Jump to content

LukeZ28

Players
 • Content Сount

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14081
 • Clan

  [TF16]

About LukeZ28

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

570 profile views
 1. LukeZ28

  Na randomach nie da się grać....

  Ok, rozumiem.
 2. LukeZ28

  Na randomach nie da się grać....

  Taaa..., ja się nie nabijam tylko trollface wstawiam pod obrazkiem. Mimo to, życzę przekroczenia magicznej bariery 50%. Aaa, i też się nie nabijam.
 3. LukeZ28

  Na randomach nie da się grać....

  Na bank chłopaki po pijaku kontenery z dych zbijali i się przypadkiem co-op na randomka przestawił A tak swoją drogą, to nie fair nabijać się z innych, jak się samemu nawet połowy bitew wygrać nie potrafi...
 4. LukeZ28

  [ALKO] wersja 2.0 "2 Drunk 2 Play"

  Co prawda to prawda, co by nie powiedzieć, to szacun na dzielni był...
 5. LukeZ28

  Na randomach nie da się grać....

  Lament słabszych graczy, którzy boją się grać sami w weekend, też potrafi być zabawny A to przecież tylko statystyka i prawda jest taka, że jak rozsiewa tych słabszych graczy po obu stronach, raz trochę bardziej po jednej stronie, raz po drugiej, ale przeciętny poziom jest słaby, to w takiej właśnie sytuacji, ten naprawdę dobry gracz będzie mógł zabłysnąć, wybić się wysoko, ponad powierzchnię pomidorowej i często mecz wyciągnąć. Mam na myśli to, że im bardziej umiejętności jednostki odstają od umiejętności ogółu, tym większy wpływ ma ta jednostka na wynik.
 6. LukeZ28

  Sprint rankingowy

  Zasada podstawowa, ustal które okręty ogarniasz najlepiej. Następnie zastanów się, na którym z nich będziesz miał największy wpływ na wygraną.
 7. LukeZ28

  [TF16] .Task Force 16.

  Biorąc pod uwagę posiadanych graczy wymagania mamy w sam raz, 58% WR to tylko 1,26% więcej, niż średnia klanowa, a jak wiadomo, średnia musi rosnąć Ale tak czy inaczej, to tylko %, żeby się do nas dostać i zostać, trzeba się wykazać wpasowaniem w naszą ekipę, co jest o wiele ważniejsze niż statystyki. Tak czy inaczej, dziękujemy za troskę, ale wszystko jest jak najbardziej w porządku, radzimy sobie. Gracz ze statami jak twoje też zostałby wysłuchany i miałby szansę się dostać.
 8. LukeZ28

  13 SEZON - Rankedy

  Flinta już nie dają za wbijanie jedynek, tylko za stal. Kiedyś był za 3 jedynki, a teraz jest za 11600 stali. Ale za ranki trochę stali dostajesz. Policz, może 3 jedynki wystarczą.
 9. Czytamy ze zrozumieniem, nic takiego nie napisali. Pewne jest tylko, że na T8 w 12/20 bitew nie będziesz miał T10. A to oznacza, że nadal top tierem możesz nie zostać ani raz, przez te 20 bitew.
×