Jump to content

Lightofstorm

Players
 • Content Сount

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4957
 • Clan

  [WH1TE]

About Lightofstorm

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lightofstorm

  Československá nášivka a vlajka

  Díky moc, budu se těšit :)
 2. Tak jsem si taky udělal test a je to blbost.... evidentně jde jen o HE bomby. Sem tam "odskakuji" (hlavně od BSek) a citadelu jsem dal pouze jedinou a to do Emeralda.
 3. Co mi říkali kolegové, bomby u britů jsou kombinované HE + AP .... dávají jak citadely tak i ohně. Aspoň na 6lvl (vyzkoušeno), 8čku bohužel nemám.
 4. Díky za tip na stránku... nějak jsem ji přehlédl :D Jinak bohužel zde lžou "Loď VI Furious nese bombardéry vyzbrojené pumami větší ráže, jejichž schopnost probíjení pancíře je dostatečná k udělení značného poškození bitevním lodím." - pumy odskakují od BSek stejné úrovně jak vzteklé :(
 5. Po@Theslední@or lodi Exeter: část 3-1 Udělte v libovolném počtu bitev nepřátelským lodím 100 000 poškození požárem Odměna: 5 signálních vlajek „India Yankee“ Omezení lodí: britské bitevní lodě, křižníky či torpédoborce úrovně VI–VIII @The_EURL_GuyMůžete mi vysvětlit jak mám s 6tkovým křižníkem udělat 100k dmg požárem? To jako vážně? Všechny ostatní mise se dají dělat s britským křižníkem (kromě jedné části s japonci, ale budiž) a teď najednou takováhle blbost. P.S.: Na samotný Exeter zvysoka dlabu - dělám ho jen kvůli získání dalších kontíkům na VIII britskou letadlovku :D
 6. Lightofstorm

  Pravidla akce „Fly! Strike! Win!“

  Tak jsem snahu o prvních 100 vzdal... včera jsem ke svému úžasu zjistil, že do splnění se počítají i Kooperativní bitvy, které se dají splnit i za 2-3 minuty :( ... a fakt zabíjet boty kvůli tabulce nebudu.
 7. Lightofstorm

  Pravidla akce „Fly! Strike! Win!“

  Aha, tak to už je fakt motivační :) Díky za info ;) .
 8. Lightofstorm

  Pravidla akce „Fly! Strike! Win!“

  Zdar bando, hele dostal se někdo z vás mezi první stovku v tabulce nebo má info o odměně? Přímo ve hře je uvedená jen plaketa.... ale logicky počítám, že k ní jsou 3 dny prémiáku jako v prvních 5%. Neví někdo?
 9. Já nechápu, co furt řešíš..... ...CV nehraješ, takže Ti jejich funkčnost může být ve finále fuk.... ... a pokud máš letadlovky v teamu, tak mimoděk sestřeluješ letadýlka a máš expy / prachy navíc..... mě RTS letadlovky nebrali (i když jsme měl Midway), ale pokaždé, když byli ve skupině, tak jsem byl rád, že si nějaká sestřelím.... BTW.: s těma změnama, co udělali, splnili jeden hlavní cíl... skvělý hráč CV nerozhodne celou bitvu sám jako dříve! ...počítám, že až za rok vydají ponorky, tak se uflamuješ k smrti :D
 10. Není to tak strašný jak píše @ozawasan, ale s -20% spot letadel to trochu posrali..... jakmile detekuješ křižník, okamžitě po Tobě pálí jeho AA... takže se hraje fakt nesnadno..... nechápu, proč neudělali -10%, CV člověk by měl aspoň 1km na otočení se... takhle musím pořád kroutit letku pryč, jakmile ho naspotuji a samozřejmě dostávám dmg..... Snížený dmg torpéd se dá (i když ani předtím to nebylo kdoví co), na pozdější útok raketových si člověk na 50% musí zvyknout / z 50% trochu opruz kvůli DD se sníženým spotem. Celkově hraní s CV je stále fajn, ale strkat T8 letadlovky do T10 je grup je prasárna... vůbec to lidem co skillej na desítku nezávidím (já mám naštěstí už dávno Midway)
 11. Hele muDusi, sorry..... ale místo toho, abys tady plácal kraviny, tak si hru zapni..... po dnešním updatu jsou letadlovky daleko těžší než 2 dny zpět (nemluvě o lednu / únoru) a něco nahrát není jednoduché. A můžeš tu 1000x napsat jakej je to crap, ale vlastně jen spamuješ.... a už to není ani vtipný.
 12. Tak jsem chroupal zubama, když jsem viděl změny v poslední aktualizaci..... ale hned první hra dobrá
 13. Jop, tenhle týpek je dobrej.... Včera jsem na něj narazil a budu ho sledovat
 14. Zdar, tak jsem si přečetl reakce od posledního updatu a přidám trochu svého do diskuze. Přijde mi, že spousta kritizujících CV vůbec nehrála. Na nové letadlovky jsem vyloženě čekal (starý RTS systém mne nebavil) a zkoušel jsem i první verze na testu. Hraju pouze T10 - Midway. Celkově mě hra CV velmi baví a postupuju následovně: Na začátku hry vyletím vždy! (nechápu jak někdo může začínat s torpédovými) s raketovými (mají skvělou rychlost, rychlé doplnění forsáže a jsou jako jediní efektivní na DD; tedy dají se použít i bombové, ale inteligentní DD hráč se jim dokáže vyhýbat) a hledám DD + svítím celou mapu. Pokud najdu nějakého nešťastníka, který mi na DD umožní útočit z boku! (nemá smysl útočit směrem k nepřátelskému teamu - uděláte jeden nálet a skončili jste s letkou), začnu útočit a ideálně do něj nasypu všechny 3 útoky. Pokud DDčkář není lempl a stáhne se blíže ke svým nebo mu pomůže křižník, tak jeden útok a konec. Taktéž vítám, že nejsou vidět DD ve smoku i když mají zapnuté AA (nemám-li co dělat jiného, snažím se ho trefit i přes neviditelnost sledováním odkud zhruba střelba AA baterií vychází). Po skončení náletu / zničení se pak už musím rozhodovat co vezmu, protože konstantní terorizování někoho, kdo má více jak IQ 50 je nemyslitelné. Jak někdo poznamenával, lodě u sebe jsou pro mě smrt.... i 2 lodě znamenají kvůli AA problém (maximálně jeden útok) a musím neustále přemýšlet, kam pokračuje "tělo" letky po útoku - neb pokud zaútočím blbým směrem, zbytek letky mi po útoku buď chcípne nebo jsou tak nakousaní, že než se s nimi stihnu otočit stejně zdechnou. Dobře vybalancované mi přijde i rychlost obnovování letadel - přílišné kamikadze akce se vůbec nevyplácí). Účinnost torpéd je celkem malá, ale dá se s nimi naučit. Trochu mě štve malá šance na zaplavení - pokud do lodi umístím 4 torpéda a zaplavení 0, tak mi to přijde prostě nefér :) . Použití stíhačů (umisťování je nad chudáky co jsou někde osamělí a pod útokem nepřátelské CV) ok. Co moc nechápu je kombinace letadlovek T8 a T10 v jedné hře - počítám, že T8 jsou velmi nešťastní a nechtěl bych s nimi mezi 10kami hrát. Obecně jsem hodně spokojen, dostal jsem od nového typu hraní přesně to, co jsem čekal.
×