 13. 100 India X-Ray 14. 50 Ocean Soul 15. 50 Ocean Soul 16. 50 Gamescom 17. 50 Gamescom 18. 50 Gamescom 19. 1000 dublonú 20. 50 WoWs Camo 21. 50 WoWc Camo 22. 100 Zulu Hotel 23. 25 Red Dragon Takže som nadšený
 7. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Ty maš komplexy z CVčiek inak by si nepísal v inom témate,že im dávaš hneď report. Ja si nepotrebujem honiť ego,to si potrebují tí hráči čo hneď vyťahuju niekoho iného štatistiky,aké ich majú super a neviem čo...Ja ich hrajem preto, lebo ma to baví a nie na honenie ega a hlavne to je zmena. A baviť sa s niekym kto CVčka nehráva,nema zmysel,lebo o tom nič poriadne nevie,ale vie iba plakať aké sú OP.
 8. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Ja viem čo sa mi snažíš povedať,ale nechceš mi snáď povedať,že môžeš porovnávať výkonnosť YY a Shimakaze Ale ono to je prakticky jedno,lebo tu je to aj tak o CVčkach.
 9. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Quetaku to len ukazuje,že proste tie novšie lode sú silnejšie.
 10. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Ja hovorím,že ale toto nikoho nezaujíma,ale riešia CVčka.Ale to,že loď v rovnakej triede má o 12% horšie výsledky je jedno Je to fakt veľa.
 11. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  Medzi Shimakaze a YY je tuším 12% ? Ale to nikoho nezaujíma.
 12. SexyGeneral_MiMiMi

  Rework letadlových lodí - Think Tank

  To sú napostované štatistiky 5% najlepších hráčov.
×