Jump to content

turkina

Weekend Tester
 • Content count

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3126

About turkina

 • Rank
  Warrant Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

2 Followers

 1. Krótka charakterystyka okrętu

  Ależ Bayern to fajna "łudka".
 2. Okręty premium za dublony

  @UP. Kto beznadziejny zasięg 13 km?
 3. Serwery WoWS nie działają.

  @UP. Chomiki nie nakarmione. Pisze że serwer jest zajęty
 4. kamera altylerii

  @UP. Ależ temat o tytule " Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0" istnieje. Jest tam także rozwiązanie problemu podane przez @Odo_Toothless.
 5. kamera altylerii

  Znajdziesz odpowiedź na forum, temat o "altyllerii" już był.
 6. kamera altylerii

  Altem bądź słownikiem.
 7. Wspierajmy się :)

  Kanał subnięty, kiedy dublony ?:)
 8. Mutsu – Nagato Class Premium BB

  @UP. Cezar powinien być na tierze szóstym. Co do tego masz moje 100% poparcie. Biednego Mutsu zabiłem używając AP. He na Julku czasem używam HE jak spodziewam się DD. W sumie przepraszam za off top temat o Mutsu a mnie zabrało się o Cezarze. Przepraszam:)
 9. @UP. A biała flaga i dopałka do wstecznego?:)
 10. Mutsu – Nagato Class Premium BB

  @UP. Spotkałem dziś Mutsu. jedna cytadela z Julka + reszta dział dało mi 25K z jednej salwy. Kolejna była także za nascie K. Jeżali takie Mutsu ma pływać to mój Julek mówi zgoda.
 11. Fragment z artykułu " Pola, dead in the water, was witness to the catastrophe that befell her sister ships. Resigned to their fate, Pola‘s crew abandoned all discipline. British sailors boarding Pola after the battle found empty wine bottles and drunken sailors. After Pola‘s crew was evacuated, British destroyers torpedoed and sank her at approximately 0300." http://www.historynet.com/battle-of-cape-matapan-world-war-ii-italian-naval-massacre.htm W kolejnym artykule można przeczytać o ogarniętych paniką marynarzach którzy wyskakiwali z trafionego okrętu, następnie powracali na okręt i szukając sposobu na ogrzanie ciała sięgali po alkohol. Prawda zatonęła wraz z krążownikiem Pola. http://www.regiamarina.net/detail_text_with_list.asp?nid=38&lid=1&cid=5
 12. Poza pijaństwem załogi w czasie abordażu?, raczej niczym:)
 13. Ależ camo jest potrzebne, dla przykładu takie jakie szykują dla Romy. Drwalu cóż za tytan intelektu zatwierdził piwne camo dla BB Roma?
 14. Giulio Cesare

  Jak Julka wylosuje na T7( bez 7-mio tierowych lotnisk) to frajda bycia w tabeli wyżej niż gracze dwa poziomy wyżej jest o niebo większa. Niestety przy losowaniu z CV tieru 7 można mieć nadzieję iż nas nie zaczepi. Jeżeli zaczepi to z zasady port:( Jeszcze nie raz zobaczysz taki obrazek, co ciekawe mam większą frajdę walcząc z T7 niż ze swoim tierem:)
×