Jump to content

zdefiony

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  21524
 • Clan

  [TF16]

About zdefiony

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [TF16]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zdefiony

  [TF16] otwiera rekrutację na przyszły sezon CW

  Witam Panowie i mam nadzieję Panie. Chciałbym Wam, Poszukiwaczom Swego Nowego Cudownego Klanu TF16 nieco Nas przybliżyć. Mógłbym napisać że.... tralalala... jesteśmy klanem takim i owakim. Ale nie, napiszę że jest Coś w tej grupie ludzi. Coś przez duże C, Coś co sprawia że chce się wracać i wchodzić na Discorda. Wg miar TF16 jestem z Nimi od niedawna, dopiero pół roku. Udało Nam się w tym czasie zagrać kilkaset wspólnych bitew i spędzić razem wiele wieczorów. Jak w każdej grupie są ludzie którzy nie do końca chcą gadać i gadać. I tacy którym można by dopisać do nicka "katarynka". Daje to ciekawy miks i możliwość grania w takim towarzystwie jakie Ci drogi Poszukiwaczu Klanu pasuje. Ludkowie raczej tak w okolicach 40+ gwarantują że jak masz ochotę się pośmiać albo pomilczeć w Towarzystwie to dobrze trafiłeś. Jedna ZASADA obowiązuje zawsze - SZANUJEMY SIĘ NAWZAJEM i kulturka ma być, szeryf blacman ma alergię na mięso rzucane w eter. Po co to piszę? Ano Zapraszamy do siebie:)) Mamy w tej chwili pełny skład że się tak wyrażę koksów w fioletowych gaciach którzy sobie na ostro grają i tutaj nic nie brakuje. Szukamy ludzi na poziomie którzy mają chęć do grania nieco bardziej na luzie niekoniecznie ze statami z kosmosu. Podlega to indywidualnej ocenie w rozmowie z rekruterem. Zapraszam do kontaktu, ze mną lub innymi oficerami. Myślę że pogadać zawsze warto.
 2. zdefiony

  [TF16] otwiera rekrutację na przyszły sezon CW

  Jestem z tymi ludźmi od jakiegoś czasu i... no dobrze jest. Na pewno wysoki poziom jeśli chodzi o Nich jako takich. W sensie inteligencji i tego co sobą reprezentują. Polecam i zapraszam.
 3. zdefiony

  Rozmówki szkalowników

  Ma być elegancko więc się dostosuję. Po pierwsze masz Bax rację to jest sukces. Jeśli po 3 latach ciągle WG utrzymuje ten projekt przy życiu to znaczy że Im się to opłaca. Dopóki tak będzie gra będzie taka jak jest bo po co coś zmieniać. Wg mnie problemem jest brak hmm. celów? No teoretycznie można mieć ambicję że się jest w najlepszym klanie. Ale jakoś to chyba nie działa. Jak dla mnie optymalna by była jakaś forma mapy globalnej. Nic tak nie kręci jak walka o prowincje. Zamiast jakiegoś durnego miejsca w tej czy innej tabeli. Walczy się o Coś. Nawet jak wirtualne to jednak smak zawsze jest. Jak nic się nie zmieni to ludzie odchodzą po prostu z nudów. Ile razy można piłować tą samą mapę w tym samym trybie, jak widać po niżej podpisanym można 16 tysięcy, ja osobiście nie wiem gdzie mam granicę 18 może 20 tysięcy i poszukam czegoś innego. Idea klanówek już się chyba po prostu wypaliła. Może rozwiązaniem byłoby rzeczywiście rotowanie tierami 6-8-10 dla starych dziadów którzy non stop tłuką 10 tier takie klanówki na szóstkach to byłoby coś. I moze by im podniosło nieco motywację i poziom zaangażowania. Żeby była jasność też mnie wkurza wiele rzeczy w tej grze. Tak jak w małżonce mojej... a jednak jest to jakieś uczucie i ciężko mi się ją zdradza. Inna kwestia czy ktoś tego słucha....? Bo jeśli sukces ... to po co?
 4. zdefiony

  Ktoś to wogóle czyta?

  A jednak. Powiem szczerze że jestem zaskoczony. Myślałem że po miesiącu ktoś zamknie to ogłoszenie z braku aktywności a tu takie coś. Dziękuję za zaproszenia, to nie jest łatwa decyzja muszę podumać. A z drugiej strony jeszcze nie było żadnej propozycji "konkretnej", ...no choćby skrzynka whisky na mój pokład :)
 5. zdefiony

  Ktoś to wogóle czyta?

