Jump to content

biggos35

Players
 • Content Сount

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9479
 • Clan

  [O-R-P]

About biggos35

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. biggos35

  Giulio Cesare

  Okręt świetny, nawet na VII tierze potrafi nieźle namieszać. Miałem już bitwy na VII, które praktycznie sam wyciągałem :) . Ostatnio trochę częściej łapie cytadele, ale mimo to jest super.
 2. biggos35

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Jestem "świeżym" użytkownikiem Błyskotki, przebrnąłem przez cały temat i mam pytanie co brać - kamo czy zasięg dział. Przyznam, że i w kamuflażu (drastycznie), jak i w zasięgu dział Błyskotka niedomaga (na Leningradzie mam 13.9 km, ale tam mam 19 pkt. kapitana z Chabarowska (na którym, wstyd się przyznać, srodze lamie)).
 3. biggos35

  Zao

  Po długim czasie nie grania Zao znowu wypłynąłem nim z portu. Okręt rewelacja. Gwałci DD, podpala BB i CA. Potrafi wsadzić za 11k dmg w pancernik z pocisków AP. To,że zabrano mu niewidziałkę nie za bardzo mu przeszkadza. Największy minus Zao to brak radaru i kiepski sonar.
 4. biggos35

  Chabarowsk X tier

  Da się... Wystarczy, że postawię dym, potem w trakcie ucieczki strzelę w niego torpedami. Przeciwnik zwykle robi zwrot, a te parę sekund wystarczy, żeby zniknąć. I niech mi ktoś napisze, co takiego ma Chabarowsk, poza prędkością, że uważacie go za taki super okręt. Być może jestem za cienki (jestem b. przeciętnym graczem) żeby tym grać lub nie wiem z której strony "ugryźć" Chabarowska. Jak na razie większość starć na nim kończy się dla mnie spektakularną porażką.
 5. biggos35

  Chabarowsk X tier

  Jedyne co teraz ten okręt ma to prędkość. Po tych wszystkich nerfach nie ma ani camo, ani zasięgu dział, ani zwrotności. Teraz zabrali mu torpedy. Co w takim razie ma takiego super Chaba? Od kilku dni mam Gearinga i muszę stwierdzić, że o wiele bardziej go lubię. Jest o wiele bardziej uniwersalny - można strzelić rybki na capa z niewidziałki, podpłynąć na 7km do takiej właśnie Chaby, ostrzelać ją i zwiać.
 6. biggos35

  Chabarowsk X tier

  Po ostatnich zmianach dla mnie ten okręt jest niegrywalny. Poczekam do następnego patcha, jeśli się nic nie zmieni to go sprzedaję.
 7. biggos35

  Chabarowsk X tier

  Na 10km torpedach nie raz zdarzały mi się sytuacje gdy uciekałem przed 2-3 krążownikami i co jakiś czas puszczałem im rybki z odległości np. 11-12 km, a osły w nie wpadały. Skutecznie studziło to ich zapędy przed dalszym ściganiem mnie. Podobnie strzelałem też do płynących w moją stronę pancerników. Spróbuj to zrobić teraz torpedami o zasięgu 6 km, z poza granicy spota. Bez wpływania na capa nie zmusisz teraz np. Gearinga z przeciwnej drużyny do ucieczki z dymu.
 8. biggos35

  Chabarowsk X tier

  Chaba bez torped 10 km to jak dla mnie poroniony pomysł. Czym teraz zgonię inne DD z Capa? Czym postraszę szarżujące na mnie CA i BB? Działami? Ci kolesie w WG powinni wziąć rozpęd, znaleźć punkt na ścianie i wyje... barana. Robią wszystko, żeby tylko żaden okręt nie miał swojej specyfiki gry. Wszystkie mają być podobne do siebie, tak żeby pomidorowi gracze je mogli ogarnąć, bez zbędnego wysiłku.
 9. biggos35

  Wersja 0.6.8 - dyskusja ogólna

  Co za debil wpadł na pomysł wykastrowania Chabarowska? Na *edit* mi niszczyciel bez torped? Już po poprzednich poprawkach był mega trudnym i wcale nie najlepszym niszczycielem, a teraz będzie totalnym dnem. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 10. biggos35

  Okhotnik – Tier V Premium

  Agresywna gra tym okrętem często kończy się szybką wizytą w porcie. Ale zdarzają się też takie perełki (nie ukrywam, że coraz częściej) https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b9c4821b1783fd0c
 11. biggos35

  Wersja 0.6.5 - raportujcie błędy

  Nie można wejść w badania, nie mogę przebadać okrętów, mimo, że mam na nie odpowiednią ilość doświadczenia. Nie wyświetla się boczny panel w porcie (po prawej stronie ekranu). Nie działa również chat w bitwie.
 12. biggos35

  Wersja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Tylko, że uszkodzenia jakie zadaje ze swoich dział Akizuki okrętom X tieru (a jakoś dziwnym trafem wywala mnie na X właśnie najczęściej) są takie, że mogą co najwyżej wywołać salwy śmiech załogi okrętu przeciwnego. Swoją drogą propozycja przerobienia Akizuki na mały krążownik całkiem ciekawa....
 13. biggos35

  Akizuki

  Wydaje mi się, że po patchu Akizuki będzie zupełnie niegrywalny. Ze swoją prękością, wielkością i zwrotnością ciężkiego krążownika będzie chłopcem do bicia i łatwym fragiem.
 14. biggos35

  Wersja 0.6.3 - zmiany w balansie

  Tak sobie przeglądam ten topic, i widzę, że my się produkujemy, a WG ma to głęboko w dupie. Żaden, ale to żaden mosiek nie raczył nawet odpisać na nasze wątpliwości. Pytam się więc: po *edit* tu jesteście? Po co WG Staff i inne *edit* jak i tak nie raczycie na nic odpisywać? Chyba, że całe to forum ma być tylko po to żeby być i żeby gracze mogli wypłakiwać swoje żale? A wy WG Community Coordinatory i inne tałatajstwo pewnie boki zrywcie... Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
×