Jump to content

Eraser_SK

Beta Tester
 • Content count

  165
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1557

About Eraser_SK

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

1 Follower

 1. Volná diskuse na téma WoWs

  U nás píšu, že Česko bude mať novú hymnu... je to pravda? Alebo to zas nejaký 1.apríl?
 2. Vlhká zpovědnice

  Cez víkend sú vždy 2 misie. Ja mám splnené 15 misií z 18 potrebných... celkovo je 26. Posledné dve sú budúci víkend a ukazuje, že sú rovnaké. https://worldofwarships.eu/cs/news/special/aigle-eyed-sale/
 3. Vlhká zpovědnice

  Tieto misie mám hotové... hovorím o 25. a 26.
 4. Vlhká zpovědnice

  Ahoj... neviem či z Vás ešte niekto robí misie na Aigle... ja po dnešku mám splnené 15 z 18. Celkovo ešte ostávajú 4 misie, takže to teoretický môžem ešte dať. Ok pozrel som čo ostáva a mám na Vás otázky: Poškoďte dva moduly a zničte jednu loď v jedné bitvě a vyhrajte (tak fajn... s poškodzovaním modulov mám celkom problém ale mal by som to dať Zničte pět lodí v libovolném počtu bitev - vďaka bohu za takú misiu :) no a teraz prichádzajú posledné 2 misie na víkend ( a to je ten kameň úrazu ): Způsobte dva požáry a zasáhněte dvakrát nepřátelskou citadelu v jedné bitvě a vyhrajte (jednoduché to nieje ale víkend je dlhý) a ...(???) Způsobte dva požáry a zasáhněte dvakrát nepřátelskou citadelu v jedné bitvě a vyhrajte (hmm...hmmm?) takže ako? 2x rovnaká misia na víkend? a teda ak splním prvú tak automatický splním aj druhú? Alebo ako to je? Preklep?
 5. A odkedy to bude fungovať ? Už by mi to asi nemalo písať červenou nie? Pozadie som skúšal... to funguje.
 6. tak snáď sa poučí... ale trest smrti sme už zrušili tak aj pol roka je lepšie ako nič :D
 7. Odobrali mu vodičák... myslím že na pol roka. Alebo o pol roka môže požiadať o vrátenie? Myslím, že tak nejak. To sa stalo u nás tunel na diaľnici.
 8. Tak som dnes využil tu akciu a získal veliteľa Kappa (10), 5 kontajnerov a prístav twitch. Odhlasil som sa... stálo ma to teda 0,00€ = spokojnosť.
 9. Volná diskuse na téma WoWs

  Chcem sa opýtať... asi som úplný debil (v tomto smere to nieje nadávka len opis stavu mojej mysle) ako to vlastne dopadlo so súťažou ..Se signály zvítězíte!.. ? Ani neviem či som sa toho zúčastnil (áno hral a áno mal som vlajky)... či som získal "tokeny" a kto vlastne vyhral. Popravde ak napíšete 4 náhodné mená (alebo mená "spriaznené" s WG) tak je to vlastne nekontrolovateľné.... niečo ako výberové konania na Eurofondy. Do budúcna by som očakával čosi lepšie od WG v tomto smere.
 10. Statistika obsahu kontejnerů

  Tak ja mám dokončenú len prvú časť a tam mi hneď z prvého padol Bretagne (čo je pomalý slimák z 20kts maximálkou... taký joke od WG)... a v poslednom mi zatiaľ padol Lyon... a to je už výrazne lepšie...
 11. Vlhká zpovědnice

  boa jeho chlapi čo to fotíte z monitora? jebnite do klávesy printscreen (PrtSC) a máte screenshot čo sem nalepíte.... lepiacou páskou alebo kanagonom.
 12. Chceme českou mangu !!!

  máš pravdu: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_na_Bajkalském_jezeře nejak ma už klame pamäť.
 13. Ako ja mám len jedny nervy... to že som ja noob beriem... ale že máme CV ktorá nič nerobí celú hru ma vytočí a hoci robím čo sa dá v podstate som bez šance. Urobil som si svoj osobný rekord v dmg ale houby platné. Dnes prehra za prehrou takto som sa preexpil k Bretagne, ktorú môžem rovno predať. WR opäť kleslo hoci dmg a expy stúpajú... asi som už prekliaty a keď raz som to hral ako lopata tak tam ostanem.
 14. Aktualizace 0.7.2

  Vidíte toľko budú hráči žiadať nočné bitky... a keď ich potom dostanú, zistia že v noci je to ešte horšie ako cez deň :D
×