Jump to content

JohnTravolta

Beta Tester
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2160

About JohnTravolta

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. JohnTravolta

  Giulio Cesare

  Čo si myslíte o chystanom presune Giulia na šiestu úroveň?
 2. JohnTravolta

  0.8.0 - Hlášení chyb

  V sklade sa mi objavilo 14 kusov modulov "AA guns mod.2" Tieto mali akože byť demontované z mojich lodí? Mám len jednu loď t9 a tam som AA modul ani nemal. Na všetkých mojich ostatných lodiach som mal "AA guns mod.1". Tieto AA moduly zmizli a musel som ich kúpiť nanovo za plnú cenu...
 3. Takže zostáva Killer Whale Newport Aegis Narai Narai bola minulý týždeň, teraz beží Killer Whale... Máte 2 týždne...
 4. JohnTravolta

  Prinz Eitel Friedrich

  Naspäť na zem... Moja najlepšia: Aj noobovi sa občas zadarí ale je to skôr výnimka.
 5. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  V pohode Chýba mi ešte 1,3M
 6. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  Random nehrám, na to mám slabé nervy. Akurát sa vždy naseriem. :D Chcem si zahrať lode a zastrielať si - hrám v prevažnej väčšine týždňové operácie a tie sú T6. Zárobky sú takéto:
 7. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  No dajú sa naraz splniť 4 úlohy + Nemecko, tie kredity sa rátajú do všetkých. No a potom som sa riadil týmto: Inak samotná tá loď nie je nič moc. Ja som ju kúpil vyslovene len preto aby som nemusel non-stop sedieť pri wows.
 8. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  Nerozumiem otázke... Za výhru dostávam okolo 150000, za prehru tak 50-70000. Ak sa mi podarí dobre zahrať, je to 250-300000. Mám kamufláž blue lagoon (+10%), vozil som aj tú bielu (+50%)- už neviem ako sa volá. A mám vlajku na +20% čo som si kúpil za uhlie. Prémium účet už nemám, vypršal mi v prvý deň keď sprístupnili tieto úlohy.
 9. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  Zbieram to po 150000, ak sa zadarí dobrá hra tak 250-300. Ja som si radšej kúpil toho Fridricha s tým že keď dokončím kampaň, dostanem goldy naspäť a vyberiem si niečo iné. Pokiaľ by som mal jazdiť 6 x 4000000 tak na to hodím bobek.
 10. JohnTravolta

  0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

  S Fridrichom sa dá splniť 5 posledných príkazov naraz. Celá táto akcia je postavená tak (úlohy aj termíny) že si človek tú loď musí kúpiť.
 11. JohnTravolta

  Prinz Eitel Friedrich

  Na wiki ani nikde som nenašiel informácie ohľadom kamufláže ktorú možno získať za splnenie úloh v kampani. Tu je obrázok - nepridáva nič oproti originál kamufláži. Tá pôvodná je podľa mňa aj tak krajšia. Ako hlavná cena to nie je nič moc, hodnotnejšie sú už tie 4 miesta za predchádzajúce úlohy.
 12. JohnTravolta

  Co WG Fest prozradí? - Diskuzní vlákno

  http://litresp.ru/chitat/ru/М/morin-a-b/superlinkori-stalina-sovetskij-soyuz-kronshtadt-stalingrad Dobrá knižka, len je celá v ruštine... dá sa ale preložiť googlom ;)
 13. JohnTravolta

  Otázky pro WG

  Ja mám tiež podľa WoWs profilu odohraných 837 bitiek :D Operácie/scenáre sa na profile vôbec nezobrazujú a tam sa dajú nahrať dobré expy. Navyše napríklad pre mňa je to zábavnejšie než sa nervovať na randome. Škoda len že možnosti hry bez divízie sú veľmi obmedzené. Otázka pre WG: Neplánujete do arsenalu pridať aj nejaké unikátne lode nižších tierov (6/7) za uhlie? Teraz je tam len FLINT (t7) a ten je za oceľ.
 14. JohnTravolta

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Je to síce len operácia ale aj tak potešilo... Doteraz som mal v tomto scenári maximum 89 lietadiel EDIT: Tak sa podarilo aj 108...
 15. JohnTravolta

  Otázky a odpovědi

  Je nejako možné prepnúť zameriavač pri vypustenom prieskumnom lietadle naspäť do normálneho pohľadu?
×