Jump to content

JohnTravolta

Beta Tester
 • Content Сount

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5227
 • Clan

  [2TRT]

About JohnTravolta

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

838 profile views
 1. JohnTravolta

  Dido

  Loď to nie je zlá, len sa na vás nesmie nič škaredo pozrieť lebo idete pod vodu. Reload je žalostný na to aké sú to malé, dvoj-účelové kanóny. Zadné dve veže sa otáčajú 360° ale piata veža má tak malý palebný uhol že tam ani nemusí byť.
 2. JohnTravolta

  Otázky pro WG

  Prečo sa Coop nemôže hrať na mape Oceán? Všetky vaše ostrovy a koridory spôsobujú len to že hráč s pomalou loďou nemá šancu čokoľvek spraviť.
 3. JohnTravolta

  Otázky a odpovědi

  Ja mám u Talianov takúto vlajku: Ale tá bola asi v balíku s loďou.
 4. JohnTravolta

  Vývojářský blog

  Rýchlopalný krížnik...
 5. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  Práve to... dotazník bol poslaný len vybraným hráčom. To čo sme my vyplnili s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú brať do úvahy.
 6. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  a prišiel ti dotazník od WG?
 7. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  Takže dotazník bol poslaný len vybranej vzorke hráčov... Čiže smola, WG nezaujíma náš názor. Koľkí z tých "vyvolených" hrali túto hru pred 3 rokmi? A koľkí z nich si vôbec pamätajú odobraté operácie...
 8. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  Scenáre sa striedajú po týždni, vždy vo štvrtok.
 9. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  Myslíš operáciu Narai? Každý týždeň je jedna z operácií prístupná voľne, tím je zložený z náhodných hráčov. Tieto operácie sa postupne striedajú. Ak chceš ten týždeň hrať aj inú operáciu, treba čatu.
 10. JohnTravolta

  Dotazník ohledně Operací/Scénářů

  Vyplnené. Ďakujem za link. Dúfam len že to nie je jeden z tých individuálne cielených dotazníkov a feedback aj od iných hráčov bude braný do úvahy. Ako píšeš, nádej zomiera posledná... Bohužiaľ už veľmi dlho je postoj WG ku PVE obsahu jemne povedané "chladný". Som presvedčený že operácie na vysokých ale aj nižších tieroch by mohli byť pre hru prínosom.
 11. JohnTravolta

  Repulse a novoroční bonusy

  Ano, minulý rok bol Strassbourg, kúpil som si ho za normálnu cenu, mal som dostatok času na splnenie úloh a po odohratí Strassbourg kampane som si kúpil ďalšiu loď. Pred tým som si tak isto kúpil P.E.Friedrich a po splnení úloh som dostal dublóny na ďalšiu loď... Všetko v poriadku. Tento rok bola kampaň na Novorossijsk, ten do predaja nedali. Na úlohy je tentoraz potreba Repulse, nie Novorossijsk... A ani Repulse sa kúpiť nedá... 21000 ktoré by som potreboval na preskočenie chýbajúcich levelov nedám v žiadnom prípade. Jeden až dva večery môže platiť keď hráš random. V Coop je to neskutočne zdĺhavé utrpenie.
 12. JohnTravolta

  Repulse a novoroční bonusy

  21000 za šestku? Ďakujem, zaobídem sa.
 13. JohnTravolta

  Repulse a novoroční bonusy

  Na splnenie prvej misie je treba Repulse. Event končí 20. Januára. Na Repulse je treba 18 fáz v lodenici. 6. sada úloh sa odomkne o 19 dní.. ak počítam že na splnenie úloh potrebujem tak 4-5 dní, akosi mi to nevychádza. Dá sa Repulse kúpiť?
 14. JohnTravolta

  Aktualizace 0.10.11 - Hlášení chyb

  20211217_220602_PFSB106-Normandie_s02_Naval_Defense.wowsreplay
 15. JohnTravolta

  Aktualizace 0.10.11 - Hlášení chyb

  Potvrdzujem. Na začiatku hlasový komentár ohlasuje lietadlovú loď, v texte hlási krížnik Romeo. Kedysi v začiatkoch tam bola lietadlová loď ale tá bola po reworku CV nahradená práve týmto krížnikom. Neskôr komentár ohlasuje nepriateľskú lietadlovú loď ale tá bola takisto nahradená bitevnou loďou.
×