LukeZ28

Players
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5985

About LukeZ28

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile LukeZ28

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile LukeZ28
 1. R2 jeszcze na T6, dopiero po zdobyciu R1 pływasz na T8, jak prawdziwy wilk morski ;)
 2. Geralt, czyli nadal nie rozumiesz. Oczywiście, twoje stwierdzenie jest prawdziwe, tylko że nie na temat. Koledzy zastanawiali się nad tym, jaki wpływ ma końcowy wynik z tabelki na średnią w statystykach, a nie nad tym, co ma wpływ na końcowy wynik w tabelce. Ale dobra jest, nie czepiajmy się, peace man
 3. KISS by Panda
 4. Geralt jesteś w błędzie, albo nie zrozumiałeś pytania. Na średnie doświadczenie nie ma żadnego wpływu jaką klasą, ani jakim tierem, zrobiłeś swój wynik XP w tabelce, na który to powołują się obaj twoi przedmówcy.
 5. Panowie, jak TS nie bardzo, to i Skype da radę, też tak kiedyś grałem. Polecam jednak zajrzeć na jakiś klanowy TS, zwłaszcza mniej oblegany. Jestem przekonany, że uda się dogadać i zdobyć status gościa.
 6. Używam takich od jakichś 5-6 lat, fajnie grają i do dziś działają bez zarzutu, mogę polecić. Wygodne nawet przy wielogodzinnym stosowaniu, a bańkę mam dużą i uszy też ;)
 7. Dobre pytanie, sam wziąłbym ze 2-3 moduły na przyspieszenie. Trochę może za wcześnie, bo ludzie jeszcze za mało monet mają, ale może ktoś już sprawdził, albo wie z innego źródła?
 8. Udało Ci się to założyć na Yugumo? Myślałem, że to tylko wchodzi na DD tiery VI-VIII, tak przynajmniej było w opisie.
 9. GTX960M powinno wyciągnąć te 50-60fps na FullHD, tak myślę.
 10. Jedno jest pewne, jak już mam się *edit*, to lepiej po meczu niż przed. Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: wulgaryzmy
 11. Panowie, ja mam wrażenie, że Wy nie zrozumieliście, co IDAGI chciał przekazać swoim postem. Ja zrozumiałem Go tak, zawodnicy przed meczem nie są dobierani czysto losowo, tylko WG dobiera ich tak, że Ci co mieli serię przegranych dostają do teamu graczy z lepszymi statami, a Ci którzy mają serię wygranych, dostają coraz więcej czerwonych, i mechanizm jest globalny, a nie per konkretny gracz, co nie byłoby zawrotnie trudne w implementacji. Oczywiście teoria wydaję się spiskowa, ale przyznaję, że czasami sam się nad tym zastanawiam. Nie jestem do niej przekonany, ale też nie dałbym sobie ręki odciąć, że tak nie jest. Podkreślam, że IDAGI nie napisał, że konkretnie jemu WG robi psikusa, albo że ma żal do swojego dywizjonu, że mu dmg ukradli. Płakał na słaby dmg, ale w sensie skutku ubocznego. Ok, ja Kolegę tak zrozumiałem i jeśli się mylę to mnie pewnie poprawi, a moja wiara w jego poziom nie spadła.
 12. Trzeba jednak przyznać, że ta niedogodność została nieco zniwelowana przez elitarne pd. Wszystkie te premki, po wymaksowaniu swojego kapitana, szkolą, pośrednio, każdego innego równie szybko jak swojego natywnego.
 13. Tak sobie myślę, może umówmy się w ramach klanu, że w wydarzeniu "Starcie żywiołów" wystartujemy wszyscy w barwach jednego żywiołu. Pewnie niewiele to zmieni w skali serwera, ale zawsze poczucie klanowej solidarności będzie. Inna sprawa, że za późno mi to przyszło do głowy, pewnie wielu już się zapisało. EDIT: Dobra, po sprawie, zapisałem się do czerwonych, widzę, że wygrywają.
 14. To chyba dostałeś jakiś wybrakowany egzemplarz. Moja Błyska klepie większość Leningradów.
 15. No o takie coś mię właśnie chodziło