Jump to content

Crazied

Players
 • Content Сount

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1008

1 Follower

About Crazied

 • Rank
  Officer Cadet
 • Birthday 04/09/1987
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Crazied

  Tryb halloweenowy

  Ale przynajmniej są na trasie Transylwanii. Wczoraj trzech graczy popłynęło na południe i boty zatopiły cel.
 2. Od roku czekam na ten wipe i co?! Córka mi się zdążyła w międzyczasie urodzić tej
 3. Crazied

  ASLAIN MOD

  Nie.
 4. Crazied

  Zmiana parametrów okrętów

  Nie przepadam za wypowiedziami Greysharka, jednakże muszę się z nim tu zgodzić, gdyż jako jeden z niewielu ma rację. Zapisy EULA i polityka handlowa WG są jasne i każdy kto gra w ich gry, powinien to akceptować. Jeśli nie akceptujecie i wam się to nie podoba, wystosujcie do nich odpowiednie pismo i nie grajcie. I to, że wydajecie pieniądze nie daje wam żadnych praw. To bardzo sprytne ograniczenie praw konsumenta pomimo inwestowania pieniędzy w grę. Ani gra ani elementy w niej zawarte nie są typowymi produktami handlowymi. Inny przykład: Posiadacie umowę z siecią komórkową na miesięczny limit transferu 2GB. Jest to zawarte w umowie, razem z zapisem, iż nie mogą tego modyfikować w trakcie jej trwania. Gdyby po miesiącu obniżyli wam transfer do 500MB wtedy jest podstawa do roszczeń. JEDNAKŻE gdyby w umowie z teleoperatorem była wzmianka, iż mogą dowolnie modyfikować limit transferu, to mogliby go co drugi dzień zmieniać i nie mielibyście nic do powiedzenia. Taka sytuacja ma miejsce właśnie tu. Wszystkie konta należą do WG, które może dobrowolnie je modyfikować jak i modyfikować zawartość gry. DEAL WITH IT
 5. Crazied

  Mathematics by Wargaming

  ... ruszasz.
 6. Crazied

  Mathematics by Wargaming

  Silnik gry jest ten sam co w WoT więc wielkość map jest taka sama, tylko zmienili skalę. Dlatego są bzdurne wartości ;)
 7. Crazied

  DD USN i ZSRR [PRZEWODNIK] {v2}

  Zasłona dymna.
 8. Crazied

  najleprzy polski strimer pan janusz

  Inaczej. Wydał na komputer 8k ale jest wart około 7,5 gdyż wymieniał zasilacz na mocniejszy - a dwóch raczej nie ma Sam PC kosztuje około 6k (sam teraz składam niemal identyczny tylko zamiast 970 od MSI biorę 970 STRIX od ASUS). Do tego dodatkowa 970tka w SLI. G27 za niecały tysiąc, klawiatura za 300, do tego stojak z kwasówy, fotel i kamery. Tak jak wczoraj mówił, wydał w sumie około 10k na cały sprzęt. I patrząc na rosnącą popularność, relatywnie szybko mu się to zwróci ;)
 9. Crazied

  najleprzy polski strimer pan janusz

  9:40, 10 min jazdy i ma prawie 300 widzów xD
 10. Crazied

  Wspomaganie celowania w WoW

  Nie oglądaj filmów ProGamera.... \
 11. Crazied

  Wywala do menu w trakcie bitwy

  Może do menu logowania? Półtoraminutowy zwis po czym pojawia się menu logowania? Bo ja czasem też tak mam i nie wiem teraz czy to zależy od danej wersji gry czy internetu.
 12. Crazied

  Bitwy Rankingowe- Sezon 2

  Ogólnie to się poniekąd sprawdza. Dwa dni temu na Aobie tak podpłynąłem, zatrzymując się () przy wyspie i opóźniłem capowanie przez przeciwnika, zadając trochę dmg. Następnie na wstecznym w lewo, jedna salwa torped i do przodu w prawo. Krótko po tym wypłynął jeden DD, drugi DD i Koenigsberg. CA zniknął, Minekaze zniknął, a Nicolasowi zostało pół HP (byłem tam sam, z daleka walił NM i trochę pomógł z CA natomiast nasz Cleveland był jeszcze dalej niż BB i kręcił się jak gówno w przeręblu). W przeciwieństwie do wcześniejszej bitwy, uratowało to drużynę przed wzięciem w dwa ognie z zachodu i północy. NIESTETY, nawet ten manewr nie pozwolił wygrać, bo pozostałe nuby dały się rozstrzelać jak dzieci :]
 13. Crazied

  Poprawa Blaszaka - Pytanie o ram

  Jeśli ma jedną kość to nie może dołożyć zupełnie innej. Ja też mam dwie pary różnych kości, bo mam 2x Kingston i 2x GoodRam. Ale nadal są w parach.
 14. Crazied

  zmiana eskadr na lotniskowcu

  Nie, to nie Navy Field. Reszta jak wyżej.
 15. Crazied

  Poprawa Blaszaka - Pytanie o ram

  Teoretycznie wystarczą identyczne parametry. Praktyka bywa różna, zależy od kości i od płyty głównej.
×