Jump to content

CerVus

Alpha Tester
 • Content Сount

  1,610
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5852
 • Clan

  [BIA]

2 Followers

About CerVus

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jo safra Dobře tak jim to občas krapet ujede no.
 2. Tak v tancích zachovali jak autentický pohyb, chování děl nebo potřebu adekvátní posádky. Tohle je více posunuté do scifi roviny. Takže to trochu devalvuje autentičnost. Mě Japonština také nevadí. Já klidně přiznám, že koukám na jejich filmy i seriály. Kolikrát je anime mnohem lepší jak AAA trhák z Hollywoodu.
 3. Nevíš o co přicházíš. Ten seriál je koukatelný, když člověk tak nějak ví co od japonského anime čekat. Mají tam pěkné hlášky. Co se zpracování lodí tak trochu ztrácí na tankovou konkurenci v Girls und panzers. To je "must see" pro hráče WoT :D
 4. CerVus

  VI Trento

  Tak nějak nechápu, co je vedlo přidavat do hry tuhle linii. Jestli jsou běžné těžké křižníky support lodě, tak co je sakra tohle? Ona umí i něco nastřílet, to jí neberu, ale pro týmovou hru - random - moc vhodná není. Spot je strašný Pancíř chybí Děla se otáčejí pomalu - no to mají IJN také. Pohyblivý smoke...hmm hezké, ale dávalo by mi to větší smysl, pokud by ho šlo používat častěji, když už trvá jen pár sekund. torpéda - pomalá, ale dá se s nimi zahrát rychlost - žádný trhač asfaltu to také není nová munice - do křižníků to dává za pár tisíc, ale to ožužlávání bitevek po stovkách za salvu.....
 5. Když jsem to v přístavu zahlédl, tak první reakce byla "Paráda, můžu si zrušit linie těch stupidních BB a free expy použít na křižníky." A ono kulový Jasánek
 6. CerVus

  Yoshino

  Mě příjde strašně obrovská a tím pádem i neohrabaná. Děla celkem slušné, torpéda vzhledem k použití lodě tendenční. Co je horší teď tým, který jich má více tahá za kratší stranu lana. Ta loď je čistě support bez sebemenších snah jít na střední nebo krátkou vzdálenost, takže kempí stejně jako ty tragické bitevky vzadu a spamuje HE, která také nijak extra nezapalují. Zao / Atago jsou mnohem lepší lodě. Jen abych to poupravil. Ono se s ní dá nasekat opravdu velice slušné DMG. Jenže musí jí sednout jak mapa, tak i složení týmu. Zatím i do těch torpéd mi vplouvají nepřátelská BB. Což je asi tím, že netuší, že Yoshino vůbec nějaká má a že se při vypouštění nemusí tak moc vytáčet. Když se snažím hrát útočně, tak většinou pohořím. A že téhle lodi dokáže zblízka neskutečně naložit cokoli. Dokonce mi přijde, že menší lodě jsou pro ní mnohem nebezpečnější než BB. Rozměrově je na úrovní Yamato nebo Montany. Ochotou měnit směr něco na způsob Scharnhorstu nebo Amagi - prostě obrovský bitevní křižník. Každopádně je zábavnější než t X bitevky. Návrh lodi mi přijde nedotažený. Obrovský trup s vysoko položenou palubou, na ní malá nástavba a relativně malá výzbroj. Buď by užila o jednu hlavní baterii více, tam by to ale limitovalo pohonné ústrojí nebo několik dalších sekundárek a AA kolem nástavby. Ale je to čistě jen papírová loď, takže.... v Anglické sekci loď někdo krásně shrnul: Ze všech "Velkých" křižníků (Podle mě by měly být označované jako bitevní, ale budiž) je Yoshino jediný, který se musí hrát jako těžký křižník.
 7. CerVus

  Název lodi nebo hráče

  Stáhni si aslain mode pack a jednoduše si tam vyber co chceš aby herní interface všechno uměl.
 8. CerVus

