Jump to content

SonnyPsycho

Players
 • Content Сount

  716
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9967
 • Clan

  [MS-B]

About SonnyPsycho

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SonnyPsycho

  Biuletyn deweloperów 0.8.11

  Nie wiem, może się nie znam, ale chyba coś mi mówi, że ma to wejść w okolicach 27 listopada. Aczkolwiek no nie wiem
 2. SonnyPsycho

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Georgia dostępna w sklepie premium.
 3. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Mam i ja . 118 bitew mi zajęło wbicie. Grałem głównie Des Moinesem, pod koniec zaś przerzuciłem się na Worcestera. Podsumowując ten sezon. Faktycznie jeden z gorszych jakie WG nam zaserwowało. Lotnie były dużo częściej niż w poprzednim pełnoprawnym sezonie. I miały duży wpływ na wygrane nie przez obrażenia a przez spot który generowały.Z tego względu dużo dominowało okrętów z silną OPL, np. Worcester, Mino czy Des(aczkolwiek tu bym polemizował). Bardzo mało osób grało Zao czy Hindkami, natomiast sporo Henryków widywałem. CVki - głównie Hakuryu dominowało rozgrywkę. Inne okręty nie miały do niego podejścia. Z BBczków na pewno sporo Kremlinów pływało, jak również Conquerorów. Trochę mniej Montan i Republik było, nie wspominając o Burgundi czy Kurfurstach. DDki - raczej daleki bym był od stwierdzenia że wymarły, jednak na pewno ich pływało mniej niż poprzednio. Głównie widywałem Shimy i Gearingi, okazjonalnie zaś Harugumo, Grozę czy inne. Chabarowska widziałem ze 3 razy może. DUŻY MINUS to pożyczone okręty. Najgorsza decyzja WG, jaką mogło podjąć. Sporo osób pływało na dyszkach, mając wyłącznie okręty VIII tieru. Nie mając pewnego obycia i podstaw gry tacy gracze powodowali wyłącznie frustrację w drużynie i to nie przyczyniało się do wyników. Innym argumentem jest też pewne uprzedzenie co do tych osób, przez co wtedy dużo graczy gra pod siebie a nie pod drużynę, co też nie sprzyja dobrej atmosferze w drużynie. Liczę na to, że dane z tych rankedów dadzą WG do myślenia, zwłaszcza w kwestii wczesnego spota jeżeli chcemy myśleć o klanówkach z lotniami. No i nadal jestem za specjalnym MM dla rankedów. Widzieć 4 BBki, grając krązkiem to nie jest widok przyjemny. Pozdrawiam i dużo melisy życzę .
 4. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Dodam tylko, że ludzie W OGÓLE nie uczą się na klanówkach! To, co grają jakoś magicznie wyparowuje i jest pustka we łbie. Dzisiaj 8 bitew, 2 wygrane. Dziękuję bardzo WG.
 5. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Jednym słowem to opisać - dramat! Znowu żenująco niski poziom rozgrywek rankingowych i znowu te dyszki. Normalnie chce się pawia puścić
 6. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Masochiści są wśród nas . Ja tam bym odpuścił, no ale cóż...
 7. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  I właśnie z takiego powodu jak powyżej czasami warto sobie odpuścić. Sezon nie trwa tydzień, tylko praktycznie przez cały czas trwania patcha. Można wrócić następnego dnia i próbować znowu. Jak to mówią nic na siłę i nie wszystko młotkiem .
 8. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Mam i ja . 104 bitwy - większość zrobiona Jutlandem z IFHE . Ogólnie ten sezon nie był tak do końca zły. Sam tryb był dość...ciekawy i wymuszał niestandardowe taktyki. Jednak nadal jest problem z MM, a konkretnie z ilością okrętów. Bardzo mało było krążowników, a za dużo BBków i DDków, zwłaszcza przy okrojonym składzie, co już pisałem przy okazji sprintu. Dlatego cały czas jestem za tym, by do rankedów był specjalny MM, ograniczający ilość BBków i DDków w drużynie, wtedy zwiększyłaby się populacja krążowników i byłoby dla nich łatwiej. Jeżeli zaś chodzi o IX to pomysł z początku uważałem za fajny, jednak zmieniłem zdanie. Trochę za dużo było tych Janków, Musashich czy innych Kronków. Lepsze były by chyba VI lub VII po odpowiednim balansie (Belfasty głównie).
 9. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Jedynkę wbiłem w 18 bitew. 3 bitwy przegrałem i w chyba 2 gwiazdkę utrzymałem. Grałem głównie Fushunem (który jest bardzo mocny na ten tryb rozgrywki) i Perthem jedną bitwę(też polecam). Ogólnie format 5 vs 5 był...ciekawy i widać było, że miałem wpływ na wygraną.
