Jump to content

ultimate0

Players
 • Content Сount

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  205

About ultimate0

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. ultimate0

  Dziwny problem graficzny.

  Pelikanie drogi. Komputer ten mam nie od nowości, system na nim zainstalowany, czy ustawienia sterowników to też nie moja robota. "ustawienia grafu na default" zrozumiałem jako ustawienia w grze. Nigdzie się nie wyraziłeś precyzyjnie na tyle by wskazać na ustawienia sterowników. Odpuść sobie zgryźliwe komentarze i może na przyszłość spróbuj wyrażać się konkretniej. Byłbym zapomniał: o/c nie ma wpływu dopóki nie przegrzewasz karty, ale wtedy najwyżej zaliczysz freez i bsod. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 2. ultimate0

  Dziwny problem graficzny.

  Dobra, znalazłem rozwiązanie. Należało w ustawieniach sterowników przełączyć Antyaliasing na "użyj ustawień aplikacji". Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia, jak mniemam
 3. ultimate0

  Dziwny problem graficzny.

  Z rozdzielczościami też się bawiłem. Niestety to nie to. Próbowałem szukania tego tez na innych społecznościach narodowych, ale doopa.
 4. ultimate0

  Dziwny problem graficzny.

  Test nie spowodował wyzionięcia przez kartę ducha, trochę tylko się cieplej w pokoju zrobiło. Reinstall flapla (edit: i directx) też nic nie dał. Jakieś dalsze pomysły? Ustawień przetestowałem bardzo dużo. Problem nie ma związku z poziomem detali.
 5. ultimate0

  Dziwny problem graficzny.

  Witam wszystkich. Dziś zacząłem przygodę z WoWs... no prawie zacząłem ponieważ tak się grać po prostu nie da. Wygląda mi to ja błąd interfejsu. Generalnie WOT działa normalnie, w WoWs sypie się własnie wyżej wspomniany interfejs. Przeswituje mi do widoku ostatni widziany ekran typu lista graczy, pomoc itp. Zasłania zupełnie widok poza pewnymi kątami kamery przy nieruchomej myszce. Próbowałem różnych ustawień graficznych. Kiedy wyłączę if (Ctrl + G), da się grać tyle o ile, strzelając bez celownika. Mój sprzęt nie jest niestety najnowocześniejszy. To i5 2500K, 8gb ddr3 (1333MHz), Radeon HD4850 z najnowszymi sterownikami.
×