Jump to content

MaciejoVietnam

Players
 • Content Сount

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9249
 • Clan

  [-TWA-]

About MaciejoVietnam

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Byzantine Empire

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. MaciejoVietnam

  Król mórz VII - Wyniki - wątek na forum

  Dostajesz 384k węgla,54k dublonów na team i premkę 8 tieru za wygranie w meczu.
 2. MaciejoVietnam

  [GOFER]

  Musi być chęć/zapał, czas oraz umiejętności. Jeśli brakuje któregoś z elementów, to nic się nie zrodzi z tego. Aktualnie gra się w competitive dla "sławy" i "zabawy w coś więcej niż random" na scenie WoWs, bo nagrody są mocno śmieszne. Jeśli znajdą się takie ekipy, którym będzie się rzeczywiście chciało tworzyć coś realnego, to powodzenia. Byleby to było z głową i cierpliwością robione. Inna kwestia to taka,że WG swoimi działaniami też nie motywuje zbytnio do podejmowania się jakichś bardziej złożonych działań w tej materii i tak jak powyżej wspomniano dąży do "spłaszczania rozgrywki".
 3. MaciejoVietnam

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Barcik sentymentalista :D
 4. MaciejoVietnam

  [GRAY] 50 shades of RNG

  Gratulacje za dotarcie do 1/4 turnieju! Liczę na to,że w następnym KOTS będzie półfinał i jeszcze wyżej :)
 5. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Feedback thread

  @El2aZeR I had same proposition for fighters.It would be probably the best and most balanced option imo. Ehh, you forgot to mention about 2 CV divs! They should be implemented.
 6. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Haha zabawne :D
 7. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Koszt serwisowania jest tak wysoki,aby ludzie nie spamowali CV ciągle. Na szczęście nigdy nie zostanie on przeniesiony na live serwer,bo zniechęciłoby to ludzi do grania.
 8. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  W obecnym systemie AA było zdecydowanie przegięte. Niewielki nerf do AA,powodujący,że jest teraz jeszcze bardziej zależna od RNG nie jest niczym złym. Ponadto brakuje jeszcze modułów do AA.
 9. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  What will be the test rules? Can I play CV only? No. CV changes are very important to all ships classes, and we need comprehensive feedback on all aspects of the game. So the economy on the test is tuned specifically to make players try both CVs and other ships. To be specific, the post battle service cost of a CV is set to 10 000 000 credits. Each 500 base XP earned in a battle played on any other class will yield you this amount of credits. We know it may be annoying, but we also hope that you understand: without PvP experience against other classes, the test is pointless.
 10. MaciejoVietnam

  Dyskusja o reworku CV

  IJN CV będą miały problem z obroną,bo mają DW torpedy i AP bomby oraz niecelne rakiety.Natomiast przy USN CV istnieje wysokie prawdopodobieństwo,że obronisz się przed wrogimi deskami. Oczywiście,że będą headshoty,takie życie.Trzeba będzie się do tego przyzwyczaić,jeśli WG nie zaimplementuje jakiegoś mechanizmu obronnego dla CV. Sam consumable na fightery i pływanie po borderline nie są odpowiedzią na to. Masz tu przykład: W następnej turze prawie zatopiłem Haku. Gdybym nie zmarnował jednego podejścia na Montanę,Haku byłoby martwe.
 11. MaciejoVietnam

  Dyskusja o reworku CV

  @henryk5pio W trybie RTS zajęłoby mi to nieco dłużej. @Manco_ Z camo+Concealment Expert(bez modułu na camo,bo go nie ma na testowym) masz 13,8km na Midway'u i 13,7km na Haku. W starym trybie z wszystkimi bonusami masz 13,5km na starym Midway'u i 11,5km na Haku. Tylko przy takim rozdaniu perków jakie WG aktualnie proponuje nikt nie weźmie Concealment Expert,ponieważ będzie obniżał możliwości ofensywne,dlatego będziesz przeważnie widział Midway'a z 13,8 km i Haku z 13,6km(z camo i modułem do camo).Ponadto Midway będzie mieć teraz bazowo 15,9km spota,a Haku 15,7km,co uważam nadal za złe. Midway powinien mieć spota bazowo między 14-13km,a Haku między 12-11km. Myślę,że nie wpłynie to drastycznie na przeżywalność CV w grze. Będzie nieco niebezpieczniej,ale nie ma o co dramatu robić. Dotarcie do strefy walki jest teraz zdecydowanie krótsze,więc nie trzeba podpływać bliżej.Poza tym, wiele map ma wyspy tak rozłożone,że można spokojnie się ustawić za nimi.
 12. MaciejoVietnam

  Dyskusja o reworku CV

  To tak na szybko możliwości nowego Haku.
 13. MaciejoVietnam

  Dyskusja o reworku CV

  Na tym ma polegać właśnie nowy koncept.Zero interakcji między CV, tylko robienie w jak najkrótszym czasie jak największego dmg.Wszyscy przecież tego pragnęli. Na Midway'u bomby HE są w porządku,torpedy także,jedynie rakiety potrzebują buffa do dmg.
 14. MaciejoVietnam

  Dyskusja o reworku CV

  Opinie z serwera NA,który jest bardzo "specjalny".
 15. MaciejoVietnam

  CV Rework Beta Test - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Jeśli będę mieć dzisiaj chwilę to będzie stream z nowego gameplayu na CV znowu.
×