Jump to content

Niszczyciel_xD

Beta Tester
 • Content Сount

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  831
 • Clan

  [STL]

1 Follower

About Niszczyciel_xD

 • Rank
  Leading Rate
 • Birthday 10/22/1992
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Niszczyciel_xD

  Maraton z okazji chińskiego nowego roku

  Trochę szkoda, że nie można tych misji na okrętach IV-X robić -.- Nie mam V poziomów w marynarce USSR, Kriegsmarine i IJN. A chciałym ten okręcik zdobyć -.-
 2. Niszczyciel_xD

  Smocze flagi - problem

  Dodatkowe smocze flagi są za każdą X w porcie.
 3. Niszczyciel_xD

  Takie male pytanko. W czym tu grac ?

  Hmm IV tierowy Clemson jest spoko Podwójne działa artylerii głównej, 6 torped na burtę(dwie trzytubowe wyrzutnie na burtach). W dobrych rękach na walkach do T5 potrafi nieźle natłuc z artylerii a jeszcze posłać z pozdrowieniami rybki ;)
 4. Niszczyciel_xD

  Bye bye Montana & Iowa

  Widać, narzekacze na okręty USA nie rozumieją taktyk grania nimi. Pancerniki i krążowniki USN to bardziej jednostki do walk w grupie. Krążowniki robią typowe AA spam na samoloty a Pancerniki łupią krążowniki i pancerniki wroga w zasięgu artylerii. Krążownikiem USA nie pływa się solo bo inne okręty łatwo mogą go zniszczyć. Owszem w dobrych rękach da radę ale jeśli wygra pojedynek to mocno poobijany.
 5. Niszczyciel_xD

  Wieści z Chin.

  Ja w ruskim drzewku BB na T10 obstawiam okręt projektu 24(opcjonalnie projektu 25)
 6. Niszczyciel_xD

  celownik zmowu ucieka jak sie przybliża

  Rakson, może mody Ci przeszkadzają w opisany przez ciebie sposób?
 7. Niszczyciel_xD

  Tymczasem na innych serwerach.....

  Od dawna wiadomo o tym, że serwery US, RU i SEA mają o wiele lepsze oferty od naszego. Ale WG ma to gdzieś. Dopóki w EU są ludzie co bulą kasę na rzeczy do WoT/WoWs, WG nie zorganizuje lepszych eventów dla EU. Cała Europa funduje eventy dla NA/RU/SEA
 8. Niszczyciel_xD

  Cleveland

  Z tego co pamiętam to pancernik klasy Iowa też oddawał salwę z 9 dział 406mm co 30 sekund i tylko dzięki dużej automatyzacji ładowania, jedynie co marynarze robili to pilnowali by worki z ładunkami miotającymi nie spadły z dosyłacza do działa. Niech założyciel sobie obejrzy film Battleship to zobaczy, że tam niosą jeden pocisk 16 cali i niech popatrzy jak ciężki jest ten pocisk. Przeszło 1 tona, a salwa Iowy to 9t na salwę, może nawet 10t a Cleweland mógł strzelać całkiem szybko ze względu na podobną automatyzację ładowania. Po co ludziom kazać ładować kilkudziesięcio kilogramowe pociski, kiedy można dać automaty.
 9. Niszczyciel_xD

  Torpedy

  Z tego co wiem to torpedy w w trakcie wojny były zauważane przez załogi na kilka chwil przed trafieniem w burtę jednostki. Stąd były pasy przeciwtorpedowe na okręcie(puste przestrzenie odsunięte od pancerza głównego okrętu). Jenak porządne urządzenia nasłuchowe(Sonar) umożliwiał na szybsze wykrycie torped ale tych wystrzelonych przez niszczyciele i okręty podwodne, gdyż samoloty torpedowe zrzucały w bliższym zasięgu do wrogiej jednostki, lecz w wystarczającym by torpeda zdążyła się uzbroić.
 10. Niszczyciel_xD

  Czy niszczyciel spali pancernik? Temat poboczny: Saipan i Campbeltown

  Moim zdaniem to podróbka Wickesa będzie fajnym dodatkiem do gry. Dla mnie winno być więcej okrętów do odblokowania(kiedy dadzą dwa krążowniki liniowe USN: USS Alaska i USS Guam?)
 11. Niszczyciel_xD

  Błyskawica pytanie

  No ja mówię o Listopadzie, więc wybrałeś paczkę z dodatkami(modyfikacje okrętu) zaś bez tego była tańsza.
 12. Niszczyciel_xD

  Błyskawica pytanie

  Na 11 Listopada ORP Błyskawica była w dwóch ofertach: jedna bez modyfikacji była za mniej niż 90zł, zaś pełny zestaw był za około 150-160zł.
 13. Niszczyciel_xD

  Dymisja dowódcy statków ARP

  ARP okręty mają przypisanych dowódców jako swoje modele mentalne. Forged nie Lona, tylko Iona- model mentalny okrętu podwodnego I-401
 14. Niszczyciel_xD

  Lodowe okręty

  Ale projekt tej jednostki upadł też z powodu wysokich kosztów produkcyjnych(generatory chłodnicze) no i skąd wytrzasnąć mieli tyle pykretu na budowę xD Aczkolwiek miał to być pierwszy okręt Aliantów zdolny transportować Lancastery, które były niewiele mniejsze od B-17
 15. Niszczyciel_xD

  Lodowe okręty

  Odnośnie tego lodowego lotniskowca to on miał być wykonany z pykretu(mieszanka trocin i zamrożonej wody), a Royal Navy zaczęło też stawiać szalone wymagania jak długość 600m minimum by mogły startować z niego bombowce Lancaster. Dodatkowo koszty projektu byłyby ogromne przy produkcji bo potrzebne były generatory chłodzące pykret, które miały być wykonane właśnie z metalu co załatwiło projekt lodowego okrętu.
×