Jump to content

JohnTravolta

Beta Tester
 • Content Сount

  68
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4206

About JohnTravolta

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. JohnTravolta

  Černý pátek: slevy až 40 %!

  Ešte by si mohol napísať koľko tých kontajnerov si kúpil že máš takúto úspešnosť :) Takmer by ste ma aj zlomili ... ale našťastie WG chráni moju peňaženku tým že mi neponúka možnosť využiť tieto lode. Za mňa spokojnosť, peniaze miniem na niečo iné.
 2. JohnTravolta

  Otázky pro WG

  Chcel by som sa spýtať či v lodiach neplánujete podobnú akciu ako je v tankoch:
 3. Fuj! A na takéto debiliny plytvajú prostriedkami...
 4. JohnTravolta

  Stiahnutie z obehu - Thunderer, Georgia a dalsie

  Sľubovaný návrat oceľových lodí za uhlie bude kedy? Stále čakám na Flint.
 5. JohnTravolta

  Prémiový obchod: Oklahoma do sbírky

  8km sekundárky na t5 môžu byť zaujímavé spestrenie... Avšak 40s reload je katastrofa. Keďže úlohy sa dajú zas a opäť plniť len v random alebo coop, pre mňa je to pasé..
 6. JohnTravolta

  Vývojářský blog

  Rátam že úlohy bude možné plniť len v random/coop bitkách. Nebolo by možné sprístupniť aspoň cez Vianoce plnenie úloh aj v scenároch? Dieru do ekonomiky vám to snáď nespraví...
 7. JohnTravolta

  Dear WG - Please show PvE some love.

  Ok, nothing to see here... They know what we want. Or better yet, we should want what they tell us to want. Dear WG and dear EU Community Producer, you should realize that your staistics are based on wrong specimen and the initial conditions are insufficient. You want me to buy premium account? I have no reason. You want me to buy premium ships? I have no reason anymore. You want my money? Well... too bad.
 8. JohnTravolta

  Dear WG - Please show PvE some love.

  Ok... operations are available only for t6 and t7 ships... and these are not the most popular tiers in the game. There are only 4 scenarios at t6 and only one at t7, so many players get bored. None of the campagins and very few combat missions can be done while playing operations, so most players are not interested. I have 13 t6 and 8 t7 premium ships. Guess how many t8s? 0... I have no use for those.
 9. JohnTravolta

  Vývojářský blog

  To ja len nostalgicky spomínam na časy v NavyField :)
 10. JohnTravolta

  Vývojářský blog

  To ano, moja otázka je či je možné mať Ise vo verzii ako bitevnú loď, so 6 vežami alebo alternatívne ako lietadlovú loď s palubou vzadu a 4 vežami.
 11. t5 battlecruiser SMS Seydlitz t2 battleship Borodino T6 battleship Archangelsk - HMS Royal Sovereigin under SN flag T3/4 cruiser Rurik
 12. JohnTravolta

  Vývojářský blog

  To ISE je spravené natvrdo ako lietadlovka? Nemohlo by to byť ako alternatívny trup? Že by si hráč vedel remodelovať loď? Kedysi v NavyField to tak bolo, že si hráč mohol vybrať :)
 13. JohnTravolta

  Developer Bulletin 0.9.10

  So there are available resources to develop mechanics for this neon battle mode? How many people, for how long were working on this? Are there no other game aspects which would need attention? When can we expect return of the "temporarily" removed Operations?
 14. JohnTravolta

  Black Neustrashimy Flint

  Im waiting for Flint. However, with the upcoming skill rework, it will suffer.
 15. JohnTravolta

  Zpravodaj vývojářů 0.9.10

  Koľko ľudí a ako dlho bolo zamestnaných touto somarinou? WG od toho určite očakáva miliardovú návratnosť. Preto nie je možné, v žiadnom prípade, zaoberať sa inými aspektami hry, všakže... Vážne sa tie prostriedky nedali využiť lepšie?
×