Jump to content

PhoenixCzech

Weekend Tester
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  815
 • Clan

  [CALM]

About PhoenixCzech

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. PhoenixCzech

  Ruske krizniky

  Taky je vidim a všechny jsou pomalu jako jedna lod, jen někde je toho přidáno více či méně
 2. PhoenixCzech

  Týmové bitvy

  Tak my to taky nehrotíme, když se slezeme a je chut, tak jdeme
 3. PhoenixCzech

  Týmové bitvy

  Tak zatím jsme v plusu proti letadlovkám a když jsme potkali OM, tak sice vše prohra, ale jen jednou vyloženě díky dominanci letadlovky, zbylé 2 byly dost vyrovnané a prohrané spíše tím, že jsme stále experimentovali se složením bez ní jak říkám, trošku času, a ještě 2 lodě, které do toho asi zakomponujeme a myslím, že to půjde.
 4. PhoenixCzech

  Týmové bitvy

  Tak co, zkoušeli jste týmovky i bez Shokaku a nebo případně s Lexáčem? My zatím čistě bez letadlovky a experimentujeme nad sestavou, osobně si myslím, že jsme sice na obtížné, ale dobré cestě, jak hrát i bez ni, jen to bude o lidech, ale to se podá
 5. PhoenixCzech

  Independence

  Tak jsem se po delší době vrátil k mé letadlovce a zkusil jsem 2x bomber 1x torpedo a musím říct, že i toto se dá hrát vůči protivníkům, kteří mají stíhače. Hlavně tedy jsem začal hrávat velice opatrně s tím, že nespěchám na dmg a snažím se o co největší úsporu letadel. Je tedy časté, že klidně 4 minuty mám všechny letky někde u okraje mapy na hlídce a čekám, jak se nepřítel pohybuje se stíhači a zda se oddělí lákavé cíle a začalo se to vyplácet. Každopádně si myslím, že ti jedni bombeři mi toho zas tolik nedali, takže jezdím opět 1-1-1 s tím, že mohu více chránit pohyb letek a zatím to jde. US letadlovky se dají velice slušně hrát i na tomto tieru ač je to těžké a s japonci je to přeci lehčí.
 6. PhoenixCzech

  Vlhká zpovědnice

  no myslím, že by to chtělo prvně začít u sebe a zjistit si věci, které děláš špatně.
 7. PhoenixCzech

  Týmové bitvy

  Ok a bude se to dle ELO hodnocení řadit ty týmy a vybírat? Nevím, zda jsi někdy Lolko hrál a tamní rankedy, ale pracovalo to velice dobře.
 8. PhoenixCzech

  Týmové bitvy

  Zajímalo by mě, zda to budou aspon hodnocené týmovky když už. Za příklad uvedu Lolko a jeho rankedy, být zde něco podobného, okamžitě se zvýší hratelnost a také na vyšších úrovních kvalita hry a soupeřů a postupně vykrystalizují ti nejlepší. Neříkám, že by se rovnou musely banovat lodě (ovšem i to by bylo zajímavé), ale být hodnocené, tak se jejich oblíbenost zvedne hodně.
 9. PhoenixCzech

  Začněte řešit Aim MOD !

  Já těžím z toho, že jsem od mala střílel na pohybující se cíle a předsazení je prostě pro mě šestý smysl, ač kolikrát hodně zklame jinak pravda na CBT to byla hrůza, tam člověk mohl dělat co chtěl a stejně šel do kopru, protože to tam používalo lidí.
 10. PhoenixCzech

  Začněte řešit Aim MOD !

  Jo já ho používám, samozřejmě jsem v háji, tvá věštecká koule mě prozradila
 11. PhoenixCzech

  Začněte řešit Aim MOD !

  To bude jen osobní pocit bez špetky důkazu že? Nebo bereš jako důkaz, že tě s němcem trefuje na 15km a ty ho ne, tak to je hned cheater?
 12. PhoenixCzech

  Ekonomika ve WoWS - diskuze

  Nebylo by od věci založit i nové téma na forku, které by se týkalo počtu hráčů na serverech a zda hra upadá a nebo kvete, osobně doufám, že to nedopadne jak letadla a budou ty časem velké klanové kampaně apod, pravdou je, že mnoha lidem nepomáhají zrovna tyto faktory, jako ekonomika a jiné nevybalancované věci, pak záleží, jak se k tomu WG postaví.
 13. Nevím, jak si lidé mohou stěžovat na něco, o čem si nezjistili ani špetku informací. Aspon si přečtu ty články od WG o letadlovkách ne? Nadávat na to, že jsem neschopnej a pak jdu pokus omyl mi přijde vážně brainless.
 14. PhoenixCzech

  Königsberk

  Brutálni lod, mám ji první bitvu, základ a ta si krájí co potká kapitán maximum na nabíjení apod, vybavení přesnost, to lítá neskutečně tuto si nechám v přístavu, protože s 20% dostřelem potom to bude neskutečná řežba!
 15. PhoenixCzech

  Karlsruhe

  Tak 15 bitev, úspěšně mohu koupit další koráb z německé kriegsmarine, celkem dobrá lod, sice jste ve všem o něco horší, než protivník, ale AP munice prostě krájí ostatní křižníky dost slušně! Poslední bitva se povedla na výbornou
×