Jump to content

GeorCa

Players
 • Content Сount

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4926
 • Clan

  [SECSF]

About GeorCa

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Contact Methods

 • Skype
  foxtrot.4

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

314 profile views
 1. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Huh...mohl by si prosím trochu uvést do obrazu nás, co nestíháme sledovat okolní dění?
 2. GeorCa

  Překlad WoWs Wiki

  Nemáš spát osobo?
 3. GeorCa

  Překlad WoWs Wiki

  Já chybu povolení nemám (to bude asi dělat ten jiný klan) a právě sem probudil Žabáka
 4. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Nekaž nám kruhy Morti, už jsme ho měli nalomeného...
 5. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Nalinkoval si mi to moc hezky, to nepopírám a kdyby si byl ženská, dám ti pusu K laxnímu přístupu se přiznávám (počet mých příspěvků mluví za vše) a taktéž se doznávám k tomu, že pokud opravdu něco hledám, jdu do EN části fóra. Zdejší topic byl výjimkou, protože byl příjemným pokecem i s (občasnou) reakcí ze strany WG a to, že umožňoval pohled do českého rybníčku pro mne byl jenom nepovinný (ale nakonec příjemný) bonus. Každopádně myšlenka "Žáby na prameni" asi neprojde (podobně jak jsme u nás chtěli firmu přejmenovat na JZD...) ale nějaký politicky korektnější název s výše zmíněným obsahem jak tu kolegové navrhovali by byl super.
 6. GeorCa

  Roma

  Nemůžete chtít balancovat tier VIII loď tak aby byla na roveň tier X, to ji potom rovnou označte za tier X a nebude vám fungovat v tier VIII, kde bude nechutně OP. Nezaměňovat příčinu a následek - herní mechanismy - MM vs balance lodí.
 7. GeorCa

  Překlad WoWs Wiki

  Já bych taky přiložil klávesnici k dílu (a slibuji, že to nebude hlava ale prsty na klávesnici). Pokud by byl zájem a nebudu tu jistému nejmenovanému klanu rušit jeho párty
 8. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  GeorCa, těším mě. Já jsem si tento topic svého času oblíbil, že tu byla celkem kultivovaná a příjemná diskuze a leckdy ve velice rozumném čase reakce ze strany WG, proto se ptám, jestli tu je nějaké podobně teplé místečko ;) Ale abych nevyvolával zbytečně tak aspoň jednu otázku (která se tu dost možná válí ale přiznám se, že můj obvyklý modus operandi je práce lognout do hry a na fórum není čas) - nějaký CZ/SK komunitní sraz na obzoru v dohledu, případně v dosahu radaru/sonaru či jiných vyhledávacích aparátů?
 9. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Aktivitu od WG staff(áže), jestli ještě žijí, komunikují. Pamatuji doby, kdy měl člověk naději, že s ním třeba někdo bude komunikovat a možná se i něco dozví (já vím, dvě možná podmínky zároveň ale ten pocit). Každopádně dokud dejchá Comedian je to dobré ;)
 10. GeorCa

  [0.4.0.1] CV guide pro nováčky i pokročilé

  Je stejný. Ber to tak, pořád si házíš kostkou i když brutálně na steroidech pořád je tam nějaké RNG, které může způsobit, že ne všechny letky nepřítele "nakoupí" stejně. Nomen omen DPS - čím víc sekund pod palbou tím větší damage (víc hodů kostkou), tudíž hned na čáře bude počet sestřelů slabší ale ne kvůli DPS ale kvůli tomu jak dlouho to do nich kropíš (nepočítám v to tu možnost, že ten grázl na druhý straně ti tu čáru podletí a vysměje se ti do monitoru).
 11. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Po dlouhé době na fóru a přijde mi, že tu celkem chcípl pes. Pokud se mýlím, mohl by mě někdo uvést do situace - obrazu?
 12. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  Nehraji rovnoměrně všechny tiery ale vypozoroval jsem, že v okamžiku, kdy tahám lodě tier 7 a 8 počet DD v bitvě prakticky nikdy nepřekročí 4 ale spíše osciluje mezi 1-3 , bitevek je 8-10 a zbytek jsou křižníky. V okamžiku, kdy vytáhnu tier 10, tak je minimálně 6 ale spíše 8 i 9 DD na bitvu a křižník aby člověk pohledal. Nepochybuji o tom, že WG má čísla ohledně MM napříč tiery, průměrné časy bitev a spoustu dalších hodně zajímavých dat, teď jenom co s nimi udělají. AFK hráči jsou zlo ale stále níže je konečná meta:
 13. Mohl bych taky poprosit o PM s infem? Přece jenom jako CBT veterána mi takové věci zajímají. K tématu - ano, štve mě rozdílný přístup (akce atd. stokrát omleto).
 14. GeorCa

  Letadlová loď a letky

  Pokud jako letadlovka zjistím, že jsem hozený k vyšším tierům, hraji přinejmenším ze začátku spottera a případně prudím DDčka. Občas se objeví nějaká osamocená loď, kterou mohu zkusit potrápit a nebo prostě dělám situační přehled pro naše lodě a čekám. Pořád totiž platí, že sebesilnější loď má po HEčkovém grilování dost vybouchané AA a to co před pár minutami byla zóna smrti je najednou celkem hratelné. Hlavně neplýtvat letadly hned na začátku.
 15. GeorCa

  Iva připravena k plavbě

  No hele, (Ň)Ivana na fóru viděna...
×