Jump to content

Falathrim

Beta Tester
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5920
 • Clan

  [BL4CK]

About Falathrim

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Falathrim

  Limit DDs na bitvu !!!!

  Tak musím uznat že tyhle torpédové žně mě teda pěkně ................. v každé hře 8-12 DD tohle je už vážně trošku přehnané
 2. tak jsem měl včera to štěstí s Yamatem a potkal Conquerrora a musím říct že je to zážitek když na 15-17 km jsem uhořel jak malé dítě co vidí lodě prvně. Skvělé že dostal na předek 3x za 6k ale já od něj 2-3 požáry vždy a hořel jsem jak polární záře. Jako zdálo se mi to trošku moc ještě že jich zatím tolik není.
 3. Falathrim

  Opakované pády serveru

  118 MB chybička a informace pro hráče opět na vysoké úrovni jak se na společnost typu WG sluší a patří.
 4. Falathrim

  Letní Výpredaj

  Taktéž jsem čekal něco úplně jiné a že bych považoval Tirpa za něco speciálního se teda říct nedá. Ty slevy na prémiové lodě jsem bral jako povedené ale závěr nic moc.
 5. Falathrim

  Aktualizace 0.6.1 - Nová vylepšení

  Plně souhlasím s Avalonem. Buď přidejte slot na tenhle bordel a nebo ho radši smažte, kdyz jsem si spočítal u většiny tech super vylepšení jejich užitek o proti tomu co tam mám teď tak absolutně nepoužitelný ve všech směrech a je dobrý jen k prodeji.
 6. No je pravou že tento RB je opravdu jen o tom super smogu. Nejednu hru pozoruji jak se nad některým místem vznáší tenhle hnus od začátku až do konce. Jako ok některé lodě by si bez toho neškrtli ale tohle už je moc. Je to hnus a nuda.
 7. Bohužel mohu pouze souhlasit se vším co je tu napsané, je to docela škoda že to takhle zazdily.
 8. Falathrim

  Hodnocené bitvy - 4. sezóna

  No nikdo je nechce zariznout ale je pravda z pokud ja s BB nastrilim 100k a stejně to projedem a jsem2 nebo 3 za DD tak to taky není fer
 9. Falathrim

  Hodnocené bitvy - 4. sezóna

  Tak ja nakonec dopadl dobře. Jinak bych to zhodnotil asi tak že to bylo hrozný a na nervy a těch par nejhorších věcí: 1) Afk hráči od začátku do konce celé hry. To mi kazilo hru asi uplně nejvíce afk BB opravdu chybí. 2) DD capne dvakrat cap, da jeden vystřel a hura hnězda jistá tohle je taky na nic 3) Jsou chvíle kdy mi MM přišel do zajímavý a 1DD za 1BB mi pišovždy hodně zajímavá výměna. 4) Chybí jedna záchytná hvězda někde kolem 5 hvězdy Pak mi přišlo docela na nic rozložení LVL lodí na Amagi mam ted 500k free expu přišlo mi to takove nudne 2-3 lodě a stale dokola.
 10. Falathrim

  Ranked Season 4

  Ty víš jak člověka hned po ránu v praci nas......... Ale jinak gratuluju a budu doufat že to dnes odpo budu mit stejné
 11. Falathrim

  Začněte řešit Aim MOD !

  Tak docela mi trvalo než mi teda došlo o co v tom jde a musím řict že docela pěkný vtip a asi to v případě že něco stříli na BB muže pomoct, ale na tu obrazovku koukam pres 1000 her a nikdy jsem si toho nevšimnul.
 12. Falathrim

  Ranked Season 4

  Tak mam to dost podobně už tyden se placam 7-8-8-7-8-7-8-7 stale dokola nejlepší jsou dny jako včera 10 proher v řadě
 13. Falathrim

  Ranked Season 4

  Přesně stala se z toho totální nezabava kde si vybíráš pouze mezi Nagatem a Hotsuharo/Mahan a výsledek rozhoduje popravdě už jen to, zda se tým na začátku dokáže aspoň shodnout zda A či B. A ohledně neztácení hvězd tak takřka vždy jí má DD co bylo vetsinu hra na houby jen si neco kaplo.
 14. Falathrim

  USS Arizona

  Že by dnes šel do kin Den nezávislosti?
 15. Falathrim

  Fuso

  Tak já to zkusím vysvětlit značně polopatě. - vylepšení se ukazuje blbě píše se něco kolem 14,5 km - bohužel co je psáno není dáno pokud si u lodi rozkliknete na pravé straně dělostřelectvo jsou tam správné údaje. - pro ty jež mají problémy s písmenky přidám radši i obrázek
×