Jump to content

RAJ

Players
 • Content Сount

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8974
 • Clan

  [MS-B]

About RAJ

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
  [MS-B]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Obejrzeliście filmik? tam jest mowa o rekompensatach za kamo t10.
 2. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Tu nie chodzi o sprzedaż okrętu tylko zresetowanie drzewka na free xp.
 3. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Z tego wynika, że jeżeli ktoś zresetuje sobie drzewko, to kamuflarze z okrętów parzystych też będą zrekompensowane. Więc w takim przypadku można zyskać także na parzystych kamuflarzach.
 4. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Przy okrętach premium jest info że zniżka potrwa 5d, ale przy okrętach drzewkowych jest info, że zniżka jest na stałe. Czyli co, obniżają ceny okrętów drzewkowych? Tylko dlaczego w ten sposób?
 5. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy dobrze zrozumiałem, że nie trzeba mieć kupionego danego lotniskowca aby dostać za niego freexp i dublony za kamo, wystarczy że był wynaleziony? Akurat mam deficyt srebra i pomyślałem, ze za freexp wynajdę lotnie, kupię okręt, kupię kamo, sprzedam okręt, kupię następny.... Niestety do kupienia kamo muszę mieć okręt. :(
 6. RAJ

  Holiday Lottery 2018 - Try your luck !

  I want to join the lottery
 7. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Rzuć linkiem jak znajdziesz, bo ten chłam tutaj jest poniżej wszelkiej krytyki.
 8. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Odkryłem, korzystałem, efekt jest zerowy.
 9. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Czy jakiś moderator mógłby mi wyjaśnić, dlaczego wątek o temacie PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY jest notorycznie i masowo zaśmiecany przez *Edited zupełnie nie związane tematem? Jest na tym forum dużo *Edited które moglibyście zalewać tym swoim blablaniem, ewentualnie załóżcie sobie nowe wątki i proszę was ładnie, przestańcie pisać tutaj, bo tutaj powinny być tylko informacje promocjach obniżkach i specjalnych ofertach.
 10. RAJ

  Stalingrad

  Zamiast pisać oczywiste farmazony, które są doskonale znane, może odpowiedzielibyście na pytanie, które brzmiało:
 11. RAJ

  Stalingrad

  Taka odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje. Trzy flagi miały mi dać Stalingrada a później WG w mętny sposób to zmieniło. Mam pełne prawo dostać Stalingrada bo mam 3 flagi. Tak się zastanawiam, ile marketingowcy WG dostają za napędzanie graczy do WarThundera.
 12. RAJ

  Stalingrad

  Niestety przeoczyłem info o kuponie i wydałem go na Salem, więc nie będę mógł kupić Stalingrada. Nie wiecie, czy dużo osób jest w takiej sytuacji?
 13. RAJ

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Włączyłem obserwowanie tego wątku, żeby dostawać info o promocjach a nie o jakimś beznadziejnym pitoleniu o dupie maryni. Moglibyście przenieść tę dyskusję gdzie indziej?
 14. RAJ

  Richelieu, tier VIII

  LOL. Richelieu lepiej skręca, jest szybszy i ma niższego spota. Bez problemu się wycofa i przestawi na inną pozycję. Ma do tego bardzo dobre kąty wychylenia dział, wiec uciekając swobodnie może co jakiś czas trochę pokazać burtę i strzelić. Zwłaszcza, że najczęściej nie ma problemu ze zniknięciem. Po prostu nie rozumiesz tego okrętu i tyle. Zresztą, nawet jednej bitwy nim nie zagrałeś. Żeby nie było - też bardzo lubię Bismarcka, do tej pory był to mój ulubiony T8. Do tego zdumiewa mnie, że ludzie strzelają z Richelieu z HE. Nawet do zdziobowanych lepiej walić z Richelieu z ppanców.
 15. RAJ

  Richelieu, tier VIII

  Rozumiem, że jak fakty (liczby) przeczą teorii, to tym gorzej dla faktów. :) Richelieu jest inny, powinno się nim grać zupełnie inaczej niż resztą pancków. Ale co tam, ja się nie znam, wy wiecie lepiej.
×