Jump to content
Planned Server Restart 27/07/2021 05:00 UTC (1 hour downtime) Read more... ×

misanth

Players
 • Content Сount

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4679

About misanth

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Wiadomo, 1 kwietnia ale mimo wszystko takie dodatki to jednak bardzo w stylu WG.
 2. misanth

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  To jest przygotowanie, tak jak włoskie kontenery, z których wypada po sztuce flagi, do kodów i kontenerów, które będą dawać .. nic. ;-) Nowa strategia marketingowa wg. ;-D
 3. misanth

  Misje bojowe w aktualizacji 0.10.2

  U mnie z trzech kontenerów wypadło po jednej smoczej fladze. Wypas. ;-) Kontenery z twitch drop przy tym to bogactwo. Widziałem w innym wątku pomysł dla wg na następne kontenery, z których będzie wypadało...nic, tak, po prostu puste. ;-) I to by było całkiem na poziomie wg.
 4. Oczywiście mam tego świadomość. Jednak czy nie powinno to chociaż trochę zachęcić do opłacania prima? Odrobinkę?
 5. kolejna "wyśmienita" oferta. Nic tylko opłacać prime gaiming aby zdobyć te wspaniałe fanty.
 6. misanth

  Potyczki w 0.10.1: Nowe horyzonty

  Tryb dla wielbicieli cv i masochistów, którzy lubią być masakrowani przez lotnie.
 7. misanth

  Gold - dublony

  Zadałem to pytanie stosunkowo niedawno supportowi i otrzymałem konkretną i zdecydowaną odpowiedź: nie, nie da się, zapomnij. A szkoda, bo przestałem w zasadzie grać w czołgi i chciałem sobie przenieść golda do wowsa. Nawet byłem gotów dopłacić różnicę, bo gold jest trochę droższy. Także, niestety..
 8. misanth

  Zbrojownia. Włoskie pancerniki

  Mam to samo. Wszystko normalnie po polsku a część zbrojowni po angielsku. Nie, żeby mi to jakoś przeszkadzało ale fakt jest faktem. ;-)
 9. Ta oferta jest tak biedna, że nawet nie ma chętnych do komentowania.
 10. misanth

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Czyli jak zwykle mała zmiana ale mająca konkretny cel, zmuszenie niejako do wydania trochę dublonków. Druga sprawa to przerobienie wcześniejszego maks 19 kapitana na .. również 19 punktów. Tym samym nie mogę już zbierać elitarnego xp bo kapitan nie jest maksymalnie wyszkolony. Jakby nie patrzeć muszę znowu zebrać ogromne ilości xp. Czuję się lekko wydymany ale w sumie to żadna nowość w grach od WG. ;-)
 11. misanth

  Aktualizacja umiejętności dowódcy

  Poprawcie mnie jeśli się mylę ale wcześniej chyba mogłem wstawić kapitana do okrętu nie rozpoczynając przeszkolenia, prawda? Wydaje mi się, że można było tak zrobić. Tym sposobem mogłem wstawić kogoś z rezerwy zwalniając miejsce ale jednocześnie nie rozpoczynając przeszkalania. Mam rację, czy raczej coś mylę. ;->
 12. misanth

  Nowe nagrody dla członków Prime Gaming

  Czy ktoś może się podzielić informacją jaka to jest misja? A dokładnie czy trzeba ją wykonać na randomie czy można na copie.
 13. ok then. let's give them some 2x free camo and 10000 credits. Of course, they need complete some mission for that. ;-D
 14. Yes, :-) This is respond from wg. This is not a issue. Everything is ok. Case closed. Пожалуйста, разойдитесь, или мы будем стрелять. ;->
 15. misanth

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Szkoda, że nie poczekałem do wieczora. Gdybym poczekał to na pewno nie wydałbym 70 zl na 1000 dublonow, bo tyle dostałem z 8 dużych kontenerów. Nie kupiłbym bym nic, wiedząc jaki zestaw statków jest tak naprawde możliwy do wylosowania. To moje pierwsze eghem święta z wowsem i już wiem, że żadnego takiego kontenerka już nie zakupie.
×