  Alaska

  Nj jenže na DD musíš přebít na HE protože AP těma lodičkama prolétají téměř bez dmg. Ale jako spotter pro křižníky je Alaska dobrá to jo.
 9. CerVus

  Alaska

  Já bych teď asi koupil Azumu. Alaska sice má proti ní akčnější gameplay, díky tomu, že může plout víc dopředu, ale nedávno sem se přistihl, že celou bitvu nadávám, že ten DM nějak dlouho přebíjí a pak jsem si všiml, že ta loď je nějak větší. A to je právě ono, je něco mezi DM a North Carolinou. Navíc z bitev nepřiveze ani tolik co zvládá Atago. V tomhle by mohla být Azuma lepší, jelikož se u ní hraje na požáry z velké vzdálenosti. Ale těžko posoudit, jelikož ty dvě lodě nemůžu reálně porovnat. A v tom ani videa kontributorů vůbec nepomáhají, protože prostě máme každý jiný způsob hraní.
 10. CerVus

  Zao

  No já jsem včera ve dvou bitvách kde byly dvě t10 CV celkem trpěl. Když si vezmeš snad kterýkoli americký CA od tieru 8, tak k němu ta letadla kolikrát ani nedoletí, u Zaa jsem měl zapnutou AA baráž a on na mě střemhlavým bombardérem v klidu hodí bombu a odletí. To, že má dalekou auru je sice hezké, ale jak to ten v CV zmerčí, tak z toho odlétne a vrátí se za chvíli, kdy je loď už téměř bezbraná.
 11. CerVus

  Zao

  Sakra ta atrapa AA výzbroje co tahle loď teď má je celkem k pláči.
 12. CerVus

  Alaska

  Ta loď mě baví. Dovoluje celkem agresivní způsob hraní (proplouvání do zad, kličkování mezi ostrůvky) a když RNG dá, tak i rozdává solidní DMG. Původně jsem chtěl spíše Azumo, ale na to abych plul někde vzadu je prostě Zao lepší. I když Alaska nenadělá tolik paseky, tak koupě nelituju. Ta děla jsou ale dost náladová. Kolikrát se jen podivuju, co jsou schopny prostřelit bez DMG nebo jaký rozptyl mají. Největším nepřítelem téhle lodě kupodivu nejsou bitevky, ale DDčka. Jak rychle jsou schopné tuhle loď ustřílet je až neuvěřitelné. Jinak mi ta loď příjde jen jako větší verze DM s podobným herním stylem. Ale nevěřím že 1 na 1 by nad ní nebo nad jiným t10 CA zvítězila. Výdělky: lehce vyšší než t8. Los: celkem příšerný. 1 z 10 ti her je top tier.
 13. CerVus

  Otázky pro WG

  Jestli ano, tak absolutně netuším jak tam nakliknout loď, kterou nevlastním.
 14. CerVus

  Otázky pro WG

  Nestálo by za úvahu do hry přidat zkušební střelnici, kde si může člověk v klidu vyzkoušet lodě stejně jako je ve WT? Předešlo by se tím zklamání hráčů z koupě prémiovky, nebo lodě na konci tech tree, která nesedí hernímu stylu daného jedince. WG by to nestálo ani moc námahy. Jedna mapa, klidně prázdná bez ostrovů a pár cvičných terčů (lodí ze hry).
 15. Vidím to takhle. Ta loď je obrovská, má armor lehkých křižníku, ovladatelnost bitevek a ammo rack horší než cokoli jiného ve hře ( je obrovský, blbě krytý a trůní sakra vysoko nad vodou. Během testování mu nerfli pancir a přesnost del. Loď má o opravu navíc jenže dostává strašné šlupky a jedna malá oprava nikoho neprinuti plout dopředu jak si u WG představují. Kdyby ji přidali torpeda tak by měla alespoň něco. Hlavně co koukám na videa na YT, tak si s tou lodí nevědí řády ani zkušení testéři.
×