Basmacz

Players
 • Content count

  675
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8013

About Basmacz

 • Rank
  Warrant Officer
 • Birthday 08/21/1979
 • Portal profile Basmacz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile Basmacz
 1. Popieram. Dla mniej najistotniejsze są dwie kwestie: -środkowy palec pokazany graczom CV -hipokryzja WG w sprawie BB - na klanówkach 2 BBki w teamie to gwałt na CA a na randomach 5 na team jak najbardziej ok.
 2. Terion przecież jest tu po to, żeby ludzie odkryli istnienie listy ignorowanych użytkowników. ;-)
 3. Włączył mu się tryb obrony potomstwa. :-D
 4. A to trzeba coś sugerować? Nie jest to oczywiste?
 5. +1 Dawać hajs na reset. Fundamentalna zmiana w balansie a taką jest wywalenie jednej klasy wymaga resetu.
 6. Ale pewne rzeczy już wiemy! Po co czekać? Wiemy, że jedynym pomysłem WG związanym z CV jest naciąganie ich graczy na buble typu GZ.
 7. A kto mówił coś o T10? :-) Są ludzie którzy nie mają np. T8 a by sobie popykali rankedy. WG może im to za drobną opłata umożliwić udupiając team do którego ów osobnik trafi. Po WG nauczyłem się spodziewać zawsze najgorszego a mimo to potrafią mnie co jakiś czas zaskoczyć. :-)
 8. Wypożyczalnia T10 w tej formie rozgrywki jest spoko. Jeśli klan się zgadza wystawić zawodników bez camo to luz, dla przeciwników lepiej. Pamiętajmy, że WG dba tylko o popularne tryby rozgrywki. Czym więcej uczestników tym lepiej dla klanówek. Elitarne rozgrywki topowych klanów nie interesują WG i co do tego nikt chyba nie ma już wątpliwości. A że poziom rozgrywek spadnie? Czy ja wiem? Najlepsze klany szybko zostawią warzywniak w tyle i będą grały że sobą. Boję się natomiast, że pomysł wypożyczania okrętów chwyci na tyle, że WG wprowadzi to rozwiązanie do rankedów. Temu będę absolutnie przeciwny. Nie chcę żeby nieograny pomidor bez camo wylądował w moim teamie.
 9. Bitwa dobra ale bez szału, wklejam z uwagi na zarobek (bez bonusów z misji, camo gamescom + flagi).
 10. To jest mój ulubiony fragment: "Oprócz tego w grze nadal jest niewiele lotniskowców wysokich poziomów, a także dość trudno nauczyć się nimi dobrze grać." Jak analiza danych z serwera pokaże, że DDkami pomidorom się ciężko gra to i DDki wylecą z rozgrywek. ;P
 11. Pal licho kwestie "gejmplejowe" wynikające z braku CVek. Wywalenie CVek wydaje mi się nie fair w stosunku do graczy którzy grają tylko/głównie tą klasą. To pierwsze primo. Drugie primo jest takie, że WG powinno układankę jaką jest balans tej gry w końcu ułożyć a nie wyjebać do śmieci klocek który im nie pasuje. Chciało się mieć 4 klasy? Czas skończyć się opieprzać, reskinować BBki ósmego tieru i wołać za nie hajs jak za pingwina i wziąć się do roboty balansując grę.
 12. @Falathi dzięki za błyskawiczną odpowiedź, WG czuwa! ;]
 13. Chętnie przeczytam. ;] O ile za limitem BBków jestem bardzo to brak CVek wydaje mi się błędem. A swoją drogą WG jak to jest z tymi BBkami? Skoro sami piszecie, że: "Limit liczby pancerników został wprowadzony ze względu na to, że już nawet dwa pancerniki w jednym siedmioosobowym zespole mogą negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział. Jednocześnie nawet jeden pancernik, przy odpowiedniej pomocy sojuszników, może znacząco wpłynąć na wynik drużyny, zarówno „grając pancerzem”, jak i zadając uszkodzenia swoim naturalnym priorytetowym celom – krążownikom." a 1 BBk w 7mio osobowym teamie to raptem 14.3% składu to jak się to ma do limitu BBków na randomach gdzie 5 BBków w 12to osobowym teamie to już 42%?! To jak to jest? Boicie się, że 28.6% BBków (czyli 2 na 7 osób) w składzie teamu na klanówki może "negatywnie wpłynąć na możliwość aktywnego uczestniczenia w bitwie krążowników przez ogień krzyżowy ze swoich wielkokalibrowych dział" a nie boicie się, że 42% BBków w składzie na randomie zrejpi krążowniki? [edited]logic! @Falathi mogę prosić o komentarz?
 14. To IMO dobrze i mam nadzieję, że ten trend pojawi się również w rankedach. Smutne jest to, że WG tak dalece nie wie co zrobić z CV, że wywala je z rozgrywek. No a tłumaczenie, że są zbyt trudne w graniu jest niepokojące bo ta gra dryfuje w niebezpieczną stronę z tym ciągłym upraszczaniem wszystkiego i robieniem "dobrze" pomidorom. :-(
 15. Na Reddicie jest info o klanówkach podlinkowane z azjatyckiego serwera. Teamy 7 osobowe, T10, 1 BB na team, 0 CVek. :-D Mam kłopot z wklejaniem linków jak się bawię telefonem, czytaj: jestem leniwy, więc sobie sami znajdźcie. Start z aktualizacją 0.6.12. Edit: Komentarz Flamu: "What a [edited]disaster. This could've been so good, now it's going to be a crap fiesta. First of all, T10??!?! This has been tried and tested for *years*, T8 is far more balanced and makes a much better competitive mode, what are you thinking!? Also this entire line; >Besides, there are still very few high-tier carriers in the game, and it's quite difficult to learn how to play them well. Yeah you know what will really help the rapidly dwindling CV player base? EXCLUDING THEM FROM THE ONLY COMPETITIVE GAME MODE. Once again WG is catering to the absolute **lowest [edited]denominator**. We had the German BB line, then they followed it up with the RN BB line. Making the game simpler and simpler and dumber and dumber. Now they literally exclude a class from the "competitive" mode because it's "too hard" for the average glue-eater. Jesus [edited], yes I'm mad. Can you [edited]stop shitting on my favorite game WG? edit: This [edited]quote from that text. This [edited]quote. >All Tier X ships are well-balanced across the board. Each Tier X ship has very distinct strengths and weaknesses, and can fit its own niche in every team. Confirmed, WG also sampling that tasty glue." :-P