Jump to content

jarosima

Weekend Tester
 • Content Сount

  350
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10247
 • Clan

  [PATO]

2 Followers

About jarosima

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jarosima

  Nie ma to jak trafiać do wspaniałych teamów :/

  Ja również mam strasznego pecha do drużyn , wczoraj z 7 rangi na 9 spadłem . Totalna masakra .
 2. jarosima

  12 [SEZON] - Rankedy

  Ten kto wymyślił dawanie dyszki na rankedy powinien iść na dno oceanu z kamyczkami w kieszeniach . Jak by był wielki problem zrobić rankedy na 8mkach . Poracha totalna , nie dość że osób które mają dyszki i umieją nimi pływać jest jak na lekarstwo to jeszcze dali dyszki graczom którzy nie znają specyfiki gry dyszkami . Paranoja .
 3. jarosima

  Zdechł serwer

  Padło , a wcześniej kilka h temu bitwy mi nie zaliczyło ... Strasznie często to się dzieje .
 4. Fakt CV jak żadna inna klasa przy dobrym graczu potrafi karać za błędy .Mechaniką przeciwdziałania na lotnie to teamplay , w grupie siła i daje Ci gwarancję że jeżeli byś się trzymał 2/3 innych okrętów to byłby inny wynik tego spotkania . Pewnie sam byłeś , więc stałeś się idealnym celem , cóż nikt nie jest nieśmiertelny i pod naporem 2 okrętów padasz na wszystkim . 2 ddeczki kontra bbek ? Ca kontra 2 Bbeczki ? DD konta 2 Ca ? Który wątek ma większe szanse wyjść z takiej opcji wygranym ? Już nawet nie wspomnę o 2 ca kontra cv lub 2 dd kontra cv itp bo to bez sensu . Co do papieru , nożyc i kamienia to trochę słabe skoro podstawiłeś pod to 3 klasy nie rozumiejąc sensu w przytoczeniu tej gry . Inny przykład podam , ziemia ,woda , ogień i powietrze , może teraz zrozumiesz :)
 5. To ja proponuję wybieranie bez bb , dewastuja mój krążek , bitwy bez dd;czków , wiadomo psują mi bb'czki i tylko z rng na moją korzyść . Poproszę takie opcje :) Absurd totalny , to tak jak przy grze "kamień , papier ,nożyce " wywalić kamień bo psuje mi mój ruch nożyce . Trzeba się dostosowywać do wymogów pola walki a nie dostosowywać pole do swoich mocnych stron i eliminować wszystko to co może nam zagrozić .
 6. Ja proponuję pograć lotnią 10tieru i wtedy wypowiadać się o byciu OP lub innych aspektach AA i innych , nie znając tematu można sobie pisać takie głupoty . Też jestem zdania że coś powinno się zmienić z CV ale te wszystkie propozycję WG to raczej nie dadzą efektu który tak dzielnie chcą osiągnąć . Pozdrawiam
 7. jarosima

  Jak być deską po riłorku CV

  Mam was dranie :) Da się grać , tylko trzeba więcej uwagi i kombinowania :)
 8. jarosima

  Kontener Steam

  ( 5 camo + 10 flag )x 2
 9. jarosima

  Problemy z pingiem

  Plix daje czasu , grać nie mogę normalnie takie skoki , mam nadzieję że coś się z tym będzie dziać inaczej brak sensu mękki w wows ...
 10. jarosima

  Hall of Fame Rewards Issue

  I'm wating too , top 5% ... I hope we get 3 containers or 2 more :)
 11. jarosima

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Następnym razem widzimy się w jednej drużynie :) Pozdrawiam :)
 12. jarosima

  Kontenery - Dyskusja

  Moje gratulację ! Brawo !! Farciarz !!!
 13. jarosima

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Wanna zamała :P
 14. Zgadzam się z częścią że nie powinni być sprzedawani dowódcy elitarni , czyli tacy którzy posiadają unikatowe umiejętności lub bonusy do normalnych ( np 35% wykrywania torped zamiast 25% w podstawie ) , 10pkt kapitanowie to spoko opcja , gdyż było ich bardzo dużo do ugrania i szybko można zdobyc te 10 pkt . Ostatnią sprawą którą bym akceptował to 19 pkt kapitanowie i tylko z racji takiej iż brak sensu grania . To tylko moje zdanie i jestem w stanie zrozumieć kupno w celu grindu elitarnego expa dla kapitanów . Trochę nie rozumiem tych kapitanów ,a raczej ich opisów . ( foto )
×