Jump to content

LukeZ28

Players
 • Content Сount

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12373
 • Clan

  [TF16]

About LukeZ28

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

491 profile views
 1. LukeZ28

  [TF16] .Task Force 16.

  A w bramie +30
 2. LukeZ28

  FPL (FLOTA POLSKA) - PILNA rekrutacja !!!!

  ...ani gramatykę.
 3. LukeZ28

  [TF16] .Task Force 16.

  Spokojnie Zdzisiu, to zaplanowana akcja, chcemy ochronić wszystkie prawilne klany przed siejącym zniszczenie Baxem.
 4. Jeżeli masz na myśli strzelanie z głównej artylerii, to tak, po wystrzale odległość z jakiej może zostać wykryty z powietrza będzie powiększona, przez okres, minimum, 20sec.
 5. LukeZ28

  Nieaktywne perki kapitańskie??! Reset perków za FREE

  Kurka wodna, trzy strony wywodów, a rozchodzi się tylko o to, że kolega @Elvictorof nie odróżnia znaczenia słów "nieskuteczny" i "nieaktywny"
 6. LukeZ28

  [TF16] .Task Force 16.

  Witamy na pokładzie
 7. LukeZ28

  Niszczyciele

  Ciężko wyłowić pytanie z twojego posta, może gdyby chociaż był gdzieś znak "?", to byłoby łatwiej Ale nie poddawaj się, spróbuj zadać to pytanie jeszcze raz.
 8. LukeZ28

  Wesoła Ekipa Ekscentrycznych Drani [WEED_]

  Drobna podpowiedź tylko, do bitew klanowych są potrzebne okręty tieru X i nie wygląda na to, aby miało się to wkrótce zmienić ;)
 9. LukeZ28

  USS Salem

  Salem nie jest gorszy od Des Moines, tylko inny, pozwala na inny styl gry, a to jest różnica.
 10. LukeZ28

  Monitor 34cale 21:9

  Wows w takiej rozdzielczości (i przy lekkim zakrzywieniu jeszcze) wygląda elegancko, gra się wyśmienicie. Masz szeroki horyzont, widzisz więcej niż przy 16:9. Takie proporcje niwelują przy okazji problem strzelania na duże odległości z US DD i niektórych CA. Przy pełnym zbliżeniu na lornecie nadal widzisz odległy cel, pomimo znacznego wyprzedzenia w celowaniu. Gdyby twój GPU gdzieś nie dociągał, to najwyżej delikatnie zmniejszysz ustawienia grafiki, ale dla takiej rozdziałki i efektu warto. Mocno podkręcony GTX 980, w parze z i7 4790K i przy ustawieniach na full, wyciąga przy tej rozdzielczości coś około 60-70fps.
 11. LukeZ28

  0.7.8 - Dyskusja Ogólna

  Potwierdzam sprawę z kamuflażami i okrętami Arpegio, okręty pozostały na karuzeli, pomimo odznaczenia ich. W arsenale nie widzę surowca miedź, chociaż jedynkę na rankedach wbiłem pięć razy.
 12. LukeZ28

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Tak, IFHE robi zauważalną różnice w walce z krążkami i niektórymi panckami, ale nic nie daje na deski. Brakuje też wtedy punktów na RPF, a to utrudnia walkę, głownie właśnie z deskami, czyli naszym celem nr 1. Wczoraj, po wielu miesiącach pływania na IFHE, zmieniłem z powrotem na RPF.
 13. LukeZ28

  Arms Race - Rankedy

  Czyli klan pay2win - dziewiąty Salem
 14. LukeZ28

  Arms Race - Rankedy

  Oj, co do zdobycia Salema, to nie jestem taki przekonany, ze to najłatwiejsza dycha. Bez wcześniejszego posiadania jakiejś innej dychy byłaby bardzo żmudna w zdobywaniu. Chociaż poczekaj, wystarczy odpowiednia ilość hajsu na kontenery z żetonami, to potem na węgiel i jest.... Czyli można kupić tier X ...
×