Jump to content

KIRIAK

Players
 • Content Сount

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  16752
 • Clan

  [PRP]

About KIRIAK

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KIRIAK

  Na randomach nie da się grać....

  Cały dzień takie drużyny
 2. KIRIAK

  Nasze osiągnięcia

  Coś wpadło i mojemu CV
 3. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  Panie Lumberjack mam nadzieję ,że pan sprawdzi co się działo wczoraj w nocy z serwerami
 4. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  Mam takie śmieszne pytanie . Kilka bitew pod rząd na rankingach i po 5 minutach byłem przekierowany na inny serwer i po połączeniu nie dość że byłem *edited* różowy po bitwie to jeszcze mi gwiazdkę zabrali tak ze 3 razy pod rząd. Najlepsze w tym było to kto pierwszy się połączył się z serwerem ten miał po 3 - 4 kile Rozumiem awarie serwera ale nie co bitwę " zostałeś przekierowany na inny serwer" i tak z 5,4 została ranga 6 Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 5. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  Ja bym chciał jeden raz abyście pro f gracze mieli taką sytuacje ile jadu byście wylali A ty Jedi to ..żeś mnie *edited* z tą mechaniką . wytłumacz mi to pro graczu. *edited* staty na 6 to nie sztuka zagraj na X i daj wtedy porady może będziesz miał lepsze porady , niż *edited* jak np : jest omni to można z bitwy wyjść Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 6. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  A tak w ogóle nie stać mnie na war paca więc jestem tam gdzie jestem hindi na max zasięgu 22 km Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 7. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  ja wiem rozumiem że paliłem z 10 km ale ]jakim cudem ten hindenburg był lepszy odemnie wiem że nie jestem z fioletowego klanu ale niech ktoś mi powie że gość mając jak ja duży kaliber był lepszy niż ja a co do poprawności języka polskiego to jak mówił jakiś gość to popraw kozie ogon
 8. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  To jest *edited* jakiś żart ze strony fg Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).
 9. KIRIAK

  SK za każdy 10T

  1 - 50 rocznica wows 2 - 100 czerwony smok 3 - 1500 stal 4 - 14 dn premium 5 - 25 uroboros 6 - 15 k węgla 7 - 50 nieprzerwany ogień 8 - 100 november echo setteseven 9 - KRASNY KRYM 10 - 50 gamescom 11 - 100 uroboros 12 - 1000 dublonów 13 - 50 dzień św Walentego 14 - 100 zulu 15 - victor lima 16 - 25 czerwony smok 17 - 100 india yankee 18 - 50 halloween 19 - 50 k wolnego 20 - 25 smok
 10. KIRIAK

  Test SEZON - Rankedy

  A może tak wprowadzić do systemu otrzymywania gwiazdek w przegranej drużynie ilość przepłyniętych km a nie kamper to broni
 11. KIRIAK

  Zabrać Gwiazdkę Dla Przegranej Drużyny

  Ale i tak u Ciebie drużyna przegrana i tak dostaje gwiazdkę Właśnie o to mi chodzi zero gwiazdek dla dobrze grających w przegranej drużynie. Przegrałeś tracisz wszystko
 12. KIRIAK

  Zabrać Gwiazdkę Dla Przegranej Drużyny

  Ludzie będą wiedzieć jak przegrali to idą w dół a nie w górę Zero ratowania gwiazdek przegrałeś nie na zachowania gwiazdki Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
 13. KIRIAK

  Zabrać Gwiazdkę Dla Przegranej Drużyny

  wiesz spadłem z 6 BO TAKI JAK TY siedział i czekał jak ja wyświece cel najlepszy system Przegrany = 0 GWIAZDEK Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.
×