Jump to content

LukeZ28

Players
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11025
 • Clan

  [TF16]

About LukeZ28

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. Niszczyciele

  Ciężko wyłowić pytanie z twojego posta, może gdyby chociaż był gdzieś znak "?", to byłoby łatwiej Ale nie poddawaj się, spróbuj zadać to pytanie jeszcze raz.
 2. Wesoła Ekipa Ekscentrycznych Drani [WEED_]

  Drobna podpowiedź tylko, do bitew klanowych są potrzebne okręty tieru X i nie wygląda na to, aby miało się to wkrótce zmienić ;)
 3. USS Salem

  Salem nie jest gorszy od Des Moines, tylko inny, pozwala na inny styl gry, a to jest różnica.
 4. Monitor 34cale 21:9

  Wows w takiej rozdzielczości (i przy lekkim zakrzywieniu jeszcze) wygląda elegancko, gra się wyśmienicie. Masz szeroki horyzont, widzisz więcej niż przy 16:9. Takie proporcje niwelują przy okazji problem strzelania na duże odległości z US DD i niektórych CA. Przy pełnym zbliżeniu na lornecie nadal widzisz odległy cel, pomimo znacznego wyprzedzenia w celowaniu. Gdyby twój GPU gdzieś nie dociągał, to najwyżej delikatnie zmniejszysz ustawienia grafiki, ale dla takiej rozdziałki i efektu warto. Mocno podkręcony GTX 980, w parze z i7 4790K i przy ustawieniach na full, wyciąga przy tej rozdzielczości coś około 60-70fps.
 5. 0.7.8 - Dyskusja Ogólna

  Potwierdzam sprawę z kamuflażami i okrętami Arpegio, okręty pozostały na karuzeli, pomimo odznaczenia ich. W arsenale nie widzę surowca miedź, chociaż jedynkę na rankedach wbiłem pięć razy.
 6. ORP Błyskawica - niszczyciel

  Tak, IFHE robi zauważalną różnice w walce z krążkami i niektórymi panckami, ale nic nie daje na deski. Brakuje też wtedy punktów na RPF, a to utrudnia walkę, głownie właśnie z deskami, czyli naszym celem nr 1. Wczoraj, po wielu miesiącach pływania na IFHE, zmieniłem z powrotem na RPF.
 7. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  Czyli klan pay2win - dziewiąty Salem
 8. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  Oj, co do zdobycia Salema, to nie jestem taki przekonany, ze to najłatwiejsza dycha. Bez wcześniejszego posiadania jakiejś innej dychy byłaby bardzo żmudna w zdobywaniu. Chociaż poczekaj, wystarczy odpowiednia ilość hajsu na kontenery z żetonami, to potem na węgiel i jest.... Czyli można kupić tier X ...
 9. BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  Tłumaczenie artykułu o aktualizacji 0.7.8, jeden z przykładów. Tłumaczenie: " Dodane zostały Molibden i Miedź. Teoretycznie są to zasoby, ale tak naprawdę należy je traktować jako wskaźniki umiejętności gracza. Można je zdobyć za zwycięstwo w Lidze Tajfun (molibden) i osiągniecie 1 stopnia (miedź). Zasoby te można wymienić na inne. Molibden i miedź można wymienić na honorowe kamuflaże dla unikalnych okrętów, takich jak Flint, Black czy Stalingrad. " Oryginał: " Molybdenum and Copper have been added. Technically, these are resources, but in fact the quantity in the possession of a player is an indicator of their skill. You receive them for winning the Typhoon League (Molybdenum) and achieving rank 1 (Сopper) respectively. These resources cannot be exchanged for others but can be exchanged for commemorative camouflages for unique ships, such as Flint, Black, or Stalingrad. "
 10. Worcester

  Kapitan z Flinta i monitor 21:9 powinien styknąć
 11. Prezentujemy swoje maszynki

  Faktycznie, flaszki po piwie zdjąłem =]
 12. Prezentujemy swoje maszynki

  Petrygo z destylowaną 50:50 ;) Borygo nie, bo jest różowe ;P
 13. Prezentujemy swoje maszynki

  To ja też się pochwalę =] Sprzęt ma już kilka lat, ale doczekał się nowej budy, to jest okazja zrobić foty jak jest jeszcze w miarę czysty ;P Generalnie wyszedłem z założenia, że sprzęt służący do pływania należy uprzednio zwodować. Lista klocków dla ciekawych: Asus Sabertooth Z97 Mark 2, Intel Core i7 4790K, Kingston HyperX Beast 2x 8GB 2400MHz, EVGA GTX 980 Hydro Copper (oc. 1,5/8GHz), Asus Xonar DX, Samsung 970 EVO 500GB, Samsung 850 EVO 500GB, be quiet! Dark Power Pro 11 1KW, Phanteks Enthoo Primo. Chłodzenie zrobione pod wymiar, bloki na CPU i GPU, łączna powierzchnia chłodnic to 4x120mm plus 4x140mm, 4x wentylator 120mm i 12x wentylator 140mm, pompa typu DDC-1, wąż 10/13mm. Wszystko poskładane z naciskiem na wydajność i praktyczność, a nie wyglądanie. Interfejs: AOC AG352UCG, Logitech MX518, Fujitsu KB910, HyperX Cloud Wnętrzności: I na koniec moje stanowisko bojowe ;) Różowy, ale za to bez warpack'a
 14. De Grasse

  To Cię nie pocieszę @Dziki_Demiurg, w tej grze jest więcej takich sprytnych inaczej okrętów
 15. Aigle

  Ja też polubiłem się z Aigle. Co prawda, ma kilka wad, ale na swoim tierze rozstawia inne deski po kątach, podobnie jak Błyska na swoim. Udało mi się nawet przyzwoity wynik wykręcić tym DD. Czekam jeszcze tylko, żeby sprawdzić co się będzie działo, jak naprawią bug w IFHE na nim. Może być przydatne, jak już się oklepie czerwone deski i trzeba się zabierać za krążki i pancki.
×