Jump to content

_Chaotik_CZ

Players
 • Content Сount

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7549
 • Clan

  [CULMY]

About _Chaotik_CZ

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zase angličtina pro české hráče, video sem vypnul po 2 minutách.
 2. _Chaotik_CZ

  Gouden Leeuw

  Já sem naštvaný že sem tu lajnu vůbec jel, ta X je trapná je to hrůza s tím něco nahrát - otrhaná pampeliška co se tváří jako tulipán. Je to hnůj, škoda času, nemáte čas si tu hru užít, stále musíte myslet co děláte a kam plujete a jestli něco trefíte a jak jste natočený. Nálety už nikdo nebere vážně dá se tomu vyhnout nebo zabrzdit a je po problému.
 3. _Chaotik_CZ

  Důležitý vzkaz komunitě

  WGčko je jako sportka, každému slíbí a nikomu nedá. Nevěřím ničemu, že se něco změní jen to lakujou na růžovo.
 4. _Chaotik_CZ

  Otázky a odpovědi

  Pro Proč to tam dopr+ele není napsaný !!!!!! Nikdy bych si to nekoupil, to je zase ojeb, nebo se to ztratilo v překladu z ruského jazyka ??? PS: Jak sem si mohl myslet že to bude pro mne výhodné, sem nepoučitelný - vyrobeno WG.
 5. _Chaotik_CZ

  Otázky pro WG

  Mohu se zeptat co je zase tohle za akci - koupil sem si prémiový účet WG kde se píše pouze to že platí pro účty v letadlech, tancích a lodích nic jiného tam napsáno není. Jak je možné že ve výsledku po ukončení hry jsou zkušenosti jiné než když sem měl pouze samostatný účet na lodě ?
 6. _Chaotik_CZ

  Jak to funguje: Palba a rozptyl

  Lokalizace hry je v češtině, já bych tedy logicky čekal i vše ostatní, ty jejich poznatky z tabulek, testů a žádosti komunity sem už pochopil, já se ale můžu podívat aspoň na hezké video.
 7. _Chaotik_CZ

  Jak to funguje: Palba a rozptyl

  Úžasné video zase jen pro angličtináře, to nemáte peníze na překlady nenažranci ?
 8. Ve světle toho co vysvětlil Bal4ck_SK jak to funguje, je reakce WG hromadou bludů a lží. Již delší dobu tuším že je něco špatně, a dnes sem prozřel, jsem smutný z toho kam až nenažranost zašla a jak ničí dobrou hru. To opovržení a arogance WG k lidem, kteří se snaží hru zlepšit za pár dublonů měsíčně je nepochopitelné. Žabáka lituji, zároveň ale nechápu proč takovou práci dělá, tohle jak to chodí se zpětnou vazbou, že nikoho nezajímá a WG si jede svou musel vědět, ne že ne.
 9. Od 27. srpna se údajně dá koupit balíček s lodí IX Missouri, paráda, děkuji .
 10. Ponorky ? ne díky, je a bude to stejný hnůj jako artyny ve WOTku. Vás vůbec nezajímá jestli ta hra někoho baví a jak dlouho ji bude hrát, jediné je marketing a peníze ( což sice chápu, vývoj takové hry něco stojí a nikdo to nebude dělat za suché z nosu ) jenže tu vaši nenažranost nelze přehlédnout. Vytloukáte klín klínem, lžete a jedete si svou, smutné ale taková je doba. Díra nedíra, hlavně když se natírá :-(
 11. Ani CZ titulky, smůla vím prd :-( tohle je ale poslední dobou normální a už mne ani nebaví sledovat videa bez překladu že by člověk pochopil aspoň něco.
 12. _Chaotik_CZ

  Německé torpédoborce

  A to se vyplatí Horste
 13. _Chaotik_CZ

  0.10.3 - Všeobecná zpětná vazba

  Dobrý den, ani po 30 minutách co se vrátím z námořní bitvy to nezapočítává výsledek a neustále to tvrdí že jsem v bitvě, dělalo to už minulé námořní bitvy. Další poznatek, okrádá to o body nezapisuje to výsledky.
 14. Opravdu to myslíte vážně, že chcete za tlustou žlutou a hnusnou čáru na Yamato 8.000 dublonů ??? Hodně si věříte ............... to muselo dát strašně moc práce.
 15. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Děkuji za nabídku ale láká mne vstoupit do řad T-N-T nezlob se, ahoj.
×