Basmacz

Players
 • Content count

  721
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8106

Everything posted by Basmacz

 1. Wyjdź z gry i wejdź ponownie.
 2. Ja właśnie z tego powodu mam zamiar pozbyć się i Belfasta i Kutuzova - są tak nudne, że ciężko mi się zmusić do dalszego grania nimi.
 3. Cześć! Bezpośrednim powodem założenia tematu jest to zdanie: "Limit liczby pancerników został wprowadzony ze względu na to, że już nawet dwa pancerniki w jednym siedmioosobowym zespole mogą negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział." źródło: https://worldofwarships.eu/pl/news/common/clash-of-clans/ WG twierdzi, że 1 BBek w 7 osobowym teamie jest ok a 2 to już przesada bo CA zostaną wyłączone z gry. 1 BBek na 7 osób to 14.3%, 2 odpowiednio 28.6%. Jednocześnie WG twierdzi, że 5 BBeków w grze randomowej jest ok i ich ilość nie wpływa negatywnie na "możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników". 5 BBeków w 12 osobowym teamie to prawie 42% składu... Genialna konsekwencja. Albo 42% jest ok, albo 20% z kawałkiem to już przegięcie. Albo jedno albo drugie. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? P. S. To nie jest temat o bitwach klanowych. To temat o balansie BBków jako dominującej liczebnie (i nie tylko) klasie na randomach i o konieczności (lub braku konieczności) wprowadzenia ostrzejszego limitu ilości BBków w meczu randomowym.
 4. Widziałem kiedyś mecz samych BBków z 1 CV na stronę. HEki w powietrzu nie latały bo to było przed premierą RN BB i tez nikt nie pushował.
 5. A dopuszczasz taką możliwość, że to nie ów mityczny, ziejący ogniem lekki krążownik jest OP tylko ty jesteś słaby w statki? Ruscy mają takie powiedzenie: "płochomu tancoru i jajca mieszajut". ;]
 6. Idź obejrz sobie jakąś chińska bajkę może?
 7. Takie dementi też będzie bezwartościowe. Kilkukrotnie już kłamali przecież w żywe oczy. :-) "GZ jest skończonym okretem" itp., itd.
 8. Pewności oczywiście nie ma ale brzmi to mocno prawdopodobnie. Pośrednio buffować BBki i nie chcieć refundować kasy tylko oddawać świecidełka z gry? Bardzo WG to brzmi IMO. ;]
 9. Za długość posta nie masz co przepraszać. ;] Jeśli już za coś to za "gupoty" które piszesz.
 10. Też się lubię bawić pomocniczą:
 11. Rewelacja. :-D WG wprowadza okres ochronny dla BBeczków żeby nikt ich w czasie tarła nie niepokoił i żeby rozród przebiegł bez przeszkód.
 12. W wątku rekrutacyjnym piszesz też o nadchodzącym nerfie podpaleń. Ech niech WG wreszcie przestanie się czaić i wywali CA definitywnie z gry zamiast po troszeczku je osłabiać i zniechęcać graczy do tej klasy. Żałosne.
 13. To jesteś ustawiony! Gratulacje. ;-)
 14. Missouri. Bez dyskusji.
 15. Magiczna kula jak w sprawie zamachu na JFK - 1 pocisk jest w stanie spenetrować cel 2 razy. ;]
 16. Kiedy to zostanie uzupełnione? Jako totalny "lajkonik" lotniskowcowy poczytałbym o klasach które w jakimś tam stopniu ogarniam. :-)
 17. Jak koledzy wcześniej pisali: pooglądaj jakieś poradniki na YT, zapoznaj się z poradnikami na forum, git gud generalnie. Jak podciągniesz skilla to gra przestanie być aż tak frustrująca. Zacznie być frustrująca z innych powodów ale temat na osobną dyskusję. ;]
 18. Czy krzysiek_1990 to drugie konto Ter_iona?
 19. Też z dzisiejszego poranka: Balans a la WG. ;] P. S. Tak, ja też w niemieckim BBczku.
 20. A za co dokładnie te bany? @Falathi?
 21. Nie. To są "gupie okrenty" którymi się trudno gra! Bitwy drużynowe powinny być grane łatwymi okrętami żeby wszyscy mogli grać. Mój pomysł zakłada granie tylko BBkami, co sezon innym. Chciałeś elitarnych rozgrywek? Idź sobie grać w szachy jak jakiś lord! ;]
 22. Mam pomysł na bitwy klanowe: -7 vs 7 -T10 -limity klas: 0 CV, 0 DD, 0 CA -jedyny dostępny do grania okręt to ten BBek który jest akurat do wypożyczenia w danym sezonie -gra na 1 capa -wszyscy dostają wypasiony puchar na zachętę: Zalety są oczywiste: -nie ma kłopotu z trudnymi do grania klasami -nie ma kłopotu ze spotowaniem -nie ma bólu głowy o jakieś taktyki - walimy na 1 capa i się szczelamy! Za mój rewolucyjny wniosek racjonalizatorski zapewniający masowe uczestnictwo w bitwach klanowych oczekuję od WG pucharu na zachętę.