Jump to content

Zgredek

Beta Tester
 • Content Сount

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12011
 • Clan

  [QRF]

About Zgredek

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [QRF]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgredek

  Polski turniej WoWs?

  z tymże, powinienes dać wymóg zalogowania się... tak to może ktoś spamić i nabijać wynik ankiety
 2. Zgredek

  Polski turniej WoWs?

  Swoich się popytam i dam znać :D Pomysł osobiście mi się podoba, zawsze to jakieś urozmaicenie - może i WG w nagrodach mogłoby dorzucić od siebie cegiełkę. Jednak te wpisowe, wątpię by z tym wypaliło ale zobaczymy. Liczę, że będzie dość spory odzew. Powodzenia!
 3. Zgredek

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Wybacz :( Wynagrodzę Ci to dobrym piwkiem :D
 4. Zgredek

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  A już myślałem, że WG mnie już niczym na następne święta nie zaskoczy... a jednak, widzicie? Znowu ktoś miał odjazd i jakie fajne misje wymyślił! @WG_Lumberjack jestem bardzo ciekawy, czy Ty byłbyś w stanie wypełnić te dyrektywy. Wiem, że jesteś pracownikiem, w jakiś sposób musisz się ustosunkować, wiele razy broniłem Ciebie w dyskusjach między innymi współgraczami - ale tutaj, niestety nie popisałeś się w odpowiedziach i powoli zauważam to, co pozostali już od dawna zobaczyli. Ja rozumiem, że to jest okręt X tieru, rozumiem że należy w jakiś sposób zapracować na niego aby go zdobyć... ale te zadania są tak wyśrubowane, że są praktycznie nie do wykonania; nie w okres świąteczny gdy każdy ma rodzinę, dzieci, kota psa... często ludzie wyjeżdżają aby spędzić święta z rodziną. Owszem, znajdą się tacy co będą siedzieć 24/7 przez ten czas i jest mi przykro z powodu, że świąt nie umieją normalnie spędzać. Po prostu nie rozumiem czym WG się kieruje... znaczy podejrzewam. Tylko po co te całe filmiki na święta przedstawiające okręt który nie jest aż taki super... i to, że można bez wysiłku zdobyć za darmo? Jeszcze bym zrozumiał, gdyby te dyrektywy były w innym, poza świątecznym okresem i nieco bardziej rozłożone w czasie... ale tu niestety WG pluje w twarz nam graczom, którzy mimo przeciwności dalej wspiera tytuł i pokazuje jak bardzo zależy na kasie. Bo nie oszukujmy się, 24.000 dublonów to nie są grosze, a niekiedy spory wydatek aby mieć Alaskę z dodatkową wieżą. Takie dziwne akcje powodują tylko to, że stali gracze po prostu decydują odejść, a tym samym źródło dochodu się uszczupla. Tak czy inaczej, ja osobiście nie zamierzam jakoś się trudzić aby wypełniać dyrektywy na ten okręt. Zanim zobaczyłem te zadania, myślałem że kwoty za boosty i zadania będą w jakiś sposób przybliżone do tych co na teście było a później "no tak, można było się tego spodziewać". Pozdrawiam graczy ciepło, zaś osoby od strony WG ozięble. (Mam nadzieję że Ci którzy reklamują to wydarzenie i bronią, będą mieli takie same święta, których domaga się WG od nas.)
 5. Zgredek

  Szukam klanu z naciskiem na bitwy klanowe

  Zapraszam serdecznie :)
 6. Zgredek

  Okręty podwodne: Zapisy do

  Interpunkcja i ortografia się kłania :D Zacznijmy od tego, żeby trafić w dymek w kogoś i w cytadele, to nie trzeba żadnego Warpacka. Wystarczy uważnie obserwować dymek i widząc jak oponent chowający się w nim strzela oraz się przemieszcza. Wtedy celujesz odpowiednio nisko i oddajesz strzał, żadna filozofia. Jeśli mówimy o dymku i cytadele, to założę że grasz brytolami... a one po prostu łapią cytadele, aż miło.
 7. Zgredek

  Okręty podwodne: Zapisy do

  Jest taka obawa, ale z drugiej strony po przeczytaniu tego tekstu aż tak groźnie nie brzmią ;) Dokładnie tak jak mówisz. Dobrzy i średni gracze w jakiś sposób dostosują się, znajdą sposób na walkę przeciwko nim. Słabi odpadną lub będą jęczeć na forach o tym jakie są podwodniaki są OP :) Osobiście nie mogę się doczekać, aż zaczną się testy i mam nadzieję, że dostanę się na nie.
 8. Zgredek

  ST - Okręty podwodne

  Dla mnie pozytywna wiadomość, ciągle granie tym samym bywa już nużące. Oby tylko balans był zachowany :)
 9. Zgredek

  Szukam klanu

  polecam :)
 10. Zgredek

  Czas na nowe wyzwania!

  Chcesz sam dojść czy ze znajomymi?
 11. Zgredek

  Pograłbym w przyzwoitym klanie PL

  Zapraszamy, więcej informacji poniżej
 12. Zgredek

  Poszukuje klanu

  Witam, Zapraszamy do nas :) https://forum.worldofwarships.eu/topic/114842-patopatologia-morska/
 13. Zgredek

  Szukam klanu casual/ competitive

  Zapraszam do Przydałby nam się świeży powiew :)
 14. Zgredek

  Kolejne rozdawnictwo u Druvika!

  W jaki sposób skontaktujesz sie ze zwycięzcą? (znaczy ze mną )
 15. Zgredek

  Witam dołącze do klanu .

  Mogę zaproponować PATO :)
×