Jump to content

Houmer_

Community Contributor
 • Content Сount

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12158
 • Clan

  [CALM]

3 Followers

About Houmer_

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bože to je zase zbytečná aféra. Náhodou jsme vyhráli, příště to může být jinak. Byly u toho emoce z obou stran, pár nešťastných vyjádření a už je z toho poprask jako když Miloš pozvracel klenoty. Move on with your lives.
 2. Dle mého infa bylo konkrétně tohle vytržené z kontextu, každopádně kecy tohodle typu opravdu netoleruju a příště letí každý, kdo si tohle dovolí.
 3. No nevím, ale já fire prevention vozím na všech BB od doby co ten skill přidali...
 4. Houmer_

  Otázky a odpovědi

  To samé co rozbilo WoTko už dorazilo i sem.... Kdejaký prvok se dostal na vyšší tiery kvůli XP akcím a bonusům, ačkoliv na to nemá a pak to dopadá takhle. Změny herních mechanik nepomůžou, je to nezvratný proces. WG prvoky potřebuje, protože platí a úroveň random hry se bude nadále propadat.
 5. Můžeš být v klidu, pro přijetí koukáme na kombinaci všech požadavků a na čísla z jednotlivých lodí. Poznat dobrého hráče z jeho profilu těžké není, PR je jen informativní první pohled.
 6. Gratuluji výhercům! Proběly líté boje a mnohokrát můj život visel na vlásku. Kill se podařilo ukořistit až v 6.bitvě hráči Dave6. SittingBullcze první správně zodpověděl otázku z historie a JendaCz1989 dostává cenu útěchy za příkladné týmové hraní. Děkuji všem zúčastněným. Dave6 - Nelson SittingBullcze - Gallant JendaCz1989 - Campbeltown
 7. Hello.Nezapomeňte na dnešní stream v 19:00 (rozehřejme už se cca od 18:00). Pravidla: Odpočítáváme jako vždy ve hře v textovém kanálu "Houmerův soutěžní stream" a cílem je dostat se do té samé random hry se mnou. Ideálně tedy do nepřátelského teamu. Hlavní cenu Nelsona dostane ten, kdo mě dokáže potopit/dát mi nejvíc damage v jedné hře pokud nebudu potopen nikým ze streamu. Budu hrát s britskými BB a musí to být člen nepřátelského týmu (no friendly fire). Druhou cenu Gallanta dostane ten, kdo správně a první zodpoví ve stream chatu mojí otázku ohledně historie britských BB. Výherce ceny útěchy Campbeltown vyberu osobně za nějaký zajímavý výkon ve hrách se mnou.
 8. Ty 18+ by mě celkem zajímaly.
 9. 30 lidí v klanu je moc nízký limit, nemá cenu nabírat průměrné ani lehce nadprůměrné hráče v tuto chvíli.
 10. Heh, to je fakt velká smůla
 11. Je dobré mí k tomu puštěný ten stream. Shodli jsme se, že by to bylo asi moc těžké po prvních hrách, takže jsme odměnili i "dvojky" co byly s XP pode mnou a podali extra dobrý výsledek. Mám dojem, že ty si byl také nominován (Pensacola, Two Brothers, 1600+ XP v proherním týmu). Dodej screeny (pokud nemáš, tak si ho típni ze záznamu mého streamu) a kód dostaneš taky. Jinak není moc hezké takhle někoho "seřvat" , pokud si stream neměl puštěný a nevíš o co šlo.
 12. Houmer_

  GWDYS skládá tým pro OMC CUP 9v9

  Dvakrát to bylo vypočteno a s přehledem, jednou jsem si opravdu nevšiml. Ship happens.
 13. Houmer_

  NERF German BB Armor !

  Maybe thats because they are useless at long range so they have to come close to be useful? German BBs are perfectly fine as they are no. Wonky guns at long range, very flamable and strong at close range.
 14. Houmer_

  5.sezóna Hodnocených bitev na obzoru!

  Tak hlavně, jestli to dobře chápu, teď stejně nepůjde vzít nižší tier... Benson je 100% nej DD do T8 ranků, Lo Yang v těsném závěsu.
×