Jump to content

PluszowyMisio

Beta Tester
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

About PluszowyMisio

 1. PluszowyMisio

  Blokada odpalenia torped.

  U mnie taka sytuacja wystąpiła może 3-4 razy, ale szybkie przełączenie na działa i powrót do torped rozwiązywał problem.
 2. PluszowyMisio

  Kultura na czacie.

  Czy na czat gry zagląda czasem ktoś kto ma jakieś możliwości zaprowadzenia tam przynajmniej względnego porządku? Rozmowy ostatnimi dniami są coraz bardziej ofensywne i wulgarne. Mnie osobiście to po prostu irytuje, ale są osoby które próbując nawiązać normalną rozmowę są wręcz besztane jak małe dzieci. Czy to taki wielki problem dać paru osobom jakieś uprawnienia aby mogły utrzymywać tam jakiś poziom kultury? A i czy wiadomo coś kiedy w końcu czat będzie normalnie obsługiwał polskie znaki?
 3. PluszowyMisio

  Moj mega fail

  ...pierwsza bitwa Minekaze. Namierzyłem jakiegoś Isokaze idącego pełną parą w stronę moich pancerników. Oczywiście trzeba przechwycić cel. Podpłynąłem na ok 6 km wywaliłem 2 torpedy aby zmienił kurs, a on w odwecie wystrzelił 1(!!!) raz z działa i mnie wysadził.
 4. PluszowyMisio

  Nieprawdopodobne RNG

  Grać z głową, zatapiać wrogie okręty i jeżeli widzisz, że ludzie nie mają pomysłu na bitwę to sam coś zaproponuj. Nawet najgorszy plan jest lepszy niż bezładny atak w każdym kierunku...
 5. PluszowyMisio

  Szanty oraz inna muzyka tematyczna

  You are a pirate!!!
 6. PluszowyMisio

  Dlaczego WoWs na serwerze EU jest martwy?

  Muszę się zgodzić. Community jest jakoś strasznie ciche. Nic się nie dzieje, ciężko dowiedzieć się czegokolwiek i najgorsze, że nikt nie próbuje zachęcić ludzi do gry. Może załoga community powinna się trochę powiększyć, a może po prostu potrzeba wziąć drugi oddech i zabrać się ostro do roboty?
 7. PluszowyMisio

  Aktualizacja 0.3.1 – dyskusja ogólna

  Nie wiem czy ktoś to wcześniej zaobserwował, taki mały problem. Przed wprowadzeniem łatki 0.3.1 miałem odkrytego Langley ,jako, że nie przypadł mi do gustu więc go sprzedałem. Dziś postanowiłem dać mu jeszcze jedną szansę, ale nie mogę go zakupić. Nie mam żadnego guzika/przycisku odpowiedzialnego za zakup. (Mam wystarczające fundusze i miejsce)
 8. PluszowyMisio

  Jak grać niszczycielami?

  To chyba o mnie
 9. PluszowyMisio

  Jajcarskie, slangowe- nazwy okrętów

  Dla mnie Myogi kojarzy się z Miyagi (Mijagi), tym starym dziadkiem z filmu "Karate Kid"
 10. PluszowyMisio

  Pożar

  Tylko skąd ta benzyna na okręcie wojennym? Wydawało mi się, że paliwem do napędu był węgiel bądź mazut. Oczywiście mogę się mylić więc prosiłbym o oświecenie.
 11. PluszowyMisio

  Jak grać niszczycielami?

  No mi się w sumie ze 2 razy zdarzyło wpakować cygara w swoich... Raz ostro walczyłem z dwoma niszczycielami i dłuższy czas byłem sam więc waliłem do nich wszystkim co miałem i tak w salwę moich rybek wpłynął niszczyciel który chciał mi pomóc. Drugą sytuację miałem z pancernikiem który mnie staranował kiedy wypuszczałem rybki.
 12. PluszowyMisio

  Zakładamy pancerny atol,czyli kampa na wodzie

  A ja tam lubię takich bohaterów prowadzących ostrzał z kotwicy, szczególnie kiedy ganiam niszczycielem. Bardzo szybko uczą się pokory po przyjęciu kilku cygar w burtę.
×