LukeZ28

Players
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7739

About LukeZ28

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday
 • Portal profile LukeZ28

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile LukeZ28
 1. Nie przejmuj się, mnie też nie pozwolili
 2. @gienek60, jak poprawisz wszystkie błędy w swoim poście, to z pewnością polepszysz wizerunek GJMW i zwiększysz szansę na powodzenie rekrutacji.
 3. Faktycznie, jakieś krzaki Ci ten BIOS pokazuje. Moduły DDR3 na jednym kontrolerze pamięci nie mogą pracować z różnymi MHz. Spróbuj sprawdzić w Windows, CPU-Z powinien pokazać stan faktyczny.
 4. W twoim przypadku cały RAM będzie działał z jedną prędkością, najwolniejszego układu. Jeśli te dodatkowe 8GB na 1600MHz nie jest musem, to żal spowalniać HyperX. Z pastą na grafie jest tak, że jeżeli kultura pracy wentyla jest ok, to nie ma co ruszać. Ale z drugiej strony, sporo chłodzeń na grafach przerabiałem (głownie na wodne ) i w większości fabryczna pasta była raczej średnia i czasami też niezbyt dobrze położona. Jej wymiana na 95% coś poprawi, ale jeśli grafa chłodzi się w miarę dobrze, to szału już nie zrobi. Co do odklejania radiatora, jeśli masz PEWNOŚĆ, że wszystkie śrubki odkręcone, to zamiast "rwać" można spróbować delikatnie "ukręcić". Jeśli już masz kartę wyjętą i rozkręconą, to ja bym to zrobił na twoim miejscu. Pamiętaj też odpiąć kabelek od wentyla. Ale to wszystko z czuciem i na własną odpowiedzialność ;) Teoretycznie, w nowoczesnym kompie, jeśli jest wszystko dobrze skonfigurowane, to kolejność podpięcia do portów SATA nie ma wpływu na boot. Ale ja jednak trzymam się starej zasady, że boot dysk zawsze na pierwszym porcie i to polecam. EDIT: Tylko z tym "ukręcaniem" radiatora, to naprawdę z głową, niektóre konstrukcję mechanicznie nie pozwalają na takie działanie.
 5. Zapomniałeś dodać agregat prądotwórczy A tak poważnie no to konkret sprzęt, fajna buda P.S. Okręty fajowo wyglądają na 21:9, no nie?
 6. Dla Belfasta taka wizyta nie zmienia nic w spocie, a Algérie, jak strzeli z tego dymu, to zaświeci się na 8,18km.
 7. Potwierdzam, tak było napisane, ale zmienili. Dla mnie trochę lipa, późniejsze godziny bardziej mi pasowały. Generalnie jest lipa, że w ogóle są wyznaczone godziny, ale WG to zrobiło pewno z obawy, aby MM działał jako tako i miał z czego dobierać.
 8. Na tierach VIII+ można założyć moduł, który powoduje, że masz gwarantowane wykrycie wroga zwiększone o 50%, czyli możesz zobaczyć okręt w dymie, lub za górą, już z 3km. Standardowo to jest tylko 2km. Jeśli twój wróg miał to założone, a Ty nie, to była taka możliwość, że on Ciebie w dymie widział, a Ty jego nie.
 9. O chłopie, jak Ty wozisz B-29 w hangarze, to nie dziwią takie wyniki ;)
 10. I wszystko jasne, to jest klan dla kapitanów płci odmiennej.
 11. Skład drużyn nie będzie losowany, lecz dobierany przez członków klanu, więc nie mogli.
 12. @LubierznyBarkas No bez jaj, kpisz, żartujesz czy o drogę pytasz? A jaki to problem zrobić w dowolnej liczbie bitew?
 13. Konto "premium" nie ma nic wspólnego z twoimi statystykami, ani z tym, czy umiesz grać, czy nie.
 14. To jest Fabulous Fuse z tabelki @Dark_Havoc. EDIT: uups, widzę, że koledzy byli szybsi w odpowiedzi ;)
 15. @Escapist7, ale Vigilance ma w opisie, na wiki wows, tylko : " +25% to the detection range of enemy torpedoes. " Nie ma mowy o rozszerzonym wykrywaniu okrętów. Jesteś pewien na 100%, że to działa nie tylko na torpsy?