Jump to content

z4r4z4

Weekend Tester
 • Content Сount

  234
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  42672
 • Clan

  [PUNKS]

1 Follower

About z4r4z4

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa Okęcie/Skarżysko-Kamienna

Recent Profile Visitors

1,253 profile views
 1. z4r4z4

  Admirał Północy przybył do Zbrojowni

  Tak tylko dodam , na 3 dzień wolne doświadczenie za żetony zostało zwrócone gładko i bez utrudnień.
 2. z4r4z4

  Admirał Północy przybył do Zbrojowni

  Fajnie ze jest kolejny okręt w grze. Niefortunnie bez uprzedzenia otrzymaliśmy kolejny nowy sposób przedsprzedaży nowego okrętu. Info w sklepie i sama oferta - czyli zestawy na żetony admiralskie pojawiła w zbrojowni przed artykułem na temat tej sprzedaży. Powinno być odwrotnie (np dzień wcześniej), prosta, jasna informacja że od jutra przez 2 tygodnie będzie on dostępny tylko za żetony z płatnych zestawów i że będzie można uzyskać na ten zakup zniżkę z zestawów za freexp. A wygląda to tak: Złożyłem ticket na omyłkowo wydane fxp bo rano za wolne doświadczenie kupiłem bezużyteczne żetony admiralskie. Bezużyteczne dla mnie. Nie wydam dublonów na okręt za zasoby których mam wystarczająco dużo na niego. Opis samych zestawów jest niejasny i nie określa że pakiety żetonów admiralskich za fxp nadają sie tylko do obniżenia zakupu okrętu w dublonach. Wygląda to jak oczywiste naciągactwo i powoduje u mnie złe wrażenie. Czuje sie jak frajer a raczej nie o to nam chodzi kiedy "gramy w ulubioną darmową grę" i szczypiemy sie czy na nią wydać coś ze swoich realnych pieniędzy. Wyfarmiłem wolne doświadczenie na potrzebne mi rzeczy w grze. Po opublikowaniu wiadomości o zasadach przedsprzedaży Trompa nie potrzebuje tych żetonów. I na pewno nie potrzebuje sreberka na które te żetony się zamienią. Podsumuję: Fajnie że jest nowy okręt, Słabo że przez kolejny słabo zrealizowany, "odklejony" pomysł wczesnej dystrybucji.
 3. z4r4z4

  PTS 0.11.11 - Dyskusja ogólna

  Próba odebrania nagród ze stoczni:
 4. z4r4z4

  [VII] Tokachi

  Fajny okręcik, zagrałem prawie ciurkiem przez kilka dni ponad 30 bitew i to czysta przyjemność. Oczywiście grałem z kompletem sygnałów i kapitanem 21 pkt zrobionym pod ten konkretny okręt. 360 stopni obrotu wież daje prawie cały czas pełną siłę ognia a jak nie strzelasz to masz możliwość torpedowania pozostając niewykrytym, różnica miedzy zasięgiem wykrycia a zasięgiem torped wystarcza na wystrzelenie torped z obu burt i dodatkowe ich przeładowanie. po 63 sekundach masz znowu torpedy. Kapitana i okręt ostatecznie zrobiłem tak : na pewno ktoś zrobi lepszy setup ale mnie ten pasuje najbardziej.
 5. z4r4z4

  PTS 0.11.11 - Dyskusja ogólna

  jedyne co dodam od siebie że PT robi to samo co produkcyjna wersja gry: zawsze przy zamykaniu programu i już tylko sporadycznie po wejściu do bitwy.
 6. z4r4z4

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  dla Ciebie też znalazłem promocję:
 7. Dzisiaj wypadlo na lootboy - pakiet z kodem zaproszeniowym
 8. z4r4z4

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  na stronie/w apce Lootboy.de jest możliwość odebrania listopadowego doładowania Black Friday. żeby odebrać wystarczy obejzeć jeden komiks za 350 ichniej waluty, paczka kosztuje 1 szt waluty.
 9. z4r4z4

