Jump to content
Server restart Read more... ×

SonnyPsycho

Players
 • Content Сount

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12472
 • Clan

  [AAO]

About SonnyPsycho

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SonnyPsycho

  Austin

  Sprawiłem sobie ten okręt i pograłem nim parę bitew. Moje spostrzeżenia: - mułowaty okręt (kiepski zryw oraz przeciętne przestawienie steru), - przyzwoite kamo, - DPM dość... dyskusyjny (aczkolwiek z dopalaczem faktycznie jest w stanie zmielić ddki, a i krążka czy pancernik ładnie poharata), - dobra OPL bazowa, - mięciutki i mało HP, - stosunkowo płaska trajektoria lotu pocisków utrudnia grę tym okrętem zza wysepek. Podsumowujac: taka Atlanta na dziesiątym tierze, ale bez radaru. Na pewno nie jest to najłatwiejszy okręt do grania. Aczkolwiek w dywizjonie z DDkiem z dymem może sporo namieszać.
 2. SonnyPsycho

  Bitwy rankingowe: Sezon drugi

  Czas na konstruktywną krytykę: Tak jak opłacało się w miarę wbijać złotą ligę tak w tym sezonie według mnie nie opłaca się. Fajnie, że podwojono nagrody, ale czemu też zwiększono grindowanie? Wiem, że gra tym żyje no ale bez przesady Kontenery - jakby jeszcze dawały, powiedzmy, 3 nagrody to byłaby to jakaś motywacja a tak to jest to zapchajdziura z RNG. Jednemu wypadnie, np. węgiel czy commander exp, a drugiemu niepotrzebny free exp. W mojej ocenie system można przebudować, np. wprowadzając specjalną zakładkę w Zbrojowni, w której można by było wydawać, przykładowo punkty rankingowe. Punkty rankingowe zdobywałoby się za wbijanie poszczególnych rang, przy czym punkty te byłyby przyznawane jednorazowo za każdą rangę(na tej samej zasadzie co stal w poprzednich sezonach). Im wyższa liga, tym więcej punktów rankingowych zdobywa się za poszczególne rangi. Żetony te można by było wymieniać w Zbrojowni, np. na dodatkową stal, węgiel, commander exp, free exp, flagi, naszywki etc. W mojej ocenie to rozwiązanie zachęcałoby graczy do wbijania większych rang, zamiast skupiania się wyłącznie na wygranych. W ten sposób byłaby to dodatkowa motywacja do grania tych bitew. Na chwilę obecną warto wbić tylko do srebra i robić wygrane w lidze srebrnej. TIERY!!! Czemu mieszacie tiery okrętów w ramach sezonów? Przecież to w ogóle się nie sprawdzi. Kto będzie grywał IX poziomy w srebrnej lidze, jak można też wykorzystać dyszki? Nieprzemyślane A'propo tierów. Znowu wysokie tiery dominują. Nie można by było dać, np VIII na brązie, VII w srebrze i VI w złocie?
 3. SonnyPsycho

  Wasze ulubione okręty

  Z desek: Asashio, Halland, Daring, Kleber. Z krążowników: MINOTAUR numero UNO . Z pancerników: Thunderer, Shikishima (kiedyś dziada nie trawiłem, po zmianach gra się zadziwiająco fajnie). Z lotni: a co to jest?
 4. SonnyPsycho

  Test SEZON - Rankedy

  Tym razem chyba odpuszczę sobie granie tego sezonu. WG KOMPLETNIE nie przemyślało tematu nagród i postanowiło pójść po najmniejszej linii oporu, po prostu wydłużając sezon. Ponadto znacznie zwiększenie ilości gwiazdek potrzebnych do wbicia rangi pierwszej jest dla mnie kpiną. Jakby jeszcze za tym szło, np. zwiększenie nagród za samą ilość gwiazdek to może by to coś dało, a tak to szkoda nerwy tracić. Jak zawsze zresztą widzę, że jeden cel przyświeca tej firmie: jak najdłuższe zatrzymanie graczy i zmuszanie ich do ciągłego grania. Nie tędy droga.
 5. Dziwna metodologia. To były testy na suchym Kleberze bez kamuflażu. A gdyby tak założyć jednak ten kamuflaż oraz moduł do kamo? Może by to dało inne wyniki. Kamuflaż oraz moduł dodatkowo pogarszają celność ostrzału w nas. Tylko pytanie co pogarszają: rozrzut czy sigmę? I to jest istotne, bo ze wzoru(jak dobrze pamiętam) sigma odgrywa znaczną rolę.
 6. SonnyPsycho

