Jump to content

Majko

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11960
 • Clan

  [_SK_]

About Majko

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Majko

  Aktualizace 0.9.12: Nový rok

  Viem že je to problém zo staršej verzie ale nereagujú mi misie z Černej pátek. Stačí 5 vytazných bitiek a mam 2500 dublonov za lod ale ani na Graf Zeppelin ani na Kaga mi to nereaguje.
 2. Mám ten istý problém a počitačom to nebude zdvojnasobil som ramku kúpil aj novú hraficku kartu s 2x vetším vykonom a nič. Seká a pri lietadlovkách si lietadlá robia sem tam čo chcú (skvelá akrobacia).
 3. I pri tejto aktualizácii mám stále problém zo sekaním hry a asi ešte viac ako pri predošlej aktualizácii. Ping i ms chvilkami katastrofálne.
 4. Majko

  0.9.10 - Hlášení chyb

  v posledných dňoch mám problém na CV. Letky pri útoku si začnú robiť čo chcú (vykrucačky alebo i otočky o 360 stupňov). Keď k tomu pridám sekačky s FPS a PING (DD absolutne nehrateľné, križníky a BB so zaťatými zubami) tak dúfam že sa to rýchlo opravia inak je to uplne nehratelné.
 5. Majko

  0.9.10 - Hlášení chyb

  Od poslednej aktualizácii my stále seká hra.
 6. V misiach sa Blyzkavica nepočita ako europska lod?
 7. Majko

  Bojové mise v aktualizaci 0.9.1

  niesu náhodou tie misie na London trochu moc veď nejde o 8-9-10 loďku?
 8. Majko

  0.9.0 - Hlášení chyb

  od spustenia 090 mi to občas začína sekať i na najnižšiej kvalite. Lietadlovky sú pre mňa nehratelné a ostatné lode len tak tak. Vyskytol sa niekomu tiež tento problém? přesunuto z aktualizace 0.9.0. Britské křižníky
 9. Prečo niesu na teste prémiové lode? bolo by viacej hráčov a nemuselo by sa tak dlho čakať vo fronte na bitvu z dôvodu nedostatku hráčov. Bude za splnenie všetkých misijí v zimnej sezóne dáka odmena?
 10. Budú aj za splnenie missií zimmnej sezóny baliček VI kontajnerom?
 11. Majko

  0.8.11 - Dok a Puerto Rico

  Lodičky som chválil že niesu také ako tanky s misiami neskutočnej obtiažnosti ale teraz???? Keď som sa na to pozrel tak som myslel že mi zblbol com a generoval náhodné čísla. Pre boha čo to má biť? Dobre X-trieda čakal som že do toho niečo vrazím zo svojej peňaženky ale toto? I z premiovím účtom aj keby som kúpil urichlovač za 6000 tak to nevidím realistycky!!!
 12. Prosím vás nevie mi niekdo povedať kedy dostanem tie francúzke okruhle vlajočky za síň slávy? Mal by som ich dostať 600 a môžem si kúpiť toho kapitánika ale nič my zatiaľ neprišlo?
 13. Chcel by som sa iba spítať (viem že u aktualnym testom to nema spoločné). Mohli by ste do hry dať celkový strom všetkých vydaných lodí?
 14. Majko

  Soutěž: Padající hvězdy

  Ako zistím či som získal hviezdu za lod a kolko hviezd už mám?
×