Jump to content

jurgenb

Players
 • Content Сount

  442
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9511
 • Clan

  [POFF]

About jurgenb

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia
  [POFF]

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Vskutku "hodnotné" ceny. Nevím, zda se smát nebo brečet. Neuděláte soutěž o mé dnešní špínou poznamenané fusakle?
 2. Abys nenasral celou komunitu naráz. Prvně nasereš testery a po vydání ten zbytek hráčů...
 3. jurgenb

  Otázky pro WG

  Tuto pasáž bych vypíchl jako asi dlouhodobě nejdůležitější vzkaz hráčů směrem k WG.
 4. jurgenb

  Otázky a odpovědi

  Souhlas s Wolfem. Žabáku, chtělo to koule to napsat a ty jsi to dokázal (udělal). V mnoha věcech s tebou nesouhlasím, ale tímto sis u mě šplhnul (ačkoliv vím, že ti to chleba nekoupí a de facto ti to je fuk). Nicméně jak veřejně kritizuju (i tebe), tak tady chválím za otevřenost názoru a dávám palec nahoru.
 5. jurgenb

  Otázky pro WG

  Nehodlá "naše milé WG" zvýšit účinnost HE granátů z bitevních lodí proti torpédoborcům? Nebo čím se vlastně BB má proti DD bránit, např. na už celkem vysokém tieru 7? Těmi šesti sekundárkami na každém boku lodě? Jako uznávám, že hrát DD není snadné. Ale zároveň není přece možné, aby DD přežil pořádnou HE salvu. Jel jsem s Nelsonem, proti mě Gadjah. Pustil smrad, namířím to přímo do smradu. Vyhnu se všem puštěným tučňákům a někde na cca 3km DD vyjel ze smradu. Zaměřím ho a dostal téměř full salvu HE = 7x 406mm HE nálož a ... DD jede dál a vytorpí mě. Proč kuwa dementní hráč za svou chybu nezaplatí tak, jako já? Proč on potopí na salvu torpéd bitevní loď, ale bitevka na full salvu jeho ne? Proč už nejsou detonace? Ty by pomohly proti takovým dementům. Jak to, že jsem ho nepotopil, když 406mm HE z Nelsona má dmg 6900. Vynásobím 7 a dostanu 48300dmg. Já jsem mu dal ovšem jen kolem 11k dmg, což dělá dmg pouhých cca 1570 dmg na HE náboj. Nepřijde vám tu něco absolutně divného? Nebo zase RNG opička se ožrala stejně jako vývojáři a hodila málo na kostičkách? To jako najednou mé HE daly pouhých 22% svého potenciálního dmg? Fakt míň chlastejte a více u toho přemýšlejte. Už takto tu hru posíláte do zádele, tak nevysírejte víc ty, kteří ještě jsou natolik zaslepeni láskou k lodím, že to ještě hrají. Ne k WG, ale k lodím! Polovina současných DD je schopna potopit BB bez jediného torpéda tím, že ho upálí. Prostě 8 děl s dostřelem 12km+, boostem na rychlost a malá silueta a BB nemá šanci. 3sekundová kadence salvy torpédoborců, která ti bere po 4k HP + téměř nepřetržitý oheň - to je opravdu pravidlo kámen - nůžky - papír v praxi. Fakt se mi chce zvracet z toho, co s tou hrou v posledních letech děláte. A aby tu náhodou nepadaly zpochybňující komentáře, tak tu máte i screeny. Račte se pokochat kvalitní logikou práce lidí od WG.
 6. jurgenb

  Ponorky - "FUN" diskuze

  Aha, takže když Wolf nechválí, tak se to nehodí a je to blééé? Navíc to napsal naprosto přesně, slušně a mluvil mi úplně z (lodní) duše. Tak vám něco řeknu - to, co nám servírujete posledních cca 14 měsíců, to je blééé. A já jako váš zákazník mám pravdu (i kdybych ji náhodou neměl).
 7. jurgenb

  0.8.8 - Všeobecná zpětná vazba

  Zkusil jsem a změna žádná. Je to fakt vrchol diletantství opravit jednu věc a díky tomu dalších několik zmršit.
 8. jurgenb

  0.8.8 - Všeobecná zpětná vazba

  Tak prvně hlásíte lepší zvuk palby (který mohu potvrdit, že byl) a nyní není zvuk děl slyšet vůbec. Fakt skvělé. Ten vylepšený zvuk byl jen na dva dny?
 9. jurgenb

  Otázky pro WG

  Mám dotaz - tento týden budete slavit čtvrté výročí, tak kdy konečně se hra dostane do finální podoby, tedy verze začínající jedničkou? Proč, respektive co furt ty čtyři roky testujete? A proč to, co otestujete, tak ve hře zase nejede? Váhám, zda vás totiž za ty čtyři roky "práce" poplácat po ramenou nebo spíš po (_o_) . Tak mi třeba odpovědí napovíte, která možnost je lepší. Děkuji
 10. jurgenb

