Jump to content

Chors

Beta Tester
 • Content Сount

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7556
 • Clan

  [MS-B]

About Chors

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chors

  Losowania misji na francuskie pancerniki

  Kolekcja zebrana, kapitan w porcie. Dodatkowo T5 oraz T6 z kontenerów.
 2. Chors

  Superko(n)tenery z kalendarza z kotem

  50 tyś. free exp moduł na dopałkę silnika
 3. Mały problem. W trakcie odtwarzania powtórek wyskakuje "kwiatek" w postaci komunikatu dotyczącego klawisza SHIFT. Czy ktoś spotkał się już z takim przypadkiem i czy wiadomo, jak można pozbyć się tego dziadostwa z ekranu? Nie udało mi się dołączyć ss, więc podaję link zewnętrzny: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1f1a0351ba28b5be Ok, sprawdziłem jeszcze kilka powtórek i okazuje się, że problem dotyczy bitew w trybie operacji. Komunikat pojawia się w momencie pierwszego użycia w bitwie lornetki i zostaje już do końca potyczki. Przy odtwarzaniu bitew randomowych wszystko jest w porządku.
 4. Chors

  Chors - kanał YouTube

  MORSKIE OPOWIEŚCI: NIEMIECKA WOJNA PODWODNA #5
 5. Chors

  Polskie drzewko - rewizja

  Czy nie uważasz, że jeśli ktoś nie jest do czegoś przekonany, wątpi w słuszność jakiejś koncepcji, to możemy mówić o pewnym sceptycyzmie? Poza tym, mój post nie miał na celu ataku na Drwala a był jedynie chęcią pokazania, że okręty państw dysponujących mniejszymi flotami od polskiej w grze się już pojawiły... :) Hmm... a ja mam dziwne wrażenie że to akurat Ty nie doczytałeś tego co ja napisałem. Społeczność ma pomysł, Ty chcesz pomóc w przekazaniu wyżej tych koncepcji. Chwała Ci za to. Ja odnosiłem się wyłącznie do Twoich "prywatnych wątpliwości". Do niczego więcej.
 6. Chors

  Polskie drzewko - rewizja

  Owszem, mocarstwem nie byliśmy lecz bez problemu jesteśmy w stanie na dzień dzisiejszy, co dobitnie wykazuje @Radeckij, skompletować linię polskich DD bez specjalnego naciągania historii. W obliczu nowo wprowadzonej do gry linii PA DD, na którą składają się jednostki kilku nacji (w przeważającej większości zresztą są to "okręty-klony"), tym bardziej nieuzasadniony wydaje się Twój sceptycyzm w stosunku do polskich niszczycieli. WG wprowadzając do gry nową linię niszczarek PA niespecjalnie przejęło się zarówno koniecznością "klonowania" jednostek innych nacji już zaimplementowanych do gry, jak również tym, że aby w ogóle można było myśleć o stworzeniu takiej linii, należało w jej ramach zawrzeć okręty kilku wschodnioazjatyckich państw. Skoro to nie stanowiło przeszkód we wprowadzeniu do gry linii PA DD to wydaje się, że tym bardziej nie powinno być żadnych oporów ze strony developerów w stosunku do zaimplementowania do gry historycznych okrętów pływających pod biało-czerwona banderą.
 7. Trochę niezręczna sytuacja lecz chciałbym nieśmiało zauważyć, iż do dnia dzisiejszego mojego konta nie zasilił żaden kamuflaż...
 8. Chors

  [BPF]

  UP! Niejako przy okazji zapraszamy graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w bitwach klanowych...
 9. Chors

  Okręty przeklęte

  Osobiście, mam jak najbardziej pozytywne wspomnienia z gry QE i złego słowa powiedzieć nie mogę :)
 10. Chors

  [BPF]

  UP!
 11. Chors

  [BPF]

  pomyślałem, że "nabiję" sobie posta...
 12. Chors

  Chors - kanał YouTube

  MORSKIE OPOWIEŚCI: NIEMIECKA WOJNA PODWODNA #4
 13. Chors

  Chors - kanał YouTube

  MORSKIE OPOWIEŚCI: NIEMIECKA WOJNA PODWODNA #3
 14. TIER 6 - QUEEN ELIZABETH PKT = 117 DMG = 165 506
×