Jump to content
PSA: Ranked battles HP restoration for aircrafts issue Read more... ×

Zgredek

Beta Tester
 • Content Сount

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9371
 • Clan

  [PATO]

About Zgredek

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [PATO]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgredek

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Wybacz :( Wynagrodzę Ci to dobrym piwkiem :D
 2. Zgredek

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  A już myślałem, że WG mnie już niczym na następne święta nie zaskoczy... a jednak, widzicie? Znowu ktoś miał odjazd i jakie fajne misje wymyślił! @WG_Lumberjack jestem bardzo ciekawy, czy Ty byłbyś w stanie wypełnić te dyrektywy. Wiem, że jesteś pracownikiem, w jakiś sposób musisz się ustosunkować, wiele razy broniłem Ciebie w dyskusjach między innymi współgraczami - ale tutaj, niestety nie popisałeś się w odpowiedziach i powoli zauważam to, co pozostali już od dawna zobaczyli. Ja rozumiem, że to jest okręt X tieru, rozumiem że należy w jakiś sposób zapracować na niego aby go zdobyć... ale te zadania są tak wyśrubowane, że są praktycznie nie do wykonania; nie w okres świąteczny gdy każdy ma rodzinę, dzieci, kota psa... często ludzie wyjeżdżają aby spędzić święta z rodziną. Owszem, znajdą się tacy co będą siedzieć 24/7 przez ten czas i jest mi przykro z powodu, że świąt nie umieją normalnie spędzać. Po prostu nie rozumiem czym WG się kieruje... znaczy podejrzewam. Tylko po co te całe filmiki na święta przedstawiające okręt który nie jest aż taki super... i to, że można bez wysiłku zdobyć za darmo? Jeszcze bym zrozumiał, gdyby te dyrektywy były w innym, poza świątecznym okresem i nieco bardziej rozłożone w czasie... ale tu niestety WG pluje w twarz nam graczom, którzy mimo przeciwności dalej wspiera tytuł i pokazuje jak bardzo zależy na kasie. Bo nie oszukujmy się, 24.000 dublonów to nie są grosze, a niekiedy spory wydatek aby mieć Alaskę z dodatkową wieżą. Takie dziwne akcje powodują tylko to, że stali gracze po prostu decydują odejść, a tym samym źródło dochodu się uszczupla. Tak czy inaczej, ja osobiście nie zamierzam jakoś się trudzić aby wypełniać dyrektywy na ten okręt. Zanim zobaczyłem te zadania, myślałem że kwoty za boosty i zadania będą w jakiś sposób przybliżone do tych co na teście było a później "no tak, można było się tego spodziewać". Pozdrawiam graczy ciepło, zaś osoby od strony WG ozięble. (Mam nadzieję że Ci którzy reklamują to wydarzenie i bronią, będą mieli takie same święta, których domaga się WG od nas.)
 3. Zgredek

  [PATO]Patologia Morska

  Klan dalej prowadzi rekrutację.
 4. Zgredek

  Szukam klanu z naciskiem na bitwy klanowe

  Zapraszam serdecznie :)
 5. Zgredek

  [PATO]Patologia Morska

  Zapraszamy <3
 6. Zgredek

  Okręty podwodne: Zapisy do

  Interpunkcja i ortografia się kłania :D Zacznijmy od tego, żeby trafić w dymek w kogoś i w cytadele, to nie trzeba żadnego Warpacka. Wystarczy uważnie obserwować dymek i widząc jak oponent chowający się w nim strzela oraz się przemieszcza. Wtedy celujesz odpowiednio nisko i oddajesz strzał, żadna filozofia. Jeśli mówimy o dymku i cytadele, to założę że grasz brytolami... a one po prostu łapią cytadele, aż miło.
 7. Zgredek

  Okręty podwodne: Zapisy do

  Jest taka obawa, ale z drugiej strony po przeczytaniu tego tekstu aż tak groźnie nie brzmią ;) Dokładnie tak jak mówisz. Dobrzy i średni gracze w jakiś sposób dostosują się, znajdą sposób na walkę przeciwko nim. Słabi odpadną lub będą jęczeć na forach o tym jakie są podwodniaki są OP :) Osobiście nie mogę się doczekać, aż zaczną się testy i mam nadzieję, że dostanę się na nie.
 8. Zgredek

  Czas na nowe wyzwania!

  Chcesz sam dojść czy ze znajomymi?
 9. Zgredek

  Pograłbym w przyzwoitym klanie PL

  Zapraszamy, więcej informacji poniżej
 10. Zgredek

  Poszukuje klanu

  Witam, Zapraszamy do nas :) https://forum.worldofwarships.eu/topic/114842-patopatologia-morska/
 11. Zgredek

  [PATO]Patologia Morska

  Dawno nic nie było, ale żyjemy i zapraszamy do klanu :)
 12. Zgredek

  [PATO]Patologia Morska

  [PATO]Patologia Morska - Zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy zarówno w bitwach randomowych jak i w bitwach klanowych. Zrzeszamy osoby, które podchodzą luźno do życia, potrafią się śmiać i gadać na luzie. Oczywiście jak każdy klan, chcemy osiągnąć jak najlepsze wyniki lecz nie kosztem dobrej atmosfery - "bo Stalingrad nam ucieknie". Jeśli jesteś zainteresowany do wstąpienia w nasze szeregi, skontaktuj się z nami w grze (Rekruter, oficer wykonawczy, założyciel), bądź tutaj na forum oznaczając mnie w poście. Wymagamy: najlepiej skończone 18 lat (Powód taki, że w większości ludzie w klanie są pełnoletnie... nawet bardzo pełnoletnie... ale to nie zmienia faktu, że młodsze wiekiem osoby, również u nas są - więc nawet jeśli nie masz tylu lat, zgłoś się.) Obecnie przynajmniej jeden, swój okręt na tierze 8 z drzewka, nie premium (Co prawda nie patrzymy za bardzo na statystyki, bo zależy nam na zabawie... ale teraz każdy ma możliwość zdobycia dowolnego okrętu premium 8 tierowego.) Mile widziana własna dycha... Nie chcemy spin, kłótni i innych bezsensownych dyskusji z powodu statystyk... chcemy wspólnie się bawić, w spokojnej i rozluźnionej atmosferze. Jeśli zamierzasz do nas przyjść, to miej na uwadze że Teamspeak 3 jest obowiązkowy. Jesteś w grze, jesteś na teamspeaku - możesz być wyciszony, ale po prostu masz być. Oferujemy: Miłą, spokojną lub mniej spokojną ale wesołą atmosferę Ekipę, która chętnie pomoże i doradzi. Nawet jeśli jesteś "nowy" masz szansę grać w bitwach klanowych. Chcielibyśmy utworzyć drugi zespół, który grałby klanówki Granie w dywizjonach bitew losowych, scenariuszy lub też bitew klanowych Własny serwer Teamspeak 3 W chwili obecnej, mamy prawie maksymalnie rozbudowany port klanowy. Brakuje tylko po dwa sloty budynków związanych z dodatkową stalą i węglem. Pozdrawiam i zapraszamy!
×