Jump to content

kidd18

Beta Tester
 • Content Сount

  1,044
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5524
 • Clan

  [LOBUZ]

About kidd18

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. kidd18

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Disco u łobuzów ostatnio. ;)
 2. kidd18

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  Mam wszystko i bardzo dobrze ogarniam (nie). :)
 3. kidd18

  Arms Race - Rankedy

  Obecny sezon był dla mnie bardzo trudny. 267 bitew do 1ki. Grałem głównie Worcesterem (trochę Stalinem i Montaną, kilka Minotaurem) i tu jest pewien paradoks - bardzo przyjemnie mi się grało, ale nie mogłem sensownego WR wycisnąć. 55% to niezbyt dobry wynik. To najprawdopodobniej jest ostatni sezon raka jaki grałem, więc zależało mi na 1 randze inaczej bym nie cisnął tak bardzo. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że grałem głównie w późnych godzinach i byłem zazwyczaj już mało skoncentrowany. Tutaj krótki fabularyzowany film dokumentalny z mojego dobijania do 1szej rangi:
 4. kidd18

  [LOBUZ] My Little Łobuz - rekrutacja otwarta

  http://nooooooooooooooo.com/
 5. kidd18

  Kontenery Royal Navy

  Nie ty jeden. :)
 6. kidd18

  Wysokotierowe BB-czki

  Jak NC ci nie leży, to przy Iowa będziesz płakał, ale dalej jest wspaniała Montana. Izumo niektórzy kochają, inni nienawidzą. Amagi to zdaje się świetny BB, chociaż coś ostatnio ich mało widać. GK nie odstaje od innych X. Jakbym miał palić free expa to raczej dla Xt.
 7. kidd18

  Dyskusja o reworku CV

  Oświeć mnie, co się dzieje?
 8. kidd18

  Dyskusja o reworku CV

  Wydaje mi się, że jednak na innych klasach też ma. Lotniskowiec masz 1-2 na team i to po prostu dosyć wyraźnie widać. Nie tamten tylko ten @lobuzjeden XD Zresztą nawet bitwy po 2 CV na stronę wyglądają już dużo inaczej niż te z 1. W przypadku spotkania innych klas 1 na 1 skillgap też by bardzo wyraźnie się pokazał.
 9. kidd18

  Dyskusja o reworku CV

  Skillgap. Nowe słowo-klucz - jak rodo. :P To na innych klasach skillgap nie istnieje? Ustawię się 1:1 na z @lobuzjeden na Mino i trzeba by empirycznie zbadać nasz skillgap. Skillgap to określenie na niechęć do nauki i do zwiększania własnych umiejętności - co niestety dzieje się tylko przez doświadczanie łomotu od lepszych. CV to nie mechanika kwantowa, każdy może się nauczyć jak nimi poprawnie grać i na pewno nie będzie tak, że superunicum mi wejdzie i już nic nie zrobię. Grałem z superunicumami - łomot był, bo był, ale zawsze coś tam weszło.
 10. kidd18

  Dyskusja o reworku CV

  Porównywanie superunicuma z warzywem to niepotrzebna i nic nie wnosząca do tematu kazuistyka. W odniesieniu do żadnej z klas takie porównanie nic nie pokaże. Superunicum nie wyeliminuje żadnego DDka jeżeli ten będzie broniony przez myśliwce.
 11. kidd18

  Co się dzieje na niższych tierach

  Zupełnie jak jazdę po krawędzi. ^^
 12. kidd18

  Stalingrad

 13. Tylko wersja angielska? Mój angielski niestety nie pozwala na czytanie cięższych lektur bez słownika. :(
 14. kidd18

  Shipcomrade....

  Słaby marketing...
×