Jump to content

Eraser_SK

Beta Tester
 • Content count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1403

About Eraser_SK

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

1 Follower

 1. Statistika obsahu kontejnerů

  Tak ja mám dokončenú len prvú časť a tam mi hneď z prvého padol Bretagne (čo je pomalý slimák z 20kts maximálkou... taký joke od WG)... a v poslednom mi zatiaľ padol Lyon... a to je už výrazne lepšie...
 2. Vlhká zpovědnice

  boa jeho chlapi čo to fotíte z monitora? jebnite do klávesy printscreen (PrtSC) a máte screenshot čo sem nalepíte.... lepiacou páskou alebo kanagonom.
 3. Chceme českou mangu !!!

  máš pravdu: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_na_Bajkalském_jezeře nejak ma už klame pamäť.
 4. Ako ja mám len jedny nervy... to že som ja noob beriem... ale že máme CV ktorá nič nerobí celú hru ma vytočí a hoci robím čo sa dá v podstate som bez šance. Urobil som si svoj osobný rekord v dmg ale houby platné. Dnes prehra za prehrou takto som sa preexpil k Bretagne, ktorú môžem rovno predať. WR opäť kleslo hoci dmg a expy stúpajú... asi som už prekliaty a keď raz som to hral ako lopata tak tam ostanem.
 5. Aktualizace 0.7.2

  Vidíte toľko budú hráči žiadať nočné bitky... a keď ich potom dostanú, zistia že v noci je to ešte horšie ako cez deň :D
 6. Thats mean will be available again... Good.
 7. Slevové kupóny

  zľavové kupóny je pasť :D Mne vadí, že kedysi (myslím ešte minulý rok v lete to tak bolo) ste mohli zľavový kupón použiť na hocičo a dokonca aj na dočasné balíky (napr. som takto kúpil v zľave 30% Patriota v tankoch alebo znovu som kúpil Tirpitza čo bol v 30% zľave (k tomu ďalšia 30% zľava z kupónu)... teraz keď som chcel niečo podobné urobiť tak to nefungovalo... ani Roma sa nedala kúpiť lacnejšie a ani lode v zľave sa nedali kúpiť ešte lacnejšie. 30% okrem fakt premyslenej kúpe premiaka (od tieru VIII vyššie) a ročného premka už proste nieje taká zaujímavá. Keď to pôjde využiť tak ako predtým aj na dočasné ponuky alebo zľava zo zľavy tak to bude super bonus, ináč to pre mňa už nieje zaujímavé. Tirpitza som takto kúpil v 40% zľave (30% akcia + 10% kupón) a následne som kúpil znovu tirpitz väčší balíček s 60% zľavou (30% akcia + 30% kupón) a dostal mraky dublonov. za 60€ som tak mal Tirpitz + 12500 dublonov a ďalšie bonusy (misie, vlajky,....). Ale ako hovorím bol to posledný kupón čo som dostal teraz a bol striktne viazaný na wot a nešlo to uplatniť na dočasne ponuky resp. akcie. Tým pádom prepadol... premko mám ešte na 270 dní a zbytok neláka.
 8. Chceme českou mangu !!!

  Takže návrhov je dosť, rád by som vedel či na tom WG už pracuje a kedy bude uvedené do hry. Keď tam dajú nejaké mazanice od nejakého Kobajašiho v štýle kečup na palube tak toto by jednoznačne mohlo zafungovať.... ako to už niekto spomenul Krtka na palube by som privítal. Kedy by sme mohli vidieť nový Československý strom? Podklady k lodi President Masaryk som už poslal takže očakávam, že minimálne tento premiak bude uvedený... samozrejme v nejakom balíčku s vlajkami. Alebo torpedoborec Bajkal. Mám aj návrh na špeciálneho veliteľa... Ottokar Prohaska.
 9. Měsíční kola

  a vymazanie 2 starých screenov a ponechanie jedneho pôvodneho by platilo? Ja som tam nahral 3 screeny pretože som si to nejak narýchlo nevedel spočítať (tie rozdiely sa ukázali minimálne) ale príspevok som radšej needitoval aby si tam niekto nemyslel že to nahrávam po termíne a hodnoty som napísal nižšie. To len aby som vedel na budúce. (teda nejedná sa o vylepšovanie výsledku len mazanie obsahu navyše).
 10. Měsíční kola

  takže zrejme len víťaz čosi dostane? Samozrejme gratulujem ale hrať co-op a a úmyselne nestrieľať s hlavnými delami a nechať všetko na secondary len poukazuje na medzery v pravidlách :) By to skúsil na publicu tak by šiel pekne rýchlo ku dnu :D Ale ešte raz gratulačka a uži si tu Romu.
 11. Měsíční kola

  Ja tam mám v mojom príspevku vyššie 117, 132, 140. Takže je to u konca nie ta súťaž?
 12. Morty volá o pomoc

  Odporúčam si prečítať tento článok: https://www.sector.sk/novinka/145953/potrebujete-kupit-herne-pc-ake-sa-teraz-oplati.htm?utm_source=top&utm_campaign=top1
 13. Morty volá o pomoc

  :D :D :D Tak sa smejem :D
×