Jump to content

maestronet77

Alpha Tester
 • Content Сount

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  107

2 Followers

About maestronet77

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 06/13/1999
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poland, Lodz

WG

 • Position
  ---
 1. maestronet77

  Cheating and Illegal Modifications

  June 1 aimbot will be removed from the Warpack package. All other modifications will be active. We'll see whether the detection system also detects it. They removed aimbot because they cannot bypass WG system for now. Good work Wargaming! It's so funny to read raging russians on warpack forum now.
 2. maestronet77

  Ogłoszenie dotyczące oszukiwania w grze

  Od 1 czerwca z warpacka usunięty zostanie cały mechanizm aimbota.(Póki co nie potrafią obejść systemu WG i usunęli aby gracze używający i płacący za ich paczkę nie dostawali blokad) Wszystko inne jednak zostanie, ciekawe czy system anty cheatowy również wykryje pozostałe rzeczy. Jeśli ktoś wie gdzie i jak, polecam poczytać naprawdę poważnie oburzonych rusków obwiniających i WG i developerów warpacka
 3. maestronet77

  Wersja 0.5.6 - dyskusja ogólna

  Padł, bo test zaczyna się od 18:30. Przed tym czasem mogą robić z serwerem co tylko chcą.
 4. Temat jest potrzebny, ponieważ(zaufaj Supertesterowi) deweloperzy nie do końca wiedzą co gdzie i jak, co poświadcza ten post
 5. Grajcie na takich na jakie Wasz komputer pozwala. A i słuszna uwaga co do detali, zaraz zedytuje wzór i umieszczę tam informacje o detalach.
 6. Cześc wszystkim Jest pewna sprawa co do której każdy z Was może coś dołożyć i tym samym pomóc w rozwoju. Mianowicie, podczas bitwy, jeśli nadarzy się do tego sytuacja, poprostu sprawdźcie czy Wasze: - Radary - Działka przeciwlotnicze(AAA) - Drugorzędne baterie(Secondary Battery) Mają odpowiednie animacje, otóż czy ruszają się i czy posiadają animację strzelania. Wystarczy że jesteście tego pewni aby napisać opinię, ale było by miło gdybyście dołączyli powtórkę bądź zrzut ekranu. Będzie również bardzo przydatne jeśli zastosujecie się do takiego wzoru: A tutaj wzór wypełniony(Przykładowo): Sprawdźcie też czy ktoś już nie sprawdził tego okrętu przed Wami. Chyba że wyniki Waszych testów są różne, wtedy śmiało postujcie swoje a Supertesterzy sprawdzą to dokładniej Z góry dzięki za poświęcony czas, mam nadzieję że zostawicie tu jakieś opinie! Pozdrawiam! PS. Moderatora proszę o przypięcie na pewien okres czasu, jeśli taka możliwość istnieje.
 7. maestronet77

  Okręty w przedsprzedaży - czy warto któryś brać?

  Bierzcie wszystko, inaczej Serb dostarczy wam jednostronny bilet na Słoneczną Syberię. Ja akurat serio biorę wszystko, ale polecałbym najbardziej niszczyciel Gremyaschyi
 8. maestronet77

  Patch 0.3.0.9

  Mała uwaga; Patch 0.3.0.3, nie 0.3.0.9 Nie sugerujcie się tym numerkiem po numerze wersji.
 9. maestronet77

  Mody - już się zaczyna

  Dobrze, a teraz spójrz na swoją liczbę bitew i na moją. Na swoje tiery i na moje. Mniejwięcej można podzielić to przez 3. Ile wychodzi Twoje DPB? Nie traktuj tego jako ofensywy, bo nie uważam że jestem najlepszy czy coś. Chce Ci tylko uświadomić że biorąc pod uwagę statystyki, musisz myśleć o wszystkich.
 10. maestronet77

  Mody - już się zaczyna

  A ja, jako Supertester sie wypowiem krótko i zwiezle podsumowując w dużym skrócie. Sytuacja 1: Używasz modyfikacji, masz w porządku statystyki dzięki temu, ewentualnie grasz w klanie który nie pakuje sie w turnieje międzynarodowe. - Tutaj jest okej, względem Twojej własnej opinii, masz dobre statystyki i sie cieszysz. Sytuacja 2: Używasz modyfikacji, masz bardzo dobre statystyki, dostajesz sie do profesjonalnego klanu który gra w turniejach. Jedziesz na ESL, włącza sie bitwa i... "Boże jak sie gra bez modow nie moge nic trafić!" Takze mody maja swoje plusy i minusy. Na CBT gram z kilkoma. Na SuperTest nie, bo tam sie testuje poważnie czystą grę i szczerze czasem idzie mi tam lepiej bez modow jeśli chodzi o skutecznosc
 11. maestronet77

  Introduction to the supertest!

  We're now testing some awesome update... Just look at this picture!
 12. maestronet77

  Co czeka World of Warships w przyszłości?

  Co czeka World of Warships w przyszłości? Oto najnowszy wyciek nowego patchu!
 13. maestronet77

  Zaproszenia do zamkniętej bety: druga fala

  ^Potwierdzam. Naprawdę nie wiem co by trzeba było tam powypisywać(nie wiem jak wygląda formularz, ale obstawiam że coś wpisać trzeba ), żeby się nie dostać.
 14. maestronet77

  [Poradnik]Włączenie i oglądanie powtórek.

  Sprawa przedstawia się tak, że koledzy z Rosyjskiego regionu potwierdzili że niektórych powtórek nie da się odtworzyć. Nie wiem od czego to jest jeszcze zależne. Możecie próbować odtwarzać różne powtórki i obserwować czy problem zdarza się tylko na pewnych mapach i statkach. Gdyby nie dało się odtworzyć żadnej ściągnijcie od nowa plik "WorldOfWarships_replay.zip" z pierwszego postu. Nie zniechęcajcie się tymi nie działającymi, zgłaszając takowe tak jak opisałem powyżej pomagacie rozwijać się tej jakże przydatnej funkcjonalności.
 15. A mi sposób mówienia przypadł do gustu, kontynuuj nagrywanie, bo naprawdę wg. mnie poradniki są nagrywane w dobrym "stylu".
×