Jump to content

Eraser_SK

Beta Tester
 • Content Сount

  386
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4261
 • Clan

  [BIA]

1 Follower

About Eraser_SK

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Použijem Poľskú reakciu: 2 mil. ? Chyba zajebalo komuś
 2. Splnené... všetkých 5 lodí doma. 3b velitelky o ničom... 6b medvedíka asi tiež nikam nedám no čo už. Ale bola zábava a misiou na prémiove lode nikdy nepohrdnem (ak to teda nieje nejaký nezmysel ako cez vianoce).
 3. Predtým mi tie ARP lode unikli... ale keďže som to bral ako nepoužiteľné (veliteľky ktoré sa nikde nedajú dať a nepremiové lode na ktorých nemôžete nikoho školiť a ani plniť misie za národ). Potom prišiel rework a zrazu si človek uvedomil že prišiel o šancu na slušne polopremiaky a spustu použiteľných veliteľov. Tak mi to bolo aj trochu ľúto. No a ono to tu je zas. Takže tento krát nezaváham. Takže díky za misie... ale kupovať tieto "srandy" to isto nebudem.
 4. Ľudia ruku na srdce... Málo je "voľne" dostupných desiatok v hre? Za uhlie, ktoré teraz padá z každej plťky z každého možné kontajnera dokonca sa dá (dalo) kúpiť... získate lode ako Smolensk, Salem, Yoshino,... a vôbec nie ste pod žiadnym stresom, to uhlie vám proste padá a padá. Kto by teraz strelil 59000 dublonov za jednu jedinú lodičku? Mňa to vôbec nerozrušilo. Pozrel som si prvé 3 nariadenia a je to splniteľné, i keď i toto nebude len tak. Zas ale nemôžme očakávať, že WG nám hodí tier 7 lodičku do prístavu za prihlásenie do hry keď na tier V sme mali reťazec misii. Musím povedať že s Cossackom to malo WG oveľa lepšie vymyslené. Človek to mohol mať doslova za pár drobných alebo aj za plnú cenu (ktorá však nebola nijak drastická). Najlepšie však na tom bolo, že podiel aktivity bol okamžite jasný a človek presne vedel na čom je. Tu napriek tabuľkám a výpočtom stačí jedna chyba a môže to dopadnúť zle nedobre.
 5. Eraser_SK

  Zaměřeno na komunitní kontributory

  Vidím, že Black sa naučil pekne česky :) Alebo to nebodaj niekto prekladal? :D V Lednu?
 6. Eraser_SK

  Československý říjen

  Podľa otázok na nášivku sa vôbec divím, že ste našli toto fórum... Keď sa blíži 28.10. otázka na telo: Ňejaké ňoviňky o ňašom obľúbeňom písmeňe Ň?
 7. Eraser_SK

  Československý říjen

  Chcem sa opýtať kedy bude Viribus Unitis v obchode aj s veliteľom Žabákom? Keď už máme v hre Dášu, hokejistu Ovečkina a neviem čo všetko - tak toto by sa na výročie ČSR hodilo. :D Priložený obrázok vypadá fajn, takže už len nahovoriť hlasy. :D
 8. o7 mapa: Ocean, loď: Ishizuchi Ale napíš mi tu (alebo na streame) trochu skôr (aspoň deň vopred)... pretože pred touto skúškou musím vystúpiť na chrámovú horu, podstúpiť meditáciu a celkovo sa pripraviť na duel s veľkým Sensei... Poprosím do toho hudbičku:
 9. Tie špeciálne vlajky sa predávajú už dávno... americké križníky kontajner 100% istota na tieto vlajky 20ks.
 10. Chápal by som ten hate ak by to nechali v pôvodnej podobe (3x vylepšené Yamato...). Ale takto? Komu to vadí tak to fakt nemusí robiť, veď je to vlastne u niektorých ako reset účtu kde vám zoberú všetko a nechajú prémiové lode len taká soft verzia navyše s odmenou. Prečo by niekto resetoval účet? A vidíte aj taký hráči sa nájdu. Voľné expy skáču, uhlie zbieram, oceľ zbieram a tak na nejaký reset ani nepomyslím a keď vidím ako sa už v pohode predávajú prémiové deviatky čas na desiatky tu bude skôr ako TAJNÝ JEŽÍŠEK! Vadí mi len jedna vec - WG nedá šancu si tieto lode otestovať vlastnými rukami (aspoň pár hier) a ak si nejaký vymením napr. za uhlie tak ako "použitú loď (asi som odrel lak) ho nechcú späť. Môžem pozerať videa celý deň ale kým ho nemám v prístave tak neviem či loď ako Ohio stojí za to. Kým tie sumy voľných skúsenosti boli na čiastke 750 tisíc tak dajme tomu. Dnes je to milión, uhlie ide do stoviek tisíc a oceľ je zrazu 25k a viac. A to je grind kde konečnú odmenu ani neviete či vám za to stojí... a tento produkt kde máte resetovať 5 (slovom päť!) vetiev a nielen to ešte ich musíte spätne komplet doexpiť (slovom päť! vetiev) a dostanete možno lodičku čo by vo Vašich očiach nestálo ani za to uhlie tak Vám poviem kuwa! Odrb. Yoshino späť odo mňa WG nechcelo lebo je použitá (pár hier v co-op). Tak čo nás čaká keď zistíme že 5 resetovaných vetiev a nový grind bolo úplne zbytočných? Je nám líto ale danú loď nemužete vrátit protože ste ji vyskoušel? Štatistiky sú krásna vec, video od Black alebo Vojcka tiež čosi napovie ale až vo vlastných rukách človek zistí či to za to stojí alebo nie. Aspoň keby sme ich mohli vyskúšať na pár hier v co-op... Najlepšie nejaký 7 dňový trial. Ak by som to potom nezobral tak kľudne nejaké stratné by tam bolo (aby to ľudia nezneužívali ) ale takto je to otrasné a nemá to logiku. Veď aj Auto mám právo na testovaciu jazdu a nekúpim si ho len podľa obalu.
 11. zrovna náš trojlístek Bl4ck, Vojcek a Langoš toto dělali naprosto příkladně a náležitě z toho profitovali, což se patrně nelíbilo největším streamerům ???!!! Ak sa niekomu nepáči že niekto pracuje príkladne tak už fakt nechápem. Robia to pre nás a robia to za Vás - príkladne. Tak nech si toho WG váži a stále náležite ocení. Väčšia šanca na výhru? Komu už len toto môže vadiť, bože.
 12. Eraser_SK

  Francouzské torpédoborce: historie

  Úroveň VII Vazelin :)
 13. To už je aj so Slovenskými F-16 a vrtuľníkmi Black Hawk.. miesto umiestnenia bude v Pule alebo v Hamburgu kde má ČR prenajatú časť prístavu. Informáciu potvrdilo Ruské ministerstvo pre lži a dezinformácie Nikagda s odvolaním sa na hovorcu čínskej lodenice Čchang-sing pána Chči - Je.
×