  Tak z czystej ciekawości stwierdziłem że sobie napiszę ogłoszenie. Młody dzielny i ambitny szuka KLANU który spełni jego oczekiwania. Eeeeeee, no dobra. Tak naprawdę szukam konkretnej ekipy z którą mógłbym POGRAĆ. Przez duże P. O sobie nie piszę bo staty widać a co robiłem w WOWS to lepiej o tym pogadać. Używam obu komunikatorów, chociaż wolę Discorda. Mogę mieć problem ze stanowiskiem szeregowca po roku prowadzenia małego ale jednak klanu. Obiecuję się postarać i zbyt wysoko nie podnosić głowy... na początku. A i jeszcze jedna wada - bitwy klanowe są dla mnie jak narkotyk, sorry Zapraszam do kontaktu.
 6. Pigwus, mógłbyś zachować jakieś pozory. Nie wypada się tak afiszować. Nie ma srania po plaży też.
 7. Taaa tylko po tym jak jeden z tych starych dziadów przyjął miłego 13 latka który ponoć mu się bardzo podobał... dostali zakaz "sprawdzania" nowych ludzi, zwłaszcza nieletnich. Teraz robię to tylko JA
 8. Zapraszam jak już ... zakończysz ten proces. Pierwsza randka bez zobowiązań.
 9. To jest piękne że wreszcie MY ludzie którzy nie są w stanie już w tym samym czasie: - wysyłać smsa - przytulać dziewczynę - oglądać seriala - wykonywać skok z przewrotem ... i jeszcze strzelać headshota ze snajperki Co jak najbardziej jest realne jak się ma 16 lat i być może jeszcze nie wypalone synapsy tym i owym. To jest piękne że wreszcie MY mamy swoją grę. W której można się zadumać, chwilę zdrzemnąć, zebrać się do akcji przez minutę czy dwie i... strzelić W sam raz dla Emeryta :))) Pozdrawiam serdecznie wszystkie dobre roczniki. Które pamiętają jeszcze jak po serdelki trzeba było stać w kolejce a gry się wgrywało z kasety i to często za 10 razem.
 10. Jeśli chodzi o kontakt. To zapraszam na nasz DISCO, muzyczka nie gra ale może dzięki temu można pogadać. Wg mnie najlepiej mnie znaleźć w grze. Jestem każdego popołudnia i chętnie porozmawiam. Co do Messnegra wiem że są rózne opinie, OK jak masz duży opór to możemy pigwus_1 umówmy się tak spróbujmy a potem będziemy negocjować.
 11. Dziękuję za dobre słowo. Zapraszam do Nas osoby którym nie pasowało gdzie indziej, może znajdziecie w końcu wymarzony port :) ?
 12. Witam. Mała aktualizacja bo się Nam trochę pozmieniało. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że pogłoski o darmowych kontenerach z pampersami dla dorosłych rozdzielanych wśród członków klanu są kompletnie nieprawdziwe. Mamy trzy nadrzędne zasady (i to jest nasz cały statut): 1) Życie najpierw -jak nie możesz, bo żona, kochanka, dziecko... to nie możesz i nikt nie będzie Ci wydzwaniał w sobotę o 20.30 bo KLANÓWKA! 2) Szanujmy się - to że puszczają nerwy, normalne... ale trzeba się później ogarnąć i się poklepać po pleckach 3) Nie ma srania po krzakach - tak gramy i tak rozmawiamy ze sobą, prosto i otwarcie Jak gramy to staramy się na maksa, jak się śmiejemy to również. Atmosfera raczej rubaszna bo ludzi w Naszym WIEKU już niewiele jest w stanie zaskoczyć. Jeśli masz 20 lat może być Ci ciężko bo u Nas średnia wieku około 40+ się waha. Dużo gadamy jak to stare dziady, bywa że gra schodzi na dalszy plan. Jeśli chciałbyś Nas poznać odezwij się do mnie najlepiej w grze, nie ma to jak popływać z nieznajomym. Realnie oceniając o ile wzrok dopisuje, pamiętamy jak się strzela bo na chwilę popuści Alzheimer i rąk nam nie rozhuśta Parkinson dajemy radę grać... jeszcze. Ze spraw technicznych: Używamy DISCORDA (trza mieć no nie ma zmiłuj) Próg wejściowy: dużo chęci i minimum jedna 8 (nie bronimy się przed ludźmi którzy się uczą grać) do tego 500 bitew, discord i możemy zacząć zabawę. Trzeba przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną ze mną ale jak ktoś przeżył nalot z lotniskowca to co go może przestraszyć :)) I oczywiście rozszyfrować skrót NMSPK z Naszego logo :) Zapraszam wszystkie osoby chętne i niechętne na Naszego discorda https://discord.gg/AJkECVu Karczma "Pod Zdechłym Wielorybem" otwarta dla wszystkich. Pozdrawiam i zapraszam. Zdefiony
×