Jump to content

kidd18

Beta Tester
 • Content count

  1,038
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5236
 • Clan

  [LOBUZ]

About kidd18

 • Rank
  Midshipman
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Tannhäuser Gate
 • Interests
  Not sowing

Recent Profile Visitors

890 profile views
 1. Dyskusja o reworku CV

  Oświeć mnie, co się dzieje?
 2. Dyskusja o reworku CV

  Wydaje mi się, że jednak na innych klasach też ma. Lotniskowiec masz 1-2 na team i to po prostu dosyć wyraźnie widać. Nie tamten tylko ten @lobuzjeden XD Zresztą nawet bitwy po 2 CV na stronę wyglądają już dużo inaczej niż te z 1. W przypadku spotkania innych klas 1 na 1 skillgap też by bardzo wyraźnie się pokazał.
 3. Dyskusja o reworku CV

  Skillgap. Nowe słowo-klucz - jak rodo. :P To na innych klasach skillgap nie istnieje? Ustawię się 1:1 na z @lobuzjeden na Mino i trzeba by empirycznie zbadać nasz skillgap. Skillgap to określenie na niechęć do nauki i do zwiększania własnych umiejętności - co niestety dzieje się tylko przez doświadczanie łomotu od lepszych. CV to nie mechanika kwantowa, każdy może się nauczyć jak nimi poprawnie grać i na pewno nie będzie tak, że superunicum mi wejdzie i już nic nie zrobię. Grałem z superunicumami - łomot był, bo był, ale zawsze coś tam weszło.
 4. Dyskusja o reworku CV

  Porównywanie superunicuma z warzywem to niepotrzebna i nic nie wnosząca do tematu kazuistyka. W odniesieniu do żadnej z klas takie porównanie nic nie pokaże. Superunicum nie wyeliminuje żadnego DDka jeżeli ten będzie broniony przez myśliwce.
 5. Co się dzieje na niższych tierach

  Zupełnie jak jazdę po krawędzi. ^^
 6. Tylko wersja angielska? Mój angielski niestety nie pozwala na czytanie cięższych lektur bez słownika. :(
 7. Shipcomrade....

  Słaby marketing...
 8. THERE CAN BE ONLY ONE II

  Ożesz! 05.08 to ja odpadam niestety. :(
 9. ZGŁOSZENIA

  zgłaszam się
 10. 3 sezon CW polskie klany

  Tylko granie z lepszymi poprawia własny styl gry. Jednak jak wszędzie, jest mile widziana równowaga. :)
 11. Des Moines

  Przy dużej przewadze hp to dziób i HE. Nie ma potrzeby się narażać. Strzelanie z AP w zdziobowany krążek to strata czasu, chyba że spotkasz innego Desa i chcesz mu wieże wyłączyć z akcji. To w sytuacji jak mamy mniej HP, a wymiana na dmg pewnie skończy się niekorzystnie. Generalnie w grze Desem najtrudniejszym manewrem jest obrona na bliskiej odległości przed torpami. Do tego musimy być dziobem do przeciwnika i w ruchu. No i wtedy cyty muszą wejść. Generalnie nawet przy udanym torpedowaniu przeciwnik powinien pójść na dno. Des nie wybacza nikomu odsłaniania burty.
×