Jump to content

Bragolnar

Beta Tester
 • Content Сount

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7124
 • Clan

  [FSS]

About Bragolnar

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia
 1. Bragolnar

  opinie o rankingówkach

  "Podczas awansu do rangi 22–11 będziecie otrzymywać 1 gwiazdkę po osiągnięciu kolejnej rangi. Począwszy od 10 rangi, będziecie zaczynać grę bez gwiazdek w danej randze, przez co łatwiej będzie stracić rangę po przegranej bitwie." Zwróciliście uwagę na tą zmianę? To co tak wielu wkurzało, czyli możliwość wyfarmienia pierwszej rangi zostało wyeliminowane. Gry w lidze 6-10 a zwłaszcza 1-5 powinny być za to dużo ciekawsze ale też trudniejsze. No i pierwszą range zdobędzie znacznie mniej osób niż poprzednio :-)
 2. Bragolnar

  WG i MM

  Ej, to jak mocno musze zjechać ze statami żeby nikt mnie nie umiał trafić?
 3. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Zdaje się że wygrałem zakład o wynik AFKa w pierwszej lidze... Jak widać odsiewa całkiem skutecznie. Stracił co najmniej 6 gwiazdek w dół w ciągu godziny. Normalnie nie działa - rangę wbił grając ręcznie, a potem spróbował z tym AFKiem (może uwierzył KaraMonowi że każdy bot może wbić rank 1?) i ładnie poleciał w dół. Serio nie wpadłeś sam na to?
 4. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  16 stycznia mój post, 31 stycznia odpowiedź. Niezły refleks masz... Nooba co wlazł za wysoko teoretycznie gra zweryfikuje, ale dzięki bonusowym gwiazdkom za rangę cały system się sypie, i to jest rzecz do naprawienia. Dokładanie kolejnej opcji na zdobycie gwiazdki bez wygranej zadziała odwrotnie niż powinno. Zaś od bezstresowej gry dla przyjemności jest gra z botami i random, ranked z założenia to gra o stawkę. Nerwy i frustracja muszą być :-P
 5. Bragolnar

  MM - sprawiedliwy inaczej :)

  Nie ogłosili że wyłączają ani nie przyznali się że to działało, ot, przełączyli cichcem. W regularność serii nie wierze, za dużo ludzi takowe widzi - tyle że każdy inne... A co siedzi tutaj, to niedługo wyjdzie na jaw (o ile coś siedzi, oczywiście). Jedyny realny pożytek z XVMa to to że można sprawdzić czy MM coś miesza.
 6. Bragolnar

  MM - sprawiedliwy inaczej :)

  w Wot'ie ten szajs, dający wesołe skutki uboczne w postaci długich serii porażek i stad red-baronów w top-tankach, wyłączono przeszło dwa lata temu. Masz jakieś ślady działania tego w WOWs?
 7. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Jedna gwiazdka ekstra za każdym razem gdy wbije się rangę... o to chodzi? Jeśli tak, to faktycznie - bot może nie, ale gracz dobry na tyle by utrzymać ~~50% WR w pierwszej lidze doczłapie w końcu do R1...
 8. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Warunki znasz jeśli czytać potrafisz.
 9. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  W jaki sposób? Po 5:5 powinienem wyjść na zero. Warunki zakładu takie jak podałem poprzednio. Ew. zamiast AFK ruch gdzieś na zadupie, z dala od capów.
 10. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  A ty przyjmujesz zakład?
 11. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Halo, halo - mówimy o bocie który gra jak bot, nie o takim co go natchnęło i zaczął wymiatać. Bo w takiej sytuacji wygrane mu się po prostu należą. Faktycznie uważasz że ten jeden słabszy gracz nie ma wpływu na team? Odważysz się przeafczyć 10 meczy w rankedzie żeby to sprawdzić? Źle robisz patrząc w rankedzie na WR. Mogę mieć WR 25% przez 200 gier siedząc w ostatnim pitstopie, a potem wziąść lekcje u azella i po niej w 60 gier wbić R1 - WR będzie ża No oczywiście że jakieś gry bot wygra. Tylko że zdecydowanie więcej tych gier przegra - i o to się sprawa rozbija. Te wyliczenie jak najbardziej uwzględniają opcję że mamy Azella w swojej drużynie, jak również tą że jest on w przeciwnej. Wszystko się opiera o rachunek prawdopodobieństwa i jedyną pewną rzecz: w drużynie nooba ZAWSZE jest przynajmniej jeden noob. I czym się chwalisz? Przecież byle noob może dojechać do pierwszej ligi na plecach innych. Jesteś gotów się założyć o premke T8 w obronie swojej wersji? 10 gier AFK w pierwszej lub drugiej lidze. Wynik 5:5 lub lepszy - wygrałeś, wybierasz co chcesz, 2:8 lub gorzej - ja wybieram. Przyjmujesz zakład?
 12. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Odrobinę?
 13. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  To pozostaje problem, co zrobić by kompetentni w DDkach byli u nas a nie u przeciwnika. Bo generalnie będą raz tu, raz tam. Innej opcji niż samemu być dobrym na DD to nie widze.
 14. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Ale ty jesteś przegiety i z poza zakresu.
 15. Bragolnar

  Bitwy rankingowe - sezon 3

  Jak będzie temat o budowie dróg to expertami będą ci co najszybciej daną drogą przejadą? Czy może jednak ludzie znający się na asfalcie i wyrównywaniu ziemi?
×