  Nasze osiągnięcia

  Shikishima na Superciężkich pociskach AP. Fajnie się tym gra. Nie stałem z tyłu, tylko dziarsko do przodu popchnąłem . Z tego miejsca chcę podziękować wrogiemu dywizjonowi z klanu RENOC za wyzywanie mnie od Warpacka .
 7. Zrobiłem test Supeciężkich PPków na Shikishimie. Generalnie perk mocno sytuacyjny, ale akurat na Shiki się bardzo sprawdza, ponieważ lepiej się skaluje. Zauważyłem też jeden błąd. Większe obrażenia z PPków NIE DZIAŁA na overpeny. Zauważyłem to, strzelając do Gearinga. Dostał bułę za 1940, a nie za 2037 obrażeń. To jest do poprawienia, bo to jest bug. Cytadele raczej wchodzą normalnie za zwiększone obrażenia. Na dowód screen poniżej. Gearing dostał za 1940 obrażeń, a powinien za 2037. Ok, zrobiłem dodatkowy test, tylko ddki nie otrzymują dodatkowych obrażeń z overpenów. Wszystko inne już tak, bardzo dziwne. Prawdopodobnie powiązane jest to z tym, że niszczyciele nie mogą dostawać pełnych obrażeń z pocisków PP.
 8. Pamiętajcie o tym, że prędkość torped pozwala na skrócenie czasu reakcji wrogiego okrętu na unik, więc jeżeli nie ma wyborów alternatywnych to ten jest zawsze dobry. Natomiast zastanawiam się nad sensownością brania perka na zalanie torped. Chyba tylko praktycznie niemieckie DD-ki na tym skorzystają i ewentualnie Pan-EU. Chyba lepszym wyborem byłby perk zmniejszający, np. o 10% wykrywalność torped.
 9. SonnyPsycho

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Uwaga! Wrzucam jeden pomysł, którego WG i tak nie zaimplementuje! Cieszmy się i radujmy. Samoloty nie powinny mieć informacji, że zostały wyświecone przez okręt lub co innego. To znacznie ułatwia gnębienie desek i innych okrętów. Bez tej informacji lotniarze mieliby zauważalnie trudniejsze zadanie przy zwalczaniu desek.
 10. Czyli powinno być tak, że perk nie działa, jak jesteś wyświecony i tyle. No ale zapomniałem o dwóch rzeczach: Że to polskie forum, które tylko wyśmiewa, bez dawania konstruktywnej krytyki(z nielicznymi wyjątkami), Że WG raczej tego nie zmieni, no ale w cuda zawsze wierzyć można. Coś ostatnio się zgorzkniały zrobiłem, przepraszam.
 11. SonnyPsycho

  Rework, czyli jak zepsuć rozgrywkę.

  Po kiego diabła zakładasz nowy temat, skoro jest już jeden dotyczący reworku perków kapitańskich? Nowa perkownica - pierwsze wrażenia, testy i pomysły na budowę kapitana - Rozgrywka - World of Warships official forum
 12. Survey (wargaming.net) Ankieta od WG dotycząca tego patcha. Możecie wyrazić swoją opinię(po angielsku lub niemiecku). Ja swoją już wyraziłem. Zapewne nic się z tym nie zadzieje, no ale próbować można.
 13. Od kiedy opinia inna od większości jest nieprawdziwa? Czy zawsze wszyscy muszą, jak stado baranów, mieć jedno i te same zdanie? To, że innemu podobają się działania WG musi oznaczać automatyczne napiętnowanie danej osoby? Z tego wynika jeden, dość smutny obrazek. COKOLWIEK WG zrobi(czy to źle czy dobrze), zawsze będzie przez część z Was odbierana negatywnie.
 14. SonnyPsycho

  Test SEZON - Rankedy

  Dzisiejszy sezon sprintu sponsorują: przewoźniki. Gram teraz Daringiem i KAŻDA, ABSOLUTNIE KAŻDA bitwa dzisiaj to jedna lotnia. Co tak ludzi wzięło dziś na latadła?
 15. SonnyPsycho

  Waterline: co dalej?

  Mówili, że to ma być ddek niemiecki, który będzie mieć Main Battery Reload Booster, czyli coś w sam raz dla Ciebie . A ty znowu marudzisz, tym razem na coś, co jeszcze nawet cyferek nie ma. Poza tym wszystko zależy, jaki będzie czas przeładowania armat. Jak te 7,5 sekundy jak Z-23 to faktycznie słabo. Jak to już będzie te 5 sekund no to ciekawiej będzie.
×