Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×

Widmooo

Players
 • Content Сount

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6418
 • Clan

  [ZBIW]

About Widmooo

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widmooo

  Zdechł serwer

  Hej, czy Wam wczoraj też wyświetlił się komunikat o rekompensacie za problemy z serwerem w dniach 12-13 marca? Wczoraj miałem taki komunikat na forum, dziś go już nie mam, a chciałbym odebrać rekompensatę.
 2. Jean Bart będzie już na stałe dostępny w arsenale?
 3. Widmooo

  Kontenery Royal Navy

  U mnie dalej nic po 26 kontenerach.. Jak był francuskie pancerniki to jakoś lepiej mi losowało.
 4. Widmooo

  Royal Navy Event

  Dobra już rozumiem tę ściemę marketingową.. Myślałem, że będą jakieś ekstra kontenery zamiast weekendowego eventu Jednak pora wrócić na ziemię to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe.
 5. Widmooo

  Royal Navy Event

  Nie mam jedyne kontenery jakie dostałem to 3 szt. za misje.
 6. Widmooo

  Royal Navy Event

  26 września–3 października: Royal Navy – Etap 2 Wspaniała historia brytyjskiej marynarki trwa! Wypełnianie zadań jest sowicie nagradzane, a Galeria sław pozwala porównać umiejętności z najlepszymi! Za wypełnienie wszystkich dyrektyw drugiego etapu otrzymać można: 4 gwinee; 13 kontenerów Royal Navy; 6 kamuflaży Union Jack; Po 3 szt. każdego z sygnałów: India X-Ray, India Delta, Juliet Whiskey Unaone, Mike Yankee Soxisix, Zulu Hotel, Papa Papa, Sierra Mike, Uroboros, Smok, Czerwony smok i Hydra; 1 kontener premium Royal Navy. Zrobiłem wszystkie dyrektywy z 2 etapu i nie dostałem ww nagród, ktoś wie o co w tym chodzi? Kiedy będą nagrody? Z misji zostały mi tylko na RN DD 7-8 tier których nie mam, pozostałe misja mam zrobione.
 7. Hej, mam zagwózdkę, mam do wydania 5k dublonów. I zastanawiam się nad zakupem perm camo dla kurfursta. Ma ktoś doświadczenia z perm camo opłaca się? Jakie są zarobki?
 8. Widmooo

  Zao

  Jak Zao spisuje się po patchu 7.6? Zastanawiam się czy w niego iść. Mam hindenburga. Zao grałem na testach i całkiem przyjemnie się grało. Fakt ma mało HP, ale każdy okręt musi mieć jakieś słabe strony.
 9. Widmooo

  Błędy

  Co jest grane z tym testem, serwer odpalony a ja mam komunikat błędny login lub hasło. Trzeba się jakoś dodatkowo rejestrować czy jak? Zawsze aktualizowałem klienta testowego i nie miałem żadnych problemów. Znowu coś spieprzyli.
 10. Widmooo

  Błędy

  Ehh WG jak zawsze dobre daty.
 11. Widmooo

  Błędy

  Nie mogłem się zalogować do testów, wywalało mi komunikat: "Błędne hasło, login lub brak połączenia z internetem" - ktoś wie jak to obejść? Brałem udział w poprzednich testach i wszystko było ok. Zaktualizowałem klienta i dalej ten sam komunikat. Zainstalowałem na nowo całego klienta i dalej to samo.
 12. Widmooo

  Kontenery - Dyskusja

  Taka niespodzianka z sk po wypełnieniu 3 części misji amerykańskich + 50 smoczych flag.
 13. Widmooo

  General Feedback - 0.7.7 PTS

  I cant log in public test always get messaege "Wrong email, password or internet connction" Anybody does have same problem?
 14. Widmooo

  Błędy

  Podczas gry Lyonem wieża obróciła mi się w dziwny sposób, nie powinno do tego dojść.
 15. Widmooo

  Kontenery - Dyskusja

  A mnie dzisiaj rano kontener z dunkierki uraczył bardzo miłą niespodzianką :D
×