Jump to content

CerVus

Alpha Tester
 • Content Сount

  1,583
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4985
 • Clan

  [BIA]

2 Followers

About CerVus

 • Rank
  Sub Lieutenant
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CerVus

  Není lepší "NEHRÁT"

  Není to tak dávno, co někde rozdávali těm co nehrají tři prémiáky z toho jednu sedmičku + standard co je v téhle akci. A ty potom strávíš několik dní snahou o to vyjezdit si šestku. Takže ano. Mě to přijde málo. Ať jim to klidně dávají. Zároveň ale ať to rozešlou i těm co to hrají a do hry investují svůj čas a peníze. Pro ty kteří na hru kašlou se nic nezmění, buď je to potěší a vrátí se nebo to s nimi vůbec nepohne, ale pro aktivní hráče to bude znamenat hodně.
 2. CerVus

  Není lepší "NEHRÁT"

  Ale i tak je hnus, že WG odměňuje jen ty co na hru kašlou.
 3. Tohle nekonečné torpédo asi není běžný herní mechanismus. A to DD umřelo uprostřed mapy někdy v polovině hry.
 4. CerVus

  Překlad WoWs Wiki

  WG generuje stamilionové zisky, tohle budou na 100% překládat hráči co do hry investují a jejich odměnou je dobrý pocit. Jako já chápu, že to je dobrovolná činnost pro kolektiv, ale těžit z toho bude hlavně WG. Tohle je prostě špatné.
 5. CerVus

  Překlad WoWs Wiki

  Chybí tam důležitá věc. Co za to?
 6. CerVus

  Ibuki

  Já ale netvrdím, že ta loď nenastřílí. Jen je proti své původní podobě hodně nerfnutá. Aby ze 140 zásahů zahořelo jen 12 je prostě tragédie. Ten oheň bych ještě přežil, ale že ji nevrátili ta ukradená HP a že tak pomalu otáčí věže mi prostě vadí. I tak to je teda má nejoblíbenější desítka.
 7. CerVus

  Ibuki

  Tak to je ale normální. Na to dojelo i Zao. Bylo op v době kdy beztrestně upalovalo Yamata s Montanou a na dálku si hrálo s DM. No ale poté mu nejprve sebrali 4 tisíce HP, poté zrušili invisible fire a nakonec i snížili šanci na zapálení. A k žádnému balancu států nedošlo. Máme tu přeci nové a nové linie lodí, které si také musí užít svých pár měsíců OP slávy než je v rámci další, nové OP linie WG nerfne.
 8. CerVus

  Vlhká zpovědnice

  To jsem měl včera se Zaem. Ale já si už svůj hněv dokázal zacílit - za všechny špatné hry můžou zbabělé bitevky. Život s tou hrou je pak jednodušší, když už na začátku bitvy považuješ třetinu týmu za retardovanou.
 9. No, je to strašný kočko-pes tohle game centrum. Otravuje to zbytečnostmi, v základu běží z nepochopitelného důvodu na pozadí a občas to člověk musí přes správce souborů vypnout a spustit znovu, jen aby to spustilo hru.
 10. CerVus

  Vlhká zpovědnice

  Hele pořád si to utnul dříve než já. Já procitl 3x až na desítce. U frantíků jsem si teda protrpěl osmičku, ale devítka šla z domu. Těch pár šestek neřeším beztak je WG rozdává. Asi vědí proč.
 11. CerVus

  Historické symboly

  Tak tady si dovolím nesouhlasit. WG jednoduše využívá nacionalistických tendencí v Rusku a Bělorusku. Jedna věc je ty symboly zachovat na modelu lodi v rámci historie a druhá přidání do hry kamufláž, která je výkladní skříní komunismu.
 12. On je zapnutý automaticky. Není špatný, alespoň je jako jeden z mála uvěřitelný. Co vyloudí pousmání je ale ten taxík při otvírání bedny.
 13. CerVus

  Historické symboly

  Ono je to stejně jedno. Západo-Asijské země (Rusko, Ukrajina atd) se k těm symbolům hrdě hlásí. Je to hra dělaná primárně pro lidi z těch zemí a v EULE je jasně psané, že nám tu nic nepatří a že si s tou hrou může WG dělat co se jim zamane.
 14. To ten patch byl jen kvůli přidání jednoho přístavu, který si stejně nikdo nezapne? To jako fakt? Fr bitevky sice v klientovi jsou ale jsou vypnuté, nová kolekce nikde a jen malá změna v profilu.
 15. CerVus

  Aktualizace 0.7.2

  cyklon je zlo. Není nad to, když se hned u papírového křižníku z ničeho nic ukáže bitevka.
×