Jump to content

Basmacz

Players
 • Content Сount

  823
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9491
 • Clan

  [GOFER]

About Basmacz

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 08/21/1979
 • Insignia
  [GOFER]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Basmacz

  Bombowce nurkujące a niszczyciele

  Trafiałeś pewnie na nowych lub kiepskich mechanicznie graczy. Trafisz na wymiatacza który wciśnie "P" i skończy się sielanka.
 2. Basmacz

  [GOFER]

  Z uwagi na renesans jaki przeżywa WoWs po udanym reworku CeVałek pozwolę sobie podbić.
 3. Basmacz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  To trochę przypomina sytuację z wypuszczeniem GZ: ludzie narzekali, że GZ zły a Ty im poradziłeś żeby przestali być słabi w graniu niemieckim CV. Rada bardzo dobra no ale co zrobisz? Zawsze jakiś nikczemnik będzie się czepiał. @Radeckij Naucz się grać niszczycielem, przeczytaj jakiś poradnik na oficjalnej stronie gry. Daj coś z siebie a nie tylko wymagasz. Ja po powrocie z pracy pobieram hotfix, w ustawieniach sterowania zmieniam sterowanie pelotką z "P" na prawy klawisz myszy żeby było wygodniej i wykorzystując zalety nowej mechaniki ruszam w bój. Do zobaczenia w bitwie kapitanowie!
 4. Basmacz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Sama prawda. Ludzie tylko narzekają. Dałbyś takiemu złote jajko to by marudził, że blask oczy męczy. Narzekać każdy umie a weź jeden z drugim i zrób grę, zbalansuj ją i wtedy się wypowiadaj. Szkoda gadać. Ja ponieważ jestem zwykłym graczem a nie Twórcą Gier Komputerowych i o robieniu gier mam taką wiedzę jak świnia o kompasie nie krytykuję i jestem pewien, że jest to dobry patch a gra jest na właściwych torach. Sceptycznie podchodzę natomiast do informacji o hotfixie bo mądrość ludowa głosi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Powinno zostać tak jak jest. Gracze nie potrzebują hotfixa tylko czasu żeby zrozumieć, że jest bardzo dobrze. P. S. W akceptacji obecnej sytuacji na pewno nie pomaga mowa nienawiści jaką niestety obserwujemy na forum i tu prośba do moderatorów o wzmożoną czujność bo społeczność potrzebuje spokoju, merytorycznej dyskusji o tym co poprawić (co poprawić bardziej bo poprawione jest już dużo - proszę mnie dobre zrozumieć) a nie przepychanek słownych z trollami i siewcami zamętu. Pozdrawiam.
 5. Basmacz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Heretyk! Najlepsza gra o pancernikach na świecie!
 6. Basmacz

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ich rolą będzie bycie lotniskowcami premium za dublony/złotówki. Tak mi podpowiada moja kryształowa kula. A żeby offtopu nie było to dodam, że patch jest bardzo fajny i spełnia moje oczekiwania w pełni. Widać, że miesiące testów i konsultacji ze społecznością nie poszły na marne. Dobry i dopracowany produkt. Cieszę się, że gra rozwija się we właściwym kierunku i z nadzieją patrzę w przyszłość.
 7. Basmacz

  hultaji / lobuzjeden

  Gratulacje! Będę śledził. Pozdrawiam.
 8. Basmacz

  Spadki FPS

  Kiedy używam lornetki i cel jest dalej niż 10km klatki spadają mi to kilku/sec. Okręt w celowniku porusza się skokami, celowanie niemożliwe, co za tym idzie granie również. Idę grać w coś innego. :)
 9. Basmacz

  BOBER - rekrutacja

  150 g?! Nie opłaca się kuchenki odpalać. :( Btw. skąd się bierze mięso bobra? Czy aby jest legalne pozyskiwanie bobrzego mięsa? Czy dostanę włośnicę jak zjem bobra? I najważniejsze jaki alkohol polecacie do bobra? :D
 10. Basmacz

  [GOFER]

  Wszyscy won! Chcę być chwilę sam.
 11. Basmacz

  Za co lubię WoWs (moje skromne zdanie)

  To Pr0 Tip, Panie @kombajnista_z_bizona. Świadomość otoczenia i umiejętność znajdywania się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie jest najważniejsza w tej grze. To nie jest FPS, jesteś ograniczony obrotem wież, czasem przestawienia steru, czasem przeładowania, inercją kupy złomu którą kierujesz. Jeśli nauczysz się odpowiednio ustawiać, patrzeć w odpowiednią stronę i generalnie przewidywać co się w niedalekiej przyszłości wydarzy zauważysz różnicę w wynikach. Pozdrawiam i życzę powodzenia. :) BTW. Nie zniechęcaj się tym co możesz na tym forum wyczytać o grze: narzekania, hejt itp. Gra jest spoko i przed Tobą wiele funu z odkrywania nowości, na narzekanie przyjdzie czas a póki co ciesz się. :)
 12. Basmacz

  Penetracje w DD

  Ostatnio BBczki płakały, że zbyt dużo jest DDków w bitwach, WG zadziałało błyskawicznie: dzisiejsza aktualizacja wprowadza limit 4 DDków na bitwę. :D
 13. Basmacz

  Penetracje w DD

  Dyskusja zaczęła się od tego, że rozmawialiśmy o błędzie. Błędzie powszechnie znanym i uznanym oficjalnie nawet przez szanowne WG. Ty natomiast uparcie odwracasz się od tematu dyskusji, uparcie porównujesz sytuację krążków do sytuacji DDków, poprawnie działającą mechanikę porównujesz z wadliwą mechaniką. Kolego albo trollujesz albo nie rozumiesz tematu. Tak czy siak rozmowa z tobą jest bezproduktywna. Eod
 14. Basmacz

  Operacja "Operacja"

  Ktoś chętny na Dunkierkę?
 15. Basmacz

  Royal Navy Event

  @Dark_Havoc dzięki! :)
×