Jump to content

Porpoise

Players
 • Content Сount

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3392

About Porpoise

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Birthday 09/10/1983
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Porpoise

  Zao

  A protože je těžký na hraní, tak má s Henrim suverénně nejlepší dmg na bitvu ze všech tier X křižníků v globálních statistikách. Naopak pokud vyfiltruješ top 20% hráčů, tak je na chvostu. To znamená, že s ním nastřílí každý, ale loď je limitovaná svým potenciálem. Jinýmy slovy ta loď blbuvzdorná je. Je tomu tak díky super HE, který nepotřebuje žádnej skill na to, aby dělalo enormní dmg. Howgh
 2. Porpoise

  Zao

  Nejde o to, co s tím dokážou dobří hráči. Pokud jsi alespoň průměrnej, tak se Zaem trpět nebudeš. Já ho mám hodně rád, protože se třeba můžeš připlížit k enemy lodi, dát salvu AP za 20 a zase zmizet.
 3. Porpoise

  Zao

  Zao je taková loď pro blbý, a proto ho mám docela rád. Má to po Hindenburgu asi nejtupější způsob hraní na tieru X. Naštěstí se s tím dá blbnout i na conceal a pak můžete dělat i zábavnější voloviny než jenom spamovat HE z 17km. Pokud někdo nový přemýšlí, jakou lajnu křižníků jet jako první, tak bych vůbec neváhal a řekl Japonce. Gameplay je kromě tieru VIII blbuvzdorný.
 4. Porpoise

  Friedrich der Große

  Ta loď je akorát nepochopená. :)
 5. protožes nehrál se mnou :D
 6. Jak někdo dokáže dát denně víc jak 3 bitvy prostě nechápu.
 7. Porpoise

  Cossack

  Tak je pěkný, že se na tomto fóru někdo s někým shodnul. :)
 8. Porpoise

  Queen Elizabeth

  Pro mě asi nejhorší tier VI bitevní loď. Je to takový ve všem znerfený Warspite. Jediné, co prémiový kolega nemá lepší je dostřel (QE má o 600m víc). Děla jsou silná, ale mají narozdíl od Warspitu problém trefovat. Otáčení věží je také shodné s Warspitem před buffem (se skilly přes 55s). Obratnost je opět velice průměrná, AAA jsou podprůměrné, rychlost nic moc. Pancíř průměrný a HE vám dávají zabrat. Nejhorší na celé lodi je neschopnost reagovat na dění kolem. Kam natočíte děla, tam střílíte celou bitvu... Kdybych neměl Warspite, tak řeknu dejme tomu, ale takto je to špatný vtip.
 9. Porpoise

  Iron Duke

  Je to ultrapomalý a neohrabaný dreadnought s velice přesnými děly. Díky HE se s ní dá dělat vysokoký dmg i proti tieru VII, kde nemá problém. To je asi tak všechno.
 10. Porpoise

  Fiji

  Fiji je dost OP loď. Dost se divím, že nedostala nerf. Asi ji hodně vyvažují horší hráči tím, že umírají hned.
 11. Porpoise

  Zabiják WOWS?

  WT není špatná hra, ale... nikdy mě to nechytlo. Není to taková oddychovka jak WoT, nebo WoWS. Bude mít možná svoji player base, ale co jsem viděl na streamu nějaký gameplay, tak je to nebetyčná nuda. Představ si systém střílení stejný jako ve WOWS s tím, že lodě jsou reálně pomalé... to je fakt žůžo.
 12. Porpoise

  Zabiják WOWS?

  jablka a hrušky
 13. Porpoise

  Kamufláže a jejich vzhled

  Tohle je IMO dost zavádějící, protože reddit má tak 60-70% uživatelů z US, kde Manga frčí výrazně víc. Já patřím mezi 20%, co mangu nesnáší.
 14. Porpoise

  Kamufláže a jejich vzhled

  Mě by spíš zajímalo kolik % komunity, protože WoWS je IMO obydlená staršími pány, jim tyhle kamufláže žere? Jako je fakt smutný, že vuzualizace je na takové úrovni jaké je. Naštěstí je v Aslainu docela šikovný mód, který kamovzory docela zlidšťuje. Vážně v této hře jsou lidé, který nadchne speciální kamufláž k MDŽ, Svatýmu Patriku a nebo oranžový nesmysl na xp pro velitele, který Dáša hrdě odprezentuje na videu? Já si myslím, že 90% hráčů je to úplnej buřt, ale evidentně ve WG mají pracovní pozice, které si místo oprav starých modelů a textur hrají s vodovkama. Jako halóoo toto je hra s loděma, ne PUBG, kde jsi větší kořeň čím víc vypadáš jak šašek od Berouska. To samé speciální kamufláže typu Kobayashi... nějaký Japonec (možná je pro něco známý, nebo ne) si odpoledne sedl, nakreslil pár kosočtverců, vymaloval je, shrábl honorář a nazdar. WG to odprezentovalo a protože komunita by si řekla, že je takový blbosti nezajímaj a ať se paktujou s kým chtějí, tak na to navalili lepší bonusy, aby si to kromě hentai nadšenců někdo koupil. To samé ARP lodě, a jiné srágory. Naštěstí to jde vypnout a oni moc dobře vědí proč to tak je. Kdyby to nezajímalo tak 3% komunity, tak s tím ani neztrácí čas a počítám, že tak 50% lidí hrajících WOWS ty směšné kamufláže vypnuté mají. Já se jen ptám - proč s tím někdo vůbec ztrácí čas? To je ta hra fakt tak v pohodě, že si to můžou dovolit? Nechybí tu třeba rework starých textur, přidávání nových větví (RN CA, Italové, rework letadlovek)? Ono asi udělat nějakou uvěřitelnou kamufláž, která není pěst na oko zabere víc času a námahy. Mám dojem, že ty barevné výtvory má na svědomí sekretářka, když zrovna nikdo nevolá. Jak si pak jinak můžu vysvětlit třeba kamufláž Emdenu, Chesteru, Varyaga a proti tomu Neklidný oheň a Stars and Stripes...
 15. Porpoise

  Radary

  Radar se dá obehrát, ale ne 4... Lidi, kterým to nevadí, co si vozí záděle v BB chápu. DD pro ně má capovat, spotit, fightit ostatní DD a když to nedělá všechno najednou a hned, tak je reportuju. No a pak nedej bože, že si chce DD dát nějakej kill, protože ze 150k naspotovaného poškození má celkem.... 0 xp. Rád bych věděl, jak se hamouní taková dmg v DD. Možná máš ale jen na mysli to, že DD nechcípne v první minutě při snaze beznadějně capnout a dokonce si pak dovolí někoho vytorpit na závěr, kdy je radarů jen polovina.
×