Jump to content

lucjanos

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12432

About lucjanos

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lucjanos

  Klub Kolekcjonerów

  Mnie się także udało dzisiaj dostać to tego elitarnego klubu. :) Witam wszystkich klubowiczów.
 2. lucjanos

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  Kolejna znaleziona wskazówka. Może komuś się przyda. Już wiem, dlaczego po graniu w WOWS nie mogłem uruchomić innych gier aż do restartu kompa. Powodem tego było wiszenie w tle procesu WOWSa. Tak więc gra (jeśli już jej się uda zamknąć, a nie zostaje z czarnym ekranem) pozoruje ten ruch, bo niby zostaje zamknięta, natomiast proces gry działa nadal w tle. Po zamknięciu go przez manager Zadań, wszystko wraca do normy. Masakrę "deweloperzy" odwalili tym razem.
 3. lucjanos

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  Rozkminiłem, że problem z czarnym portem i problemem z wyjściem gry powstaje na najnowszych sterach nvidii 436. Na wersji 419 ten problem nie występuje.
 4. lucjanos

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  Znalazłem kolejny kwiatek. Od wczoraj po aktualizacji, uruchomienie i granie (bez różnicy jak długo) w WOWS powoduje jakiś zonk w systemie. Zauważyłem, że po zamknięciu WOWSa i odpaleniu Battlefielda V nie mogę grać w nią w trybie pełnoekranowym (tylko w oknie). Pomaga tylko ponowny rozruch kompa. Pomijam już opisywany wcześniej błąd z problemem wyjścia z gry, który zdarzył mi się pierwszy raz dzisiaj i musiałem ubijać proces aby zamknąć grę. Ogólnie jest to chyba jedna z bardziej dopracowanych aktualizacji (sarkazm).
 5. lucjanos

  Aktualizacja 0.8.9 - Dyskusja Ogólna

  To ja od siebie dodam, że gra po tej aktualizacji wolniej działa. Mam od wczoraj częste spadki FPS w widoku na zbliżeniu. Ustawienia grafiki mam cały czas takie same. Sprzęt to i7-6700, GTX 1080, 16GB RAM i rozdziałka WQHD, WIN 8.1. Dodatkowo gra dużo wolniej wstaje i spada do paska zadań. Teraz jest to kilka sekund czarnego ekranu zanim podniesie się z paska lub tam wyląduje.
 6. lucjanos

  Sims

  Bo w SIMS'y to trza umieć grać. :D Ja mam od dawna i go bardzo lubię i to mimo kiepskich statystyk na tym okręcie.
×