 10. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Prosiłem Ciebie, żebyś ochłonął. A Ty nie dość, że tego nie zrobiłeś to jeszcze masz pretensje do wszystkich innych, tylko nie do siebie a ponadto ochrzaniasz innych, samemu nie patrząc na swoje błędy. Ja zresztą też popełniłem błąd, wdając się w dyskusję z osobą, która nawet nie ma elementarnej wiedzy dotyczącej kultury osobistej i zachowania w Internecie. Zachowanie zasługujące na pogardę .
 11. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Wujek dobra rada radzi. Jak Ciebie gra frustruje to przestań w nią grać i ochłoń. A nie pod każdym tematem spamujesz i wyzywasz WG i wszystkich wokół jakby Ciebie normalnie bili za granie. I tak wiem, że to olejesz, ale być może zajrzysz tutaj i sobie przemyślisz pewne rzeczy. To, że Tobie akurat nie wychodzi nie oznacza, że od razu musisz wyzywać wszystkich wokół. Po co zmuszasz się do robienia czegoś, co według Ciebie jest ustawione i oszukane? Jak tak postępujesz to współczuję Tobie jak wpadniesz kiedyś w sidła hazardu. Czasami nawet mi Ciebie żal, bo swoje złości musisz wylewać na forum. Ochłoń i wtedy spójrz na to z innej strony. O ile zmusisz się do tego, bo raczej tego nawet nie przeczytasz... Pozdrawiam!
 12. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  W 24 bitwy kolejna jedyneczka . Moje spostrzeżenia po tym sezonie i poprzednim. Zdecydowanie lepiej grało mi się w formacie 6 vs 6. Główną przyczyną według mnie jest MM, który powinien w tym trybie uwzględniać większą liczbę czynników niż tylko te same typy okrętów. Na moje za dużo BBczków i w zasadzie brak jakiejkolwiek kontroli nad ich liczbą. MOIM zdaniem MM powinien zostać zmodyfikowany tak, by losowało: -w formacie 6vs6 - max 1 BB, max 2 DD, max 1CV(w obecnej formie), -w formacie 8vs8 - max 2 BB, dowolna liczba DDków, max 1 CV(w obecnej formie - docelowo 2 CV w formie arkadowej). Dzięki temu krążowniki mogą mieć rację bytu w tym trybie, przynajmniej na niskich poziomach. Inaczej będzie dochodziło do tego, że nikt nie będzie grał tą klasą w obawie właśnie przed BBczkami. Smutny to jest widok, kiedy drużyna składa się z 5 BBków, 2 DDków i 1 krążka który robi w tym momencie za pływającą tarczę strzelniczą dla BBrajanów , nie wypełniając podstawowej roli, jaką jest zatapianie DDków. Jak dla mnie powinno się zacząć właśnie od specjalnego MM przystosowanego do gier rankingowych, szczególnie na niskich poziomach typu V i VI tier. I to jest jedna kwestia. Drugą kwestią jest dobór map i rozkład spawnów. Zdecydowanie najgorzej jest na mapie Bełt(MOIM zdaniem powinna zostać ona przemodelowana) i Archipelag( punkty kontrolne są za daleko od miejsca rozpoczęcia). Bełt powinien zostać wywalony, Archipelag natomiast przebudowany(miejsca rozpoczęcia bliżej capów, same capy też bliżej i przede wszystkim mniejsze). Może Riposta by była dobrą mapą? No cóż, to tyle jeżeli chodzi o moje przemyślenia.
 13. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  I ja wbiłem jedyneczkę Ale żeby nie było za prosto wziąłem coś innego niż typowe wygrywańce #TeamKrasny
 14. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Dziękuję za rankingówki, 169 bitew, wszystkie na Zao bez RPF . Ogólnie podsumowanie: W tym sezonie Worcester bardzo namieszał. Bardzo często go widziałem i czasami robił dobrą robotę. Za to mało Hindenburgów się zdarzało. Ludzie już przywykli do stylu gry na dyszkach, co było dobrze widać. Sporo Yueyangów radarowych było, natomiast mało Zetek i Gearingów. Pojedyncze Chaby się zdarzały. Lotnię miałem ze 4-5 razy na całą rozgrywkę. Ogólnie trochę męczące jest ciągłe zachęcanie do gry na dziesiątkach. Chciałbym widzieć inne poziomy, np. szóstki lub siódemki.
 15. SonnyPsycho

  14 SEZON - Rankedy

  Nie. Wystarczy, że zagrasz jedną bitwę rankingową i niezależnie od jej wyniku dostajesz nagrody za poprzednie rangi. Obrazując to na Twoim przykładzie: Masz 16 rangę. Po zagraniu bitwy rankingowej niezależnie od wyniku dostaniesz nagrody z rang od 22 do 16. Mam nadzieję, że pomogłem .
×