Jump to content

LukeZ28

Players
 • Content Сount

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19088
 • Clan

  [TF16]

About LukeZ28

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [TF16]

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,279 profile views
 1. @miotacz_gruzu, ja się z Tobą zgodzę, że poziom graczy na randomach często jest tragiczny. Mnie też nieraz ciśnienie podnoszą, choć wiadomo, że statystyka zrobi swoje i koniec końców ilość wygranych będzie się zgadzać. Ja jednak nie wiązałbym już tak bardzo umiejętności graczy z wysokością tieru. To trochę tak, jakby się upierać, że najlepszymi furami mogą jeździć tylko najlepsi kierowcy. A jak jest to wiadomo Jak podejdziesz do tego w ten sposób, to granie robi się trochę bardziej znośne.
 2. A no właśnie, @vito74m nie rozumie, że jak jest już trochę lepszy niż średnia na serwerze, to powinien się cieszyć, że jest tak wielu graczy słabszych od niego, bo tylko dzięki nim jest w stanie coś ugrać. Jakby wszyscy grali przynajmniej tak jak vito, to nie wyróżniałby się wcale, wpływ na wyniki bitew miałby jeszcze mniejszy niż obecnie, a dla wszystkich lepszych graczy byłby tylko statystą. Zapomniał też zapewne o czasach, kiedy to sam grał jak warzywo, ale jakoś nikt nie zabronił mu wtedy grać. Uuu... chyba że spotkał go wtedy zły, dobry gracz i ma uraz do dziś
 3. Szkoda, zawsze dobrze wspominałem MS-B, to był mój pierwszy klan, w ogóle pierwszy... Jeden z dwóch w jakich byłem i jestem. Rekrutację przeprowadzoną przez Krycina pamiętam do dziś ;) Blacman ma rację, wielu ma powody do wdzięczność MS-B, w tym i ja.
 4. LukeZ28

  Najemnicy

  Ciekawi mnie, czy kilku dobrych najemników nie będzie przypadkiem mogło zrobić takiej ustawki, żeby w różnych klanach (nawet na słupa) zgarnąć stal za wygrywanie na tych samych, niższych, łatwiejszych ligach... Obawiam się, że najemnicy to będzie furtka dla "kreatywnych" graczy
 5. LukeZ28

  Biuletyn deweloperów: 0.9.8

  Ta, i dla lepszej ochrony przed samolotami wyłożony boazerią brzozową...
 6. LukeZ28

  Patch 0.9.7 brak możliwości rozbudowy skarbca.

  To dlatego, że łączna suma waszych przychodów ropy, w całej historii klanu, to 440630 baryłek, a do odblokowania zakupu drugiego poziomu potrzeba osiągnąć wydobycie w ilości 500000 baryłek.
 7. LukeZ28

  Zbieranie kolekcji

  Kliknij na element, którego jeszcze nie masz, wtedy zobaczysz jak wymieniać duplikaty ;)
 8. Masz racje, mnie nawet do głowy nie przyszło, żeby to sprawdzać, ale jak sobie popłynąłem kilkanaście razy Gryfem, to ten smutny fakt dotarł do mnie. Nie ma opcji, żeby mieć po ok. 10 Gryfów na team i wszystkie ze zmienioną banderą na naszą.
 9. LukeZ28

  Na randomach nie da się grać....

  To dotyczy wszystkich klas, tylko niszczyciele akurat mają tę właściwość, że potrafią to dobrze uwypuklić
 10. Wstydź się Odo, można się dobrze bawić nie grając nawet jednej bitwy pod tą banderą
 11. LukeZ28

  Polski turniej WoWs?

  Na "Koronę Bałtyku" to trzeba najpierw zdobyć licencję od @B4rt3kl3w123 A tak na serio, pomysł bardzo dobry, tak jak i poprzednim razem, ale trzeba pamiętać, że to jest kupa pracy i czasu organizatorów, żeby dobrze wyszło.
 12. LukeZ28

  Europejskie niszczyciele: Wczesny dostęp

  Ale jak nie którzy, to może chociaż niektórzy ;)
 13. Dla mnie Flamu wyrocznią nie jest. Mamy różne style zatapiania na tego typu sprzęcie. Nie wspomniał o aspektach gry tym okrętem, które mnie interesują. Mam swój zamysł na tę łajbę i muszę ją przetestować, żeby móc określić czy się nada. Dlatego pewnie zaryzykuję to FreeXP, choć też uważam, że 2mln to gruba przesada.
 14. @wittib1, a Hayate też już można podejrzeć, też za dwie bańki?
 15. LukeZ28

  KLAN [4JOKE] Dla Żartu REKRUTUJE!

  Czy to aby nie stoi w sprzeczności z tym? I żeby nie było, sprawdziłem dwa razy, kij od szczotki mi z tyłu nie wystaje... A tak ogólnie to powodzenia
×