Jump to content

_Chaotik_CZ

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4362
 • Clan

  [CULMY]

About _Chaotik_CZ

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Děkuji za nabídku ale láká mne vstoupit do řad T-N-T nezlob se, ahoj.
 2. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Germáne vyhrál jsi, dal sem si tě do ignoru, starej se o klan máš co dohánět nebo se ti pro tvoji blbost rozpadne a budeš zase brečet jak sou na tebe ostatní zlí.
 3. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Ahoj, napsal sem ti do hry žádost o přijetí/test ( zda budu použitelný ), děkuji.
 4. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Ale když já chci dostávat na holou ono to tak nějak zvedá herní morálku
 5. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Germáne moc tě prosím, zalez zase do nory.
 6. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Ahoj námořníci platí stále - hledám klan viz první post, díky za nabídky.
 7. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  No asi tak, je to jako u nás v práci - peníze si nevyděláš ( čti - klan zatím nemám ) ale je tam/tu sranda. Abych nebyl jen slanej, s radostí jsem využil nabídky Wollfnsteina a včera nad ránem pár her v divizi za což mu budiž dík ( ke konci měsíce očekávám účet v dublonech ) hrál sem dost křečovitě, oba spoluhráči v týmu rank 1 ale bylo to fajn, díky. Je to vůbec poprvé že mi někdo nabídl pomoc přímo ve hře hraním v teamu, milé překvapení a dobrá reklama pro klan IDDQD - Immortals.
 8. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  No hezký, sem moc rád že se tu potkalo tolik kamarádů na pokec, jedno je jistý, zas tak mrtvo tu není
 9. _Chaotik_CZ

  Hledám klan na CW a týmové hraní.

  Ahoj, děkuji za radu i to mne potěší, nemohu se totiž zbavit dojmu že tohle forum je mrtvý a nikdo sem moc nechodí.
 10. Ahoj, hledám aktivní klan na CW + cvičné bitvy na souhru teamu . Delší dobu sem nehrál a rád bych se něco naučil od zkušenějších kolegů v klanu kde jsou ve větší míře starší ročníky :-) věk 35+. Na přijetí netlačím neboť jsem si vědom že nemám dostatek patřičných lodí ani herních dovedností ( na všem ale pracuji ), mikrofon a přítomnost na TS je jasná, čas na hraní dle potřeb klanu v týdnu 2x a So + Ne. Nemám problém respektovat velitele, jen nechci do klanu kde to z 99 lidí táhne 18 lidí a ostatní se jen vezou. Sem špatný hráč, mám ale zájem o aktivní a přátelský klan kde jak doufám, vše vylepším a doženu, děkuji za případné nabídky.
 11. _Chaotik_CZ

  OLD SEA WOLVES

  Ahoj jediné co splňuji na 100% je zájem o hraní CW a v divizi. Dlouho sem nehrál, ale rád bych začal aktivně - X moc nemám ale na všem už se pracuje, TS není problém sem už trochu starší :-) 50 let. Hledám opravdu aktivní a pohodový klan kde není problém požádat o pomoc služebně starší a něco se naučit, díky.
 12. _Chaotik_CZ

  Nábor do klanu CKVN

  Jaké překvapení, nedokázal si udržet kvalitní partu dobrých hráčů ve WOT a zakládáš klan v lodičkách, no možná se změnil tvůj cholerický přístup k lidem v klanu a hraješ častěji než 1 za měsíc, také si určitě pochopil že je třeba předávat zkušenosti dalším v poklidu a přátelské atmosféře. Hodně štěstí všem kdož vstoupí
 13. _Chaotik_CZ

  Zpětná vazba na hodnocené bitvy

  Dobrý večer, jsem velmi mile překvapen a musím pochválit hodnocené bitvy - záměrně jsem začal hrát až kolem 22 : 00 a je to fajn, konečně je v týmu cítit zájem o hru a když přijdu o nějakou tu hvězdu jen to člověka motivuje další hru zahrát co nejlépe, nutí mne to se u hry zamyslet a být týmu nápomocen. Velice kladně hodnotím i odměny dublonů a zkušeností ( vlaječky jsou jen sladká odměna a třešinka na dortu ), čekal jsem to mnohem horší. Opravdu tuto akci hodnotím velice kladně, a děkuji za ni. PS: Tuccy, prosím Vás nenechte do této hry zanést rakovinu jménem ,, mody ,, jako to je u WOT.
×