  Otázky pro WG

  A máš od každé splněné části replay? Pokud ne, nedají ti nic - viz jejich support :D
 11. jurgenb

  0.8.7 - Všeobecná zpětná vazba

  Je-li EULA v rozporu s CZ nebo EU zákony, tak je neplatná. Tudíž je naprosto irelevantní, co je v ní psáno a zda jsi s ní souhlasil. Je neplatná v celé své podstatě a tedy právně nevymahatelná, protože jakákoliv smlouva nesmí ze své podstaty být v rozporu se zákony dané země. Je nevymahatelná stejně jako např. veřejný slib. Například slib WG, že opraví bugy, že se bude řídit názory komunity, že opraví to či ono, a ono ve výsledku prd. Taky to nemůžeme dát k soudu s tím, že to slíbili, ale nesplnili. Prostě to nejde, je to právně nevymahatelné. Takže pokud hraji WG hru a EULA je právně mrtvá v mé zemi, tak je jakékoliv prohlášení WG o vlastnictví účtu jimi naprosto protiprávní. Prostě oni dovolili někomu vytvořit si účet a hrát a ten onen je jediným vlastníkem účtu se všemi právy a povinnostmi. Promiň Žabáku, vím, že musíš tvrdit to, co tvrdíš, ale odvolávání se na EULU v prostoru evropského práva je prostě nesmysl.
 12. jurgenb

  0.8.7 - Všeobecná zpětná vazba

  Jen se zeptám, zda toto není jen tak náhodou EULA, jejíž platnost v právním prostoru EU je dosti diskutabilní, respektive už několikrát bylo herním společnostem naznačeno, že jejich EULA podmínky mohou být v rozporu s platnými právními předpisy některých zemí (a tedy neplatné respektive nevymahatelné)? Hlavním bodem (pokud se nemýlím) je to, že pokud za něco zaplatíš, tak jsi majitelem a nemůžou tě omezit na dispozičních právech. Samozřejmě je zakázáno to šířit dále či jinak nelegálně s tím podnikat atd, ale v EU platí, že majitelem herního účtu jsi ty jako osoba a ten, u něhož jsi si účet zřídil (skype, WG, Steam atd) jsou jen poskytovatelé a provozovatelé, ale nikoliv disponenti či vlastníci. Ty totiž de facto smíš ten účet i prodat někomu a žádná EULA či nevole WG ti v tom nemohou zabránit. Mohl by nějaký právník hodit sem nějaký právní názor či dokonce nějaký rozsudek či precedens?
 13. jurgenb

  Ponorky

  Velkou ráži ano, ale taky velký rozptyl a velký reload oproti ostatním. A taky faktor RNG - dá dmg nebo nedá? HP má hodně, ale taky má mizernou ovladatelnost. Pancíř má, ale ten je spíše o RNG. Často ten pancíř nefunguje ani proti CA na 15 km. Nemají maskování, nemají už ani pořádnou AA a svítí jako vánoční strom neustále. Takže ty BB taky nemají kdo ví jakou výhodu. Byl bych pro návrat principu kámen-nůžky-papír. BB jsou proti BB a CA. CA a CL prioritně proti DD a poté jako support proti BB. DD jsou prioritně na spot a šikanovat BB. CV v tomto je dost mimo, protože je sama často na kraji mapy a šikanuje všechny okolo :D Ale nelíbí se mi současný stav, kdy DD jede na férovku na souboj děl proti BB a často ten souboj vyhrává díky kadenci, ohňům a tím, že BB ho prostě jednou salvou HEček nespláchne. Takže BB postrádá takový ten fear factor při souboji na děla.
 14. jurgenb

  Ponorky

  Hlavně nechápu, proč BB může použít opravy jednou za minutu, zatímco křžník mnohem dříve? Napadlo někoho z WG, že BB měla opravárenských / hasících čet násobně více, než křížníky? A taky počtem lidí bývalo na BB třeba čtyřnásobek? Tirpitz cca 2600 námořníků, Exeter cca 630 námořníků. Nešlo by to taky zohlednit nějak? Potom by BB klidně brawlovaly a tankovaly dmg více a častěji, když by nevypadaly v bitvách furt jen jako pozvánka na BBQ.
 15. jurgenb

  0.8.7 - Všeobecná zpětná vazba

  Jestli to nebude tím, že konečně ty sovětské sci-fi lodě mají parametry, které mít mají. Předtím to byly plující nepotopitelné pevnosti - mega účinný pancíř a sovětská děla trhala více než Yamato. To asi není správný stav věci.
×