Jump to content
Server restart - 22/10 at 05:00 UTC Read more... ×

lnfie

Alpha Tester
 • Content Сount

  1,359
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1002

About lnfie

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 08/10/1991
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja z chęcią pograłbym swoim BBczkiem bardziej agresywnie, ale chcąc to zrobić muszę liczyć się z: - deszczem HE zza górek i wysepek od niewyspotowanych krążków; - deszczem HE i topred od okrętów ukrytych w dymie (w tym krążków); - uwagą CVków, które nie odpuszcza tak łakomego celu; Te cytadele to najmniejszy problem, czasami wystarczy wyczekać i można w miarę "bezboleśnie" się wycofać, jednak grad ognia z nieba od przeciwników, których nie widzisz? To jest prawdziwy dramat. I tak to jest gra zespołowa, ale to nie jest idealna symulacja, z reguły nikt mi nie wyspotuje DDka, który krąży niczym rekin czekając na wykrwawienie ofiary. To co WG zrobiło z balansem w tej grze to smutny żart. Dlatego obecnie gram jak reszta, dziobek i spokojnie do przodu, od wysepki do wysepki, każdy inny manewr szybko sprowadza mnie na ziemię. Oczywiście zdarzają się bitwy, gdzie można iść na szpicy, ale są sporadyczne i to najczęściej te bitwy, które kończą się rejpem jednej ze stron.
 2. Tutaj jak widzę drużynę, która pęka po 2 minutach to nerwy również mi pękają :D Fakt, kiedyś to było takie sanatorium bo nie było takich turbo bitew. No, ale do WoTa mam większy sentyment, choć znowuż z tą produkcją byłem związany od Alfy aż do premiery, byłem chyba też pierwszym PL CCkiem tej gry (takim original, nie importowanym z WoT :D). Tak czy siak gra się dla mnie zmieniła okrutnie, duży power creep, DDki jak krążki, krążki jak DDki, narzekałem kiedyś na Atlante? Teraz lata tego cała masa i to z dymem, a no i boskie CV, jestem ciekaw jak na tle tego wszystkiego wypadną okręty podwodne :D
 3. Według mnie piszesz na support i prosisz o zwrot dublonów za zakupione paczki, oni robią rewizje i zabierają ci fanty, a w zamian dostajesz gelda.
 4. Nie, ale WG było takie zawsze i to jeden z powodów działania tej firmy sprawił, że olałem okręty i bycie CCkiem, jedno wielkie lecenie w uja :) Jednak patrząc się jak działają w WoT, uważam, że tam się bardziej starają i w sumie dlatego obecnie zasysam WoT'a ponownie, po tylu latach przerwy :D
 5. Tak, info z forum EN. https://forum.worldofwarships.eu/topic/144375-psa-santa-containers/?do=findComment&comment=3721764
 6. W skrócie oświadczenie można sformułować mniej więcej tak: - Pozbyliśmy się kluczowej informacji. - Nie dodamy już tej informacji, dalej będziemy wprowadzać w błąd innych graczy. - Możesz zrobić refund jak chcesz. - Kolejnym razem się postaramy i znowu nie podamy kluczowej informacji. - Nie odniesiemy się do zarzutów "krótkiej listy". - Odczepcie się już, w końcu Wesołych Świąt i łapka w górę.
 7. lnfie

  PSA: Santa Containers

  And then you can buy more santa gifts and still you will get Makarov and California xD
 8. lnfie

  PSA: Santa Containers

  In other words "We don't give a **** ;)".
 9. Tak, pewnie coś schrzanili publikując. Na US jest normalna data, a to kopiuj wklej.
 10. Jest oświadczenie, w sumie nie spodziewałem się niczego konkretnego i nic konkretnego nie otrzymaliśmy, poza faktem, że pozbyli się informacji o tym, że część okrętów ma dużo większą szanse na drop (100%? raczej no ale).
 11. lnfie

  World of Warships Advent Calendar

  Now statement about Santa Gifts. Yes?
 12. Ciekawe co mu poleciało z kontenera Mikołaja? Miał już 3 z 4 okrętów...:D Nie możliwe, a jednak. Wniosek jest prosty, jak chcesz mieć szanse na fajne okręty potrzebujesz mieć komplet lub większość okrętów z krótkiej listy.
 13. To jest najlepsze podejście, firma robi Was w wała? Olejcie! Genialne, niech firma dalej łamie standardy, nie chcesz nie graj, nie kupuj, ale nie narzekaj, że coś jest nie tak...jako konsument mam jednak takie prawo. Firma zastosuje nieuczciwe praktyki więc należy jej to wytknąć, a nie udawać, że nic się nie stało. To już w WoT prezenty Mikołajkowe i paczki nie były tak upośledzone jak tutaj. @Trevallen A Ty dalej nie rozumiesz o co tutaj chodzi.
 14. Ale masz Duca D'aosta i za nią dostałeś SK. Może warto przeczytać topic, zamiast lecieć na forum i pisać, że inni nie mają racji :D
 15. Według tego co piszą moderatorzy/pracownicy WG na Twitchu developerzy mają się odnieść do kwestii kontenerów w poniedziałek, ale nie tłumaczą co to będzie i w jakiej formie.
×