Jump to content

lucjanos

Players
 • Content Сount

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10032

About lucjanos

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lucjanos

  0.7.10 - Dyskusja Ogólna

  Wy macie piksele, a u mnie grafika strasznie zwalnia przy dywanach torped przepływających blisko mnie. Nigdy jeszcze tak nie miałem. Dopiero po ostatniej aktualizacji. Mój sprzęt to między innymi Ryzen 1800X i GTX 1080.
 2. lucjanos

  Yamato

  Działa Yamki mają teraz moc luf z Scharnhorsta... Wczoraj miałem epicką, przegraną bitwę, gdzie waliłem rykoszety w idącego dziobem na mnie Desmoines, a jak już coś wpadło, to za grosze... Już nikt się nie boi Yamato. Krążki pływają sobie bokami w bliskiej odległości, bo gumowymi kulami to mogę im co najwyżej lakier zadrapać. O panckach nie wspomnę... Yamato teraz to jest inwalida.
 3. lucjanos

  Asashio VIII premium

  Okręcik REWELACJA !!! Szkoda, że nie widać min kierowców pancerników, którzy nagle odkrywają, że płynące ultraszybko torpedy zaraz trafią ich okręt. :D Asashio chyba idealnie trafił w mój styl gry. Cudne torpedy i mocne działa. Rozegrałem nim 28 bitew. Mam 71% WR i 77k DMG. Cud miód i orzeszki, i tak aż do cichego nerfa... Wprowadzenie Asashio ruszy w końcu z miejsca te tabuny kampiących za wyspami pancerników. :)
 4. lucjanos

  Lyon, VII tier

  Okręt Bestia. Dwie pierwsze bitwy i wpadły dwa Krakeny. :) Salwa z tylu luf robi sieczkę z każdego okrętu. Na dystansie 10km-12km to rzeźnik, a niszczyciele uciekają jak karaluchy. :D
 5. lucjanos

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Jest znerfiony i to mocno. Działa teraz w zasadzie muskają okręty przeciwnika. Mam go od początku i kiedyś to był postrach mórz i oceanów. Teraz jak się przekroczy 50 tyś dmg na bitwę, to jest święto.
 6. lucjanos

  Scharnhorst (Tier: VII) Premium

  Kupiłem wczoraj po kilku podejściach, skuszony obiecaną w piątek 30% obniżką. Jak się okazało, z obniżki WG się wycofało, ale ja z pragnieniem pozostałem. Po 8 bitwach powiem tylko tyle. REWELACJA. Kto nie potrafi grać tym okrętem i narzeka na niego, jest noobem do potęgi. Celność dział mam na razie większą niż w Dunkerqe, gdzie francuz ma bardzo celne działa. Być może z racji krótszego dystansu walki Szarym. Jakkolwiek na większe odległości też nieźle wpada. Wielkim plusem łajby jest jej twardość, która pozwala szarżować na wszystko do 7 tieru. Przy wyższych poziomach przeciwników zalecane jest już włączenie myślenia. Ogólnie okręt bardzo polecam. Granie nim sprawia sporo frajdy. Obok Dunkerque jest drugim przyjemniaczkiem w tej grze.
×