  flint

  To chyba cos jeszcze... Jak pamiętam Flint był do zdobycia za żetony w rankedach, potem za stal, potem za węgiel. Coś przy okazji się namieszało bo chociaż ma status premium to tak naprawde kwalifikuje sie jako okret specjalny i właśnie tego nie można sprzedawać. Tak jak okrętów wczesnego dostępu czy wypożyczonych. Tym bardziej że teraz w zbrojowni do zdobycia za węgiel są okręty premium niższych tierów i można je opchnąć. Można też opchnąć okręty premium za kampanie (np shinonome). Ciekawostki: teraz Black jest do kupienia za dublony i jego oczywiście da już się sprzedać. Nelson był pierwszym okrętem dostępnym za 375 k FXP, jest teraz nie do zdobycia ale jego da sie sprzedać. Flinta nie kupisz inaczej jak za zasoby. Kolejne premki - Missouri, Musashi, Neustrashimy, Kronshtadt, Siegfried, Paulo Emilio, Friesland też są nie do sprzedania - część była/jest dostępna za FXP/PB a część (i) za zasoby . Zdecydowanie Flint jest wart swojej ceny i myślę że jeżeli poświecisz chwile na obserwacje jak nim grają inni (ci którzy umieją nim grać) może się stać ulubionym.. Wiedzieć gdzie się nie pchać, wiedzieć kiedy strzelać a kiedy nie, jak już strzelasz to wcale nie musisz wszystkimi wieżami, kiedy być gotowym do zwinnego zwiewania (i kiedy cichutko a kiedy nie cichutko) zwiewający i szamotajacy sie flint - nawet na ochłapach HP może nieźle zmemłać - to trzeba podpatrzyć u innych. Jeszcze jedno: to nie jest okręt do grania kapitanem z 6-10 pkt.
 10. Dziękuje wszystkim obecnym za wspólną zabawę. Mnie się podobało. Spotkałem się ze starymi znajomymi i poznałem kilka osób "w realu", kilka z nich tak niespodziewanie że byłem podwójnie miło zaskoczony. Było o czym porozmawiać i choć nie zaczepiłem wszystkich z kim chciałbym zamienić słowo to wierzę że będzie niebawem jakaś kolejna okazja żeby to nadrobić. Z kim się minąłem - przepraszam :). Dało się wziąć udział w każdej aktywności jeżeli tylko wybrało się właściwy moment i było "na miejscu". W drugiej części imprezy zrobiłem jedno podejście do komputera, powiedziałem że chce zagrać bitwę do konkursu i jakoś udało się zagrać od razu. Mogłem zagrać więcej razy i nikt mnie nie poganiał ale nie przyszedłem na imprezę grać w grę więc poszedłem po prostu do baru i na salę :). Ciekaw jestem czy załapałem się w kadr "rodzinnego' zdjęcia na końcu imprezy :P.
 11. z4r4z4

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Na Ge Force Now! jest promocja na 6 m-cy za 149 pln ( 50% zniżki ), Gra w okręty na tym wygląda b ładnie ale potrzebny jest dobry Internet. Spore repozytorium innych gier dodatkowo można podpinać konta EPIC, Steam, Ubisoft.
 12. i jeszcze link do zestawienia aktualnych kodów i linków zaproszeniowych: https://levvvel.com/world-of-warships-codes/ (edit 29.11.20.22) Linki sa aktywne niestety namieszało się z treściami dostępnymi na danym linku i sugeruje sprawdzić wszystkie przed założeniem konta żeby wybrać najlepszy loot: na dzień dzisiejszy linki do emden i st.luis, drenota, yubari , czarlestona, feniksa i bogatyra, działają zgodnie z opisem. karlsrue coś obiecuje ale bez szczegółów. link do st luis, caledon, kolberg - to linki do oferty z caledonem.
 13. jeszcze jeden drop, tym razem kod zaproszeniowy :
 14. z4r4z4

  Malta w Zbrojowni

  Od momentu zapowiedzi było info ze będzie kosztować tyle samo co Imelman
 15. niestety link nieaktywny (edit 29.11.2022) Link z drop w lootboy. konto trzeba założyć z tego linku : https://promo.worldofwarships.ru/glows-29138/?pub_id=705&xid=63054868dea953000162deb7&xid_param1=&xid_param_2=&sid=SIDyDFG3Z7A_PCOhj8qaP9e7BLMSFVfXJDZAS0zusLEfbSnvFuWPF2nwfVdYuuacZLmhulWWaWoA3yX780JR1IWuldDsSWCsZOsIOHaAmiQBHhCTjQ3cccJOAxcwf-siDMDixv1n0AVd7xM&enctid=cmdqda83zpkj&lpsn=WOWS+RU+Prelander+1&foris=1&teclient=1652736215390856158&utm_source=wlap&utm_medium=affiliate&utm_campaign=b30758h1&utm_content=705 po kliknięciu jest mini gierka na banerze i potem się otwiera strona z listą bonusów ( wygląd poniżej ) link ważny do 31.12.2022 zawartość nowoutworzonego konta: jeżeli prześle się zapke rekrucką na nowo utworzone konto przed rozegraniem pierwszej bitwy to wejdzie tez program rekrucki
×