Jump to content

Technologics

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  254

About Technologics

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Ale námornícka tradícia je silnejšia v iných krajinách ako Rusko, preto by som očakával viac nadšencov napríklad v Británii.
 2. Technologics

  WN8-WN7

  Momentálne má táto štatistika zmysel asi len pre stredné tiery. Málo hráčov sa dopracovalo vyššie, a takmer každý preletel lowtiery za pár bitiek (menej ako 25). Preto klobúk dolu, kto ste vysoko na T5 až T neviem koľko . Ja, subjektívne ako priemerný hráč, sa tam vyskytujem v DMG len s Myogi, Isokaze a Minekaze. Všetko hlboké stovky. Ostatné parametre som nepozeral, to za tých pár bitiek asi nemá výpovednú hodnotu. Ad lowtiery - tam by som sa tiež dostal do top, keby som mal viac bitiek. Ak by to ale spravil takto každý, znova by to boli stovky
 3. Technologics

  Myogi

  Loď to nie je bohvieaká, ale niekedy sa hra vydarí. Aj medzi T7. Už som si aj celkom zvykol.. každopádne sa teším na Kongo.
 4. Technologics

  Myogi

  Táto loď mi moc radosti zatiaľ nerobí. Je to skôr rukami, pretože ešte neviem dobre odhadnúť predsadenie. Stačí teda pár krát za bitku poslať špatne salvu, a väčšinu bitky len čakám na reload, a nadávam. Chce to cvik a možno trochu šťastia. Včera sa mi napríklad podarilo hneď na začiatku bitky, na max dostrel (bez lietadla), poslať k vode plnú Omahu. Salva sadla, a dostal tri citadely, čo bolo viac ako jeho HP. Ak by ich mal viac, tak z tých šiestich parašutistov pristane aj viac.
 5. Technologics

  Kawachi

  Vyskúšam BB teda až po Kongo. Je to ale veľká zmena herného štýlu. Pomalosť a neobratnosť som čakal. Dostal ma ale dostrel, presnosť a reload. Samozrejme, všetky tieto údaje sa dajú vyčítať zo statov.. ale naživo je to celkom slušný šok
 6. Technologics

  Aiming MOD ....

  A čo keby si ich sem postol ty? Buď všetci uznajú, že máš pravdu, alebo dostaneš ban za odkazy na nepovolené mody a bude tiež kľud. Jednoznačne win-win .
 7. Technologics

  Kawachi

  Som si včera povedal, že vyskúšam aj BB. Chyba. Je to strašná nuda. V podstate ide len o schytávanie DMG za niekoho iného. Tých pár citadel za to nestojí. Ešte vyskúšam Myogi, či sa to náhodou nezlepší (že len Kawachi je hromada šrotu).. ale ak nie, ostávam pri krížnikoch a torpédoborcoch.
 8. Technologics

  Aiming MOD ....

  No, no, we haven't actually seen it, we're just reporting it.
 9. Technologics

  Návod na použití torpéd

  Ja používam tlačítko X, keď mám kurzor zhruba na vybranom cieli.
 10. Zdar. Vedeli by ste vytipovať nejaké lodičky, ktoré si z nižších tierov nechávate v prístave? Či už for fun, alebo na plnenie misií. Ešte nemám mnoho odohrané (asi 60 randomiek), takže nedokážem posúdiť ich kvality. Dostal som sa u IJN krížnikov/torpédoborcov po tier 4, a subjektívne sa mi hrá dobre s Isokaze a Tenryu, ktoré si zrejme aj odložím.
 11. Technologics

  Kuma

  Poradíte mi prosím, na čo je dobré použiť (a prípadne ako nasmerovať) to katapultovacice lietadielko? Ono mi totiž po vypustení v prítomnosti nepriateľských lietadiel zdrhlo niekam úplne doprdele.. Dá sa využiť aj na prieskum?
 12. Technologics

  WoWs spuštěno pro všechny

  Včera som to nainštaloval a zatiaľ palec hore . Hra vyzerá veľmi pekne a koncept sa mi páči. UI a aj ovládanie minimalistické, takže sa v tom dá vyznať. Ešte neovládam čo ktorý kritický zásah znamená, ale to už sa dozviem časom. Odohral som len tri bitky s jednotkovým japoncom (čo stačilo na kompletné vyexpenie), a jednu s dvojkovým. Proti botom to zatiaľ bola pohoda, takže som zvedavý na hráčov. Za tie 4 bitky som potopil 9 lodí (1, 2, 3, 3), vrátane nejakých prémiákov tier 3 a 4. Nebol som nútený si ísť zaplávať, ale zas som vrazil (jemne) do spoluhráča, a inému sa ušla salva, keď preplával tesne okolo mňa a ja som sa venoval nepriateľovi. Bude to chcieť získať trochu prehľad o tom, čo sa deje naokolo.
×