Basmacz

Players
 • Content count

  487
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7727

About Basmacz

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 08/21/1979
 • Portal profile Basmacz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile Basmacz
 1. I oddzielny tryb gry gdzie będą mogły zbite w stadka snajpić do siebie z 20km.
 2. Podobno lepiej na niemieckim Ebayu. Gdzieś na forum był post w którymś ktoś opisywał jak to zrobił. Nie pamiętam kto i jak. :-( Szkoda bo kolega jest zdecydowany a ja nie wiem jak mu pomóc. Jeśli ktoś ma jakieś info, co i jak to będę wdzięczny za wiadomość. :-)
 3. Świetna zmiana ta z dymem, gratulacje WG. A z zupełnie innej beczki i zupełnie przypadkiem: jak korzystnie sprzedać konto WoWsa? Kolega mnie pytał a nie wiem co mu powiedzieć. Serio pytam.
 4. Nie wyrokuj o pacce na tej podstawie a o rękach które packę dzierżą. ;] W dobrych rękach Atlanta zjada DDki jak nic innego w tej grze.
 5. Torpedy się ma nie tylko po to żeby ich używać ale również po to, żeby sam fakt ich posiadania odstraszał wroga.
 6. To jest bardzo dużo budek. Zmartwiłem się bo mam tam być w sierpniu i boje się, że się zgubię między tymi budkami. :(
 7. Najwyraźniej przestałem "umieć w statki" jak widać na zamieszczonym screenie. Boje się ponownie odpalić WoWsa. ;P
 8. Z kim? A tutaj masz ode mnie w prezencie P i C. Skopiujesz sobie, wkleisz gdzieś i będziesz mógł w przyszłości zacząć zdanie od wielkiej litery jak normalny człowiek. Nie dziękuj, taki już jestem. ;)
 9. Powinno się gdzieś przykleić info co się dzieje jeśli skorzystamy z letniej wyprzedaży mimo, że mamy już taki stateczek w porcie bo codziennie pytania o to samo powstają.
 10. Czas na przerwę, zbyt wielu debili po obiedzie postanowiło popykać rankedziki. W ostatniej bitwie czerwony Leander skitrał się za skałą zadymił i tyle. Ani nie strzelał (brak spota i lini strzału) ani w sumie nie przeszkadzał ale świadomość, że tam jest była nieznośna dla mojego teamu. Najpierw postanowił go zrushować Faragut - zdechł. Po chwili odpowiednio długiej żeby torpy Leandra się załadowały ponownie zrushował go nasz Nowy Meksyk - zdechł a po minucie czy dwóch w jego ślady poszedł nasz drugi a zarazem ostatni BBczek. Rush, jedzenie torped, port.
 11. Dzisiejszy dzień rozpoczynam od straty gwiazdki bo w połowie meczu gra scrashowała trzem członkom mojego teamu, 2 (w tym ja) po powtórnym zalogowaniu była martwa a trzeci obity. Nie musze chyba mówić, że "delikatnie" wpłynęło to na wynik? Co ciekawe team czerwony kłopotów nie miał.... 1szy raz w ciągu mojej liczącej bez mała 8000 bitew karierze bliski jestem dopatrywania się jakiegos rodzaju haxów. :/
 12. Tak wygląda random o dziwnych porach kiedy ma się szczęście trafić na uparte CV w kolejce. Czekało tak długo, że MM postanowił sklecić mecz z tego co miał pod ręką.
 13. Biedne CV :(
 14. Ja od dzisiaj na 5-1 się bujam i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. 5 bitew za mną w każdej miałem team który starał się współpracować, brak hejtu na czacie, skupienie na zadaniach. Wypas. 4 wygrane, 1 przegrana ale nie z naszej winy tylko z powodu dobrej taktyki teamu czerwonego. Dobry dzień na rakedach. ;] Grałbym dalej ale stężenie alkoholu we krwi zaczyna mi zawężać pole widzenia i przerywam póki ze sceny mogę zejść niepokonanym. ;P