Jump to content

prezio

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3101
 • Clan

  [FNE]

About prezio

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. prezio

  Amagi

  jakie polecacie ulepszenia do amagi do celności dzial -7% czy do zasięgu AA? amagi vs amagi burta w burte z 5km i tylko 1 cytadela. Koleś tez nie mógł mi wbić :/
 2. prezio

  statki stoją w miejscu

  Nie mam żadnego torrenta w tle. Wszystko wyłączam nawet przeglądarkę, gg itd. Pingi mam około 50ms więc nie jest źle jak na ta grę. Połączenie co prawda bezprzewodowe LTE. Gram kilka miesięcy i wcześniej gra chodziła normalnie. Teraz mam świeżą instalkę windy i jaja jak berety. Wcześniej miałem pingi 50-100 i było ok a teraz od miesiąca prawie nie da się grać. Po prostu tak jakbym nie dostawał z serwera aktualnej pozycji okrętów przeciwnika. Jak gra sobie przypomni to przesuwa nagle okręty o kilka set metrów ja oddaje salwę nie w to miejsce. Dla mnie to statki bo sa statyczne
 3. prezio

  statki stoją w miejscu

  Miałem już opóźnienie w wyświetlaniu statku. U mnie na monitorze statek był jakieś 500metrów za tym co miał serwer i moi przeciwnicy u siebie. Ale teraz to już się jaja porobiły. Statki stoją sobie w miejscu po czym po 10 sekundach robią na dużej prędkości z kilometr dwa aby wyrównać to co jest na serwerze z tym co mam na ekranie. Raz jest dobrze raz źle. Raz pływają normalnie raz stoją sobie w miejscu. Oczywiście ja je tak widzę u siebie bo gra toczy się swoją normalną prędkością. Co to kurka jest. Bo już ręce opadają
 4. Witam Nie wiem czy ktoś tak ma jak ja. Gra działa ogólnie dobrze ale czasami pojawia się dziwna przypadłość polegająca na tym, że na ekranie swojego komputera mam opóźnienie w stosunku do tego co jest na serwerze. Nie traktujcie tego jak zwykły lag liczony w milisekundach. Ja mam lag kilkusekundowy. Jak to wygląda w praktyce. Płynę okrętem i przeciwnik do mnie strzela. Ale on strzela 500-700 metrów przed dziobem statku i zalicza mu trafienia. Tzn że na serwerze mój okręt już tam jest a na monitorze jest o te 500 metrów z tyłu. To same jak ja strzelam do przeciwnika. Strzelam w miejsce gdzie on się na moim monitorze znajduje ale na serwerze już go tam nie ma więc pudłuję. Torpedy to samo. Zalicza mi trafienia jak torpeda przeleci 500metrów przed okrętem. Sytuacja pojawia się w niektóre dni. Nie znam reguły. Pingi pokazywane w grze są podobne jak działa dobrze i jak działa źle. Co z tym można zrobić? O dziwo ostatni w zwarciu miałem opóźnienie wyświetlania i zatopiłem niszczyciel. Nie mam pojęcia jakim lamerem ten koleś musiał być skoro nie dał rady mnie zatopić a ja go widziałem z kilkusekundowym opóźnieniem.
 5. prezio

  Nasze pomysły do gry

  No to mnie przekonałeś To z innej beczki Dlaczego wielki pancernik przeładowuje gaśnice 2 minuty a krążownik minutę? Przecież na pancerniku służyło wielokrotnie więcej ludzi więc można było tam zrobić więcej ekip gaszących pożary lub wziąć więcej gaśnic. A jednak nie krążownik szybciej przeładowuje gaśnice.
 6. prezio

  Nasze pomysły do gry

  Jakoś uważyłem żeby pancernik robił się odporny na ostrzał z krążowników. Głupi clevland może zjechać np. nagato. Ma szybko strzelne działa i przy dobrym manewrowaniu jest w stanie zatopić lub poważnie uszkodzić pancernik
 7. prezio

  RNG i "losowość"

  Na moje RNG celowania tak jak w WOT jest spreparowany. w WOT to było wręcz kuriozalne. Jak miałeś przegrać bitwę to jak byś nie celował to nie wchodziło a jak miałeś wygrać to mogłeś zapieprzeć 30kmh i właziło z biegu. Tutaj jest to mniej zauważalne bo okręty i strzelasz na 10km ale i tak odnoszę podobne wrażenie. Oczywiście MM swoją drogą. Dobierze ci takich asów że samemu nie wygrasz ale z RNG też jest jakiś numer odwalony.
 8. prezio

  Nasze pomysły do gry

  Jak dla mnie to do poprawienia jest palność pancerników. Toż to się pali jak stóg siana. A pancernik to głównie żelastwo. Po drugie pancerniki powinny być oprócz zwykłego HP również trwałe HP wynikające z cytadeli które można zjechać przebijając cytadele a nie dowolną część okrętu. Jak dla mnie pancernik nie miał prawa iść na dno po ostrzale nadbudówek. Trzecia sprawa wytrzymałość DD na trafienia z dział kalibru 356 lub większych jest kuriozalna. Ładujesz 4 trafienia z 406mm w DD za 4600HP, Śmiech na sali.
 9. prezio

  RNG i "losowość"

  To jakoś szczególnie nie odbiega od średniej 50%. Osobiście jestem zawiedziony. Kiedyś to na WOT wyszło że manipulują wynikami a tutaj zrobili to samo.
 10. prezio

  RNG i "losowość"

  Witam Mam już trochę gier rozegranych i mam podobne uwagi do WOWs co kiedyś do WOT. Mianowicie moim zdaniem losowość celowania a w zasadzie jest ona tak zrobiona, że jak za dużo wygrywasz to losowy algorytm celowania pogarsza ci celność. Widać to po bitwach. Raz wchodzi jak ta lala aż człowiek oczy przeciera ze zdziwienia a raz strzelasz strzelasz i Du.a. Coś trafisz ale nie za wiele w rezultacie przegrywasz. To samo było w WOT. Bywały bitwy że nawet bez celowania ładowało się przeciwnika i wchodziło a były bitwy że na skupionym celowniku była lipa. Tutaj jest taka samo spaprany rng. Wszystko po to żeby wyszło te 50% wygranych lub coś koło tego.
 11. prezio

  Fuso

  Fuso nie sprzedałem. Jest tak dobry i tak pięknie się nim gra że zal sprzedawać. Świetny na rankingówki. Potrafi dokopać każdemu. BB o 1 tier wyżej wcale nie mogą być pewne wygranej. BB na tierze niżej są bez żadnych szans. Mógłby mieć lepszą obronę przeciwlotniczą no ale można to jakoś przeżyć w zamian za to co daje.
 12. prezio

  Projekt R i skrzynia skarbów

  Jak odebrać tego kamikadze R? mam 260 pereł i się nie pojawił
×