kidd18

Beta Tester
 • Content count

  861
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3363

About kidd18

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday
 • Portal profile kidd18

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sub-sector Aurelia
 • Portal profile kidd18

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. W przeciwnej drużynie 3 gości miało jakieś ranki zrobione. Shitstorm u nich na czacie musiał być nieziemski, jak się zorientowali. :)
 2. Tyle wymyśliłeś? Porównanie NO do Minotaura? Ta dyskusja nie ma sensu. Szukasz dziury w całym. Bez takich, synek, nie jesteś u siebie w domu.
 3. Chodzi o to, że nie czytasz ze zrozumieniem, a szukasz dziury w całym. Twierdzę, że NO ma dobre AA, jedno z najlepszych wśród CA na tym tierze. Capisci?
 4. Zrozumieliśmy się. :) Tak, chodzi o umiejętności.
 5. ??
 6. To zawsze była, jest i będzie twoja gra. Moja zresztą też i każdego innego.
 7. Lepiej byś się wtedy czuł, jak przeciwnik spuszcza ci łomot? Dno.
 8. Sterowane MM - możliwe, czy nieuczciwe? Nie rozśmieszaj mnie. Zawsze jest nieuczciwie jak się przegrywa i zawsze jest super fair jak się wgrywa. 100% subiektywizm. Każdy ma tą samą grę, więc skoro zasady są takie same dla wszystkich, to o jakiej nieuczciwości tu mowa?
 9. Tak napisałem, tylko co to ma do rzeczy? To nieprawda według ciebie?
 10. A co byś chciał? Na max zasięgu od razu odparowywać całą eskadrę? Ja też, ale to tak nie działa.
 11. Jakoś tak.
 12. Masz rozbicie i przyzwoity zasięg, jak zrobisz full retard AA to kosisz samoloty zanim cię wykryją. VIII tierem CA z X tierem CV bez rozbicia to z żadnym nie powalczysz tak, żeby wyjść cało - zwłaszcza jak CV się uprze żeby ci dołożyć. NO ma max. 290dmg/sec na 2 km. Mogami ma max. 126dmg/sec na 3 km. Atago ma max. 90dmg/sec na 3 km. Hipper na max. 287dmg/sec na 2 km. Pirinz Eugen ma max 279 dmg/sec na 2 km. Kutuzow ma max. 264 dmg/sec na 3,5 km (AA cancer i no fly zone). Czapka ma 206 max. na 3,5 km. Edyn ma max. 263 na 2 km. Martel ma 203,6 na 2 km. Dla porównania Cleve ma trochę ponad 200 na 2 km. Imho Kutuzow ma najlepsze AA (russian guns the best!) , ale NO jest niedługo po nim. 12 sekund. Zdążysz strzelić 3 razy. DD po takim łomocie wieje ile sił, a o to przecież chodzi. Jak nie zmieni od razu kursu i nie zacznie uciekać to go masz. Zasięg radaru masz taki jak spota, a to ważna informacja. Generalnie ja gram tak jak napisałem. Gra się ciężko, bo BBczki bebeczkują, ale wolę tak niż snajpić z granicy zasięgu i modlić się, żeby nie wpadła cytadela (i tak wpadnie).
 13. Polegaj na kamo, radarze i rób surprise butt sex płynącym bokiem krążkom i pancernikom. Na NO nie zrobisz dmg, bo nie jest dmg dealerem. Najlepiej mu idzie mielenie supportu przeciwnika (zwłaszcza desek złapanych a radar - poza ruskimi dd - od nich uciekaj), no i ma dobre AA.
 14. Fajnie by było. Jeszcze by mogli AA niemieckich BB zbalansować. :)