Jump to content

Zgredek

Beta Tester
 • Content Сount

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5307
 • Clan

  [PATO]

About Zgredek

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgredek

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  @_Agenor_ również dzięki za grę, polecam się na przyszłość ;)
 2. Spoko, ale nie o to mi chodzi :) Nie użyłem słowa że przeciągacie, ale skoro już o tym mowa... Dziwnymi przypadkami jak jesteście na naszym TSie i jak ja wbijam lub któryś z wykonawczych to nagle robicie się cicho i musicie iść. Podobnie jest gdy zobaczycie po wbiciu na TSa, że ktoś z nas jest... to nagle się rozłączacie - wszystko widać w logach. I Ca_maro... jeśli się szanujemy (a wydaje mi się, że tak), po prostu nie mydl oczu, bo nie mieliście tego robić i jeśli będą takie przypadki to miały być przez was wyciągane konsekwencje wobec takich osób. A jednak nadal tak jest... Nawet jedna z osób która już u Was jest, powiedziała konkretnie, że przeciągnęliście go... Bo jako ekipa jesteście w porządku, lubię Was ale to co robicie jest troszkę chamskie - nie wiem czy Ty konkretnie tak robisz, ale są takie osoby - nickami na forum publicznym nie będę rzucać. Sorry, że piszę tutaj ale na privie widocznie nie doszliśmy do porozumienia a bez powodów bym nie pisał. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony... pogadaj ze swoimi. Ja już tutaj więcej nie będę pisał, mam nadzieję że wyciągniesz wnioski. Jeszcze raz powodzenia w grze i w klanówkach.
 3. Abeon ale Ty przecież jesteś od "nich", z tego samego klanu się wywodzicie. Byliście razem w Darth i teraz zrobiliście swój klan :D U Was drużyna rośnie, u nas dokładnie w tym samym czasie maleje. Tak czy inaczej szczere powodzenia w rozgrywkach i sukcesów. :)
 4. Zgredek

  Jeden klient, więcej serwerów

  Dzięki. Zawsze korzystałem z dwóch klientów, ale miejsca na dysku w końcu zabrakło a i wkurzałem się na robienie patchy
 5. Zgredek

  Jeden klient, więcej serwerów

  Witam, przeszukiwałem forum, pewnie ślepy jestem ale nie widziałem. Jest może jakiś mod umożliwiający grę na jednym kliencie gry np. na serwerach EU i NA bez potrzeby instalowania osobnych klientów gry?
 6. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  ja w teście publicznym mam go. Tylko szkoda, że właściwie ma te same osiągi co wymaxowany Wyoming.
 7. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Właściwie, to mi znikają okręty... nawet z własnej drużyny. Jestem bardzo blisko jakiegoś przeciwnika a ten znika mi i z radaru i z widoku
 8. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Ah, no ja już widzę że mam ale w kliencie testowym a nie w normalnym No ja tak patrze i też dostałem, heh tylko wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
 9. Zgredek

  Wymienię kody do closed beta NA na EU

  No właśnie tak patrzyliśmy, trzyma się w granicach 190-205ms
 10. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Panie, wróć do podstawówki... odpisałem Ci post wyżej z jakiego powodu i czytaj ze zrozumieniem. Ten test publiczny jest dla osób którzy uczestniczą w Zamkniętej Becie, a nie dla wszystkich.
 11. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Nie jesteś upoważniony, jako że nie jesteś beta testerem Ja tez nie mam, a on nie miał być dopiero przy otwartej becie?
 12. Zgredek

  World of Warships a humblebundle

  Dobra, można zamknąć/skasować temat.
 13. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Owszem, o ile miałeś dostęp do zamkniętej bety przed 10 czerwca. Nie wiem gdzie masz tą poprawę wydajności, fps są takie jakie były ale mam lagi, gdzie normalnie ich nie mam. Bitwy ładują mi się dwa czy nawet trzy razy dłużej... nawet do 3-4 minut. Chociaż ping mam taki sam jak na zwykłym kliencie. No dokładnie. W kolejce na moim poziomie było około 80 graczy, ale na rozpoczęcie bitwy czekałem prawie 3 minuty.
 14. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  Ja tylko 45 000 duplonów. Pożycz trochę
 15. Zgredek

  Wersja 0.4. - zgłoszenia błędów

  To jest publiczny test, dla osób mających dostęp do Zamkniętej Beta. To działa na zasadzie jak publiczne testy w World of Tanks - osobny klient. Klient z PublicTest należy zainstalować w osobnym katalogu, a nie tam gdzie miałeś zainstalowaną grę. Nie jest przepełniony i działa serwer. Niemniej widze, że nie masz rangi "Beta tester" więc nie masz do Publicznego Testu dostępu, ponieważ to nie jest Open Beta. Public Test jest przeznaczony dla osób, które mają uprawnienia w uczestniczeniu w Closed Beta. Co dotyczy się przewagi podczas otwarcia Open Beta, to statystyki i wszystko inne będzie prawdopodobnie zerowane. Ps. Przepraszam za post pod postem, byłem pewny że automatycznie się połączy z poprzednim. _________________________ Kolejny błąd. Nie mam screena, ale... W podsumowaniu bitwy pisze inna ilość doświadczenia/kasy a w porcie również inna.
×