Jump to content

jarosima

Weekend Tester
 • Content Сount

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8818

2 Followers

About jarosima

 • Rank
  Senior Chief Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jarosima

  Hall of Fame Rewards Issue

  I'm wating too , top 5% ... I hope we get 3 containers or 2 more :)
 2. jarosima

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Następnym razem widzimy się w jednej drużynie :) Pozdrawiam :)
 3. jarosima

  Kontenery - Dyskusja

  Moje gratulację ! Brawo !! Farciarz !!!
 4. jarosima

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Wanna zamała :P
 5. Zgadzam się z częścią że nie powinni być sprzedawani dowódcy elitarni , czyli tacy którzy posiadają unikatowe umiejętności lub bonusy do normalnych ( np 35% wykrywania torped zamiast 25% w podstawie ) , 10pkt kapitanowie to spoko opcja , gdyż było ich bardzo dużo do ugrania i szybko można zdobyc te 10 pkt . Ostatnią sprawą którą bym akceptował to 19 pkt kapitanowie i tylko z racji takiej iż brak sensu grania . To tylko moje zdanie i jestem w stanie zrozumieć kupno w celu grindu elitarnego expa dla kapitanów . Trochę nie rozumiem tych kapitanów ,a raczej ich opisów . ( foto )
 6. jarosima

  Amerykańskie krążowniki

  A jakieś info co z camo za 1k dublonsów na clevie ?Zostanie na 6t czy pójdzie do góry wraz z clevem ? :P Pozdrawiam
 7. jarosima

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jestem za , bardzo za . Piękny pomysł :)
 8. jarosima

  Tracę fun z gry

  Jestem ciekaw czy jesteś w stanie pokazać jeden produkt multi wolny od czitów , każda gra jest na to podatna i każdy o tym wie , różnica w podejściu dev'sów i środkach na zwalczanie tego . Polecam poczytać co Blizz wyprawiał ostatnio z twórcami czitów do wow'a ... Pozdrawiam :)
 9. Nie prawda !! Jest jeszcze jedna taka baza , widziałem :)
 10. jarosima

  Delfiny bojowe

  "... Po raz pierwszy umiejętności delfinów i lwów morskich wykorzystano podczas konfliktu w zatoce Rahn Bay w 1970 r. – Było to miejsce systematycznie atakowane przez płetwonurków-dywersantów z Północnego Wietnamu. Zadaniem morskich ssaków było niedopuszczanie nurków do okrętów. Były tak skuteczne, że całkowicie zastopowały ataki nieprzyjaciela, zyskując miano „psów strażniczych” – opisuje ekspert. Zwierzęta nie atakowały tam bezpośrednio nieprzyjacielskich płetwonurków, ale dostarczały w ich pobliże materiały wybuchowe. W 1987 r. amerykańska armia znów powołała do służby morskie ssaki. Sześć specjalnie wyszkolonych delfinów zostało wysłanych do Bahrajnu. Na wodach Zatoki Perskiej eskortowały okręty, szukały min i rozminowywały wodne szlaki. " Cały materiał : http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/5917?t=Delfiny-w-mundurze
 11. Tyle ma związku , iż czas mija , a prawie nic się nie zmienia . Konkretów brak . to też pytam w tym temacie , gdzie można cię złapać . Wybacz jestem lekko rozczarowany waszymi staraniami a jak zobaczyłem poradę to mnie krew zalała . Następnym razem proszę kontroluj wypowiedz , bo w takim momencie wielkiego failu z waszej strony radzić komuś więcej wysiłku to jak lecący kamień w półki z porcelaną . Zalecam więcej wysiłku w tych kilku gigach , przed wydaniem poprawki , lub zmiana osób za to odpowiedzialnych . Dzięki że przynajmniej się przyznałeś do braku info , zalecam więcej wysiłku w pozyskiwaniu takich informacji . Pozdrawiam
 12. jarosima

  Błędy

  Pozdrawiam :)
 13. Dobra rada drwalu . Kiedy rezultaty waszego wysiłku odnośnie spadków fps ? Kiedy jakieś info ? Rekompensaty rozumiem polecą dla wszystkich , bo to porażka masakryczna ten updejcik .
 14. jarosima

  WoWs Wiki - PL?

  Jak to grono weźmie się do pracy to czuję że będzie to wyglądało jak powinno . Drwalu oczywiście te osoby dostaną coś od was za ciężką pracę ?
×