Jump to content

kidd18

Beta Tester
 • Content count

  998
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4278
 • Clan

  [LOBUZ]

About kidd18

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Iron Islands
 • Interests
  Not sowing

Recent Profile Visitors

653 profile views
 1. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Głównie przez robienie paru rzeczy na raz. :)
 2. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Coś jak piłka nożna..., a jednak emocje są. ;) Edit. Wyszedł niezamierzony dubel.
 3. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  System punktowy bez ograniczeń? Nie podoba mi się. Z jednej prozaicznej przyczyny - obecnie mamy stan mocno zbliżony do rywalizacji sportowej, coś jak Formuła 1, wprowadzenie dowolności o jakiej mówisz za mocno by zniekształciło całkiem sprawnie działający system. BTW: Bez CV da się grać.
 4. Optymalny line-up na bitwy klanowe

  Line-up i tak byłby po taki sam. Poza tym imho w CW nie chodzi o same okręty, tylko taktykę i grę zespołową. Skoro działa, to po co naprawiać?
 5. HMS Neptune Tier IX

  Okręty UK owszem, zacne, ale potwór to z tego co widzę to ty jesteś. ;)
 6. Cleveland

  To nie minus. To główna zaleta. Generalnie robisz tak: 1) przyklejasz się do wyspy, w strategicznym miejscu, nie za daleko, nie za blisko wroga - najlepiej w okolicy jego głównego pusha 2) odpalasz salwę za salwą, samemu będąc chronionym przez wyspę, a najlepiej niewidocznym (da się) 3) profit :) Co do pancerza to Cleva ma, i to całkiem niezły. :) Kolejny taki pancerny okręt to Balti. NO też jest w porządku pod tym względem, ale z racji tego co się obecnie dzieje na 8kach niewiele mu to daje. Pensacola to zupełnie inny rodzaj gry. Ostrzał z max zasięgu, najlepiej w ciągłym odwrocie. Nie licz na zasadzki, chociaż jak się uda to pancki topnieją w oczach od salw z AP w burtę.
 7. W sumie to mi Błyskawica mi wystarcza. Szkoda tylko, że nie jest powiązana z drzewkiem UK w zakresie szkolenia kapitanów (robienie oddzielnego drzewka dla 1 okrętu jet trochę meh).
 8. Z Desem nie ma żartów.
 9. Obejrzałem wczoraj powtórkę na sztrimie Flamu. Wygląda na to, że stały i konsekwentny nacisk na ich capa (3 krążki, potem 4 - jak Zao dołączył do imprezy) spowodował, że ich siły (początkowo idące na górnego capa) musiały wracać, a tym samym rozproszyli się i nigdzie mieli przewagi. Tymczasem te 4 krążki zamiatały drogę przed sobą i ostatecznie wzięły capa. Niepotrzebnie też posłali drugiego dd na dół imho, mógł jeszcze próbować łapać górnego capa. Ich focus fire - niesamowity.
 10. HMS Neptune Tier IX

  @WujekJeff Parchem to bym go nie nazwał. To uniwersalny krążownik do walki na dystans. Trochę nierówny - raz mi wpada dobra bitwa, raz kiepska - to wynika pewnie z tego, że nie bardzo się ustawić nim potrafię. 200k z samej artylerii - no problemo! :P https://replayswows.com/replay/15920#stats BTW. Idę szybko do Mino i jestem bardzo ciekawy ile cierpienia przeciwnemu teamowi on może wyrządzić. :)
 11. Oceanu nie spotkałem od miesięcy. Natomiast z pozostałych to łzy-jakieśtam jest bardzo ciężka dla CA, ale coś tam mieli zmienić na niej.
 12. Pomagali jak mogli. :) Bardzo jestem wdzięczny tym 2 Yamato za pływanie burtą do mnie. :P
×