Jump to content

Vanhal

Alpha Tester
 • Content count

  5,604
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5405
 • Clan

  [MS-B]

About Vanhal

 • Rank
  Commodore
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4,651 profile views
 1. No i właśnie. W odpowiedzi na uwagę o uczestnictwo w nagonce i bezpodstawne ataki na całą grupę graczy dostałem... kolejną litanię płaczu, w dodatku mocno podszytego hipokryzją. Co było do udowodnienia.
 2. Mea culpa. Czasami zapominam, że to już nie alfa :( I właśnie tu jest problem. nie przypominasz sobie, a jednak wpisujesz się, wychodzi że nieświadomie (?) w nagonkę na graczy z jakiegoś powodu lubiących konkretną klasę. nie powiesz mi chyba ze takowa nie ma miejsca, wystarczy przejrzeć dosłownie jakikolwiek wątek, żeby się o tym przekonać. Nocny tryb na ten przykład o wiele mocniej uderzy w lotniskowce, które praktycznie zostaną wykastrowane ze swojej głównej i najprzydatniejszej siły - spota. Uderzy tez i w krążowniki, które nie lubią małych arenek jak cyklony, będą ładnie łykać pestki z maksymalnie 12 kilometrów, a także torpy z niewidzialnych desek, a pewnie się orientujesz, że taki krążek torpy znosi dość kiepsko. Uderzy, jak najbardziej, w pancerniki, które znajdą się w śmiertelnie jednostrzałowej odległości od niewidzialnych niszczycieli. Uderzy wreszcie i w niszczyciele, które nagle będą miały więcej okazji do znalezienia się w śmiertelnie niebezpiecznych sytuacjach, na przykład przypomnij mi, ileż to będzie taki Des miał spota w nocy a ile zasięgu radaru? Itd itp. Ale nie, w co drugim poście, również w Twoim, który zacytowałem widać tylko "bebeczki zapłaczą".
 3. Haha, uderz w stół a nożyce się odezwą. Widze, że kółeczko wzajemnej adoracji w hejcie pancerników i ich graczy osiągnęło już taki poziom że jakakolwiek odmienna opinia jest już natychmiast powodem do najazdu? Czuć swąd stosów Poza tym więcej gram krążownikami, ale to nie pasuje do kolejnej ortodoksyjnej forumowej bajeczki o "oficjalnym końcu CA" ale cóż, tym gorzej dla rzeczywistości.
 4. HMS Edinburgh Tier VIII

  To chyba nie do mnie? Nie dość że zacytowałeś fragment, który nie ma żadnego sensu, to jeszcze w ogóle w tym poście nie pisałem nic o spotowaniu, co najwyżej o byciu spotowanym, i to do tego na Neptunie?
 5. Aftvent SC hype: what did you get?

  Gor the same as you, 50 valentines and 50 gamescom. And i don't agree Gamescom are trash, unless you swim in credits. Put on Missouri and enjoy the cash. That said, i wonder if i ever get any ship from SC, it seems i'm on a wrong end of statistic again...
 6. Aftvent SC hype: what did you get?

  Hype for SC? You must be joking.
 7. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Dwie darmowe z legionu: - 300 cebulionów - 50 flag żulu Jak za darmo to bardzo dobrze.
 8. ŚWIĄTECZNE PACZKI! Chwalimy się!

  Wreszcie ktoś napisał wprost a nie ciągła podnieta "good value" na ENG forum. Co komu po "good value" jak wypada coś co nie jest ani fajne ani potrzebne tak naprawdę? Zauważyłem za to wybitnie niski drop okrętów w porównaniu z zeszłym rokiem.
 9. Dowcipy RNG

  3 (słownie trzy) detonacje w jednym teamie.
 10. HMS Edinburgh Tier VIII

  Neptunem mi się grało o wiele przyjemniej niż Edynburgiem. Może dlatego, że wreszcie miał znośny zasięg, który znacznie lepiej mieć a nie potrzebować, niż potrzebować a nie mieć. Kombinować tez jakoś musiałem nie więcej niż na Edynburgu i Fiji, do tego na Neptunie się to rzadziej kończyło smutnym zejściem. Z tego co piszesz dla mnie tylko rozmiar był problematyczny, kamo i spot z dymu nie (o ile się nie lami rozstawienia rzecz jasna). Pancerz to wiadomo papier, ale można było dziobem spokojnie rushować krążki, czego Edynburg nie mógł z uwagi na lipny dps z dwóch wież. Nie przetestowałem jeszcze dostatecznie Minotaura, ale na teraz Edynburg jest jak dla mnie najniższym punktem w całej linii brytyjskich krążowników (z możliwym wyjątkiem T5, którego się przestraszyłem i zrobiłem za darmowy exp).
 11. Forum Update Incoming

  Reaction icons looks horrible. Rest is ok. Seems it lags less, at least for now, and that was really only change we needed.
 12. tępota wrodzona streamera XD

  Zbanowali go, czy to nie tylko (niektórzy) supertesterzy mają immunitet?
 13. Eh i znów weekend...

  No i nożyce się odezwały. Lipa panowie, lipa. Jeden w ogóle nie zrozumiał że to nie narzekanie na ameby (ani nie próba autopromocji, jestem pewien, że każdy tu miał nawet i gorsze bitwy) a raczej przestroga przed tym co by się stało, jakby gra nie równała, tylko pozwalała na nieograniczone fioletowe masturbacje, a drugiemu się super podoba taka sytuacja, mimo że występuje raz na 5000 bitew (no, dwa razy, raz sam zrobiłem taki pogrom i tez mi się specjalnie nie podobało, bo w celu wystąpienia czegoś takiego RNG musi graczowi łyknąć po same bile).
 14. Eh i znów weekend...

  Takie tam na niskim tierze: Jak widać grało w sumie dwóch graczy. Ku przestrodze miłośników elitaryzmu. Nawiasem, grałem ostatnio kilkaset bitew na 9 tierze i nie zrobiłem ragequita nawet raz. Na Phra Ruangu robię po praktycznie każdej bitwie. Tak to WG ostatecznie zrównało niskie tiery z mułem. Brawo.
 15. Potrzebuje okrętów, którymi ludzie będą chciali grać, do tego interesujących i zbalansowanych. Roma wydaje się, że spełnia wszystkie te warunki. Nie moja wina, że taki okręt interesuje więcej ludzi niż jakiś T-61 bez nawet własnej nazwy. Albo Huang He - to jest niedokończony okręt bez pomysłu, teraz wszyscy ci hipokryci od GZ którzy zarzekali się, że kręcą gównoburzę tylko z tych powodów a nie dlatego że ich germańska maszynka nie była tak mordercza jakby chcieli, powinni dymić na forum na prawo i lewo, a nawet jeszcze bardziej. A jednak tego nie robią.
×