Jump to content

Basmacz

Players
 • Content Сount

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10558
 • Clan

  [GOFER]

About Basmacz

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 08/21/1979
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. Basmacz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  15k
 2. Basmacz

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Może ciut się rozpędziłem ale silny w każdym bądź razie jest. ;)
 3. Basmacz

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  @Fleszu rozegrałeś 10 bitew Tirpitzem który jest absolutnie top pickiem w tym sezonie i w tej formule. Wygrałeś 4 a przegrałeś 6 z tych 10 bitew. Czy możesz z czystym sumieniem powiedzieć, że w każdej z tych 6 porażek miałeś pecha i trafiłeś na klasę która miała przewagę?
 4. Basmacz

  Sprint rankingowy

  W trybie 1vs1 ilość czynników niezależnych od Ciebie, przypadkowych jest minimalna. Przypadkiem jest tylko to na jaką klasę okrętu trafisz, albo będzie łatwiej albo trudniej. Reszta zależy od Ciebie i umiejętności jakimi dysponujesz.
 5. Basmacz

  Sprint rankingowy 10 (1vs)

  Ja też. Dawno nie bawiłem się tak dobrze w WoWsie. :) Pomijając trafienie na klasę okrętu z którą nasza klasa może mieć ciężko reszta zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie ma teamu -> nie ma ameb wrzucanych do niego przez MM -> nie ma aktów sabotażu. Piękne. :)
 6. Basmacz

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  Likwidujemy tylko to co przeszkadza w grze pancernikiem.
 7. Basmacz

  Dyskusja nad poziomem realizmu w grze

  Wersja tl;dr: Gram pancernikiem. Idzie mi źle bo krążowniki mnie palą zza górki a niszczyciele torpedują z niewidki. WG powinno w związku z tym dodać mojemu pancernikowi radar, dym i hydro, usunąć wyspy, zmniejszyć szybkostrzelność krążowników, uczynić mój pancernik niewrażliwym na ostrzał dział <=203 mm a niszczyciele powinny być widoczne z 15 km i wyparowywać od salwy. Dobre postulaty. :D
 8. Basmacz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Ja to widzę tak: jakbyś wiedział kiedy zamknąć ryj* to byś nie był wyzywany. Tyle tytułem dygresji. Wracając do tematu: jest może planowana "czarna" wersja Puerto Rico? Bo bym kupił. *słowo dosadne ale skoro użyłeś go jako pierwszy to rozumiem, że jest dopuszczalne w dyskusji na tym forum edit: literówka
 9. Basmacz

  Krążowniki warte uwagi

  Oczywiście! Polecam Puerto Rico. Dobry krążownik i co ważne darmowy! Wystarczy wziąć udział w evencie który dzisiaj wystartował.
 10. Basmacz

  Aktualizacja 0.8.11: Nowy rok

  A skąd to optymistyczne założenie, że do 10 tylko? ;)
 11. Basmacz

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Kolega widzę jeszcze nie przywykł do wysokiej jakości białoruskiej szkoły obsługi klienta? Spieszę zatem z radą: aby nie rozsierdzić naszego forumowego odpowiednika Stanisława Anioła z "Alternatyw 4" i nie narazić się na ofukanie należy potakiwać i wyrażać wdzięczność. Zademonstruję na przykładzie: Grind świąteczny jest dobrze zaprojektowany i czuję się rozpieszczony (znowu!). Osobiście nie mogę się doczekać aż zacznę moją ekscytującą podróż przez dyrektywy! Misje wymagające, fakt ale dzięki temu będę miał poczucie, że dokonałem czegoś niesamowitego. Idą święta więc wolnego czasu i tak będę miał więcej niż potrzebuję, nic tylko grać. Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia w boju Kapitanowie! P.S. Mimo, że jestem pewien wykonania wszystkich dyrektyw to i tak kupię 24000 dublonów i zainwestuję w stocznię. To będzie mój sposób okazania wdzięczności Firmie WG do czego i Was, Kapitanowie zachęcam. Niech te skromne 300 zł z groszem będzie naszym prezentem dla Nich.
 12. Właśnie - dlaczego nie można się przenieść na ruski server?
 13. Basmacz

  Kilka rozmyślań odnośnie gry

  To jest wzięte z tych słynnych tajnych tabelek Drwala? ;)
×