Jump to content

haXik

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2885

About haXik

 • Rank
  Seaman
 • Birthday 09/01/1993
 • Insignia

Contact Methods

 • Website URL
  www.youtube.com/haxik

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Ahoj, také prosím o vlajku a nášivku :).
 2. haXik

  Liga

  Zdravím! Máte nějaké informace o tom, jestli někdo řeší budoucnost hry v poli e-sportů? Myslím si, že tam World of Warships určitě patří a tak mi zajímá, jestli se někdy dočkáme. Clanů je dost, hráčů je dost, na čem to stojí? Pokud na to dojde, tak se samozřejmě hlásím, mám hafo nápadů . Pro začátek by neuškodila alespoň nějaká CZ/SK liga o nějaké drobné výhry.
 3. haXik

  haXik má zase nápad!

  Tak alespoň ty clanový loga
 4. Zdravím! Mám nápady, samozřejmě dobré nápady, tak počtěte a napište názor, třeba se to uchytí 1) Když jste na mělčině a někdo vás potopí, tak propadnete texturou, což je škoda. Vypadalo by líp, kdyby potopená loď zůstala zaseklá, samozřejmě, když je potopena v hloubce, tak půjde ke dnu. Myslím, že zásadní vliv na zatížení to mít nebude, v bitvě tam ty lodě stejně jsou. 2) Hodil by se nějaký editor, ve kterém si vzhledově upravíte loď, nějaké barvy atd nebo alespoň aby bylo možné uploadovat nebo vytvořit clanové logo a dát ho na trup lodi. Prostě možnost rozvášnit své malůvkářské pudy a trochu volnosti a kreativity . Do komentářů se vyjádřete, jestli je to dobrý nebo výborný nápad .
 5. haXik

  Some ideas!

  Hello captains! I am here, because i love this game and i have some good ideas. And sorry for my bad english . 1) If is the ship destroyed and is floating on shoal, the ship fall throughrt the textuers. I think will be better, when the ship stay stucked on the shoal. 2) I am missing here some option to make my ship skin. Some editor, change some colors and visual upgrades. Or at least make or upload clan logo and give it on body of my ship. What do you mean about this ideas? Please, give a comment. And again - sorry for my bad english Moved from the CZ/SK language section
 6. haXik

  Derzki

  Podle mě vynikající loď
 7. haXik

  Königsberk

  Zdravím, i na Koniga jsem si připravil krátké video, tak doufám, že někomu pomůže .
 8. haXik

  Myoko

  Zdravím, připravil jsem si video o této lodi. Chtěl bych rozjet tuhle sérii a podobné video udělat na všechny lodě, všech zemí od tieru V. Doufám, že se Vám zalíbí a bude mít kladné reakce. Přeji příjemný zbytek dne